دولت بریتانیا می گوید آن را تحویل داده و در آن هدف به انجام 100,000 coronavirus آزمون در روز

وزیر بهداشت مت, Hancock, می رسد در BBC Broadcasting House در لندن به نظر می رسد در Andrew Marr نشان می دهد.

هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی | PA تصاویر از طریق گتی ایماژ

انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock گفت 122,347 آزمايشات انجام شده در پنجشنبه معنی دولت تحویل داده و در آن خودخواسته هدف از 100,000 روزانه آزمون تا پایان ماه آوریل است.

“من می دانستم که آن را بی پروا هدف, اما ما نیاز به یک هدف بی پروا چون تست بسیار مهم است به بریتانیا برگشت روی پای خود” هنکاک گفت: در دولت جلسه توجیهی روزانه در روز جمعه.

“این بی سابقه ای گسترش در تست قابلیت های باور نکردنی است, دستاورد, اما من این است که دستاورد این یک دستاورد ملی,” او اضافه شده است.

می آید پس از بیش از 81,000 مردم مورد آزمایش قرار گرفتند برای این بیماری در چهارشنبه افزایش شدید از فقط 52,000 آزمایشات انجام شده در روز سه شنبه.

انگلستان coronavirus مرگ و میر در حال حاضر در 27,510 مردم Hancock گفت: افزایش 739 از روز قبل. بیش از 177,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این بیماری است.

در مارس 2, Hancock, گفت که دولت را تحویل 100,000 روزانه آزمون تا پایان این ماه با افزایش تست در سراسر پنج ارکان کلیدی.

این شد: خدمات بهداشت ملی (NHS) سواب تست برای بیماران و کلید کارگران, تجاری, تست سواب برای کارگران مشاغل کلیدی کشور بادي تست های جمعیت نظارت تست و انگلیسی علوم زندگی شرکت تبدیل منابع خود را به توده تست.

در آن زمان Hancock گفت: تست خواهد بود “ماموریت حیاتی که ما مبارزه در این نبرد در برابر Covid-19.”

بریتانیا در حال حاضر به دست آورد “بسیار قابل توجه و انعطاف پذیر قابلیت تست” جان نیوتن, رهبر, دولت, تست برنامه در این جلسه گفت: در روز جمعه.

“از آن خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به درایو گسترده تماس با ردیابی برای کنترل هر گونه عفونت های جدید به ما کمک می کند بیماران و کارکنان امن در بیمارستان ها و خدمات مراقبت و به ما بگویید که با برخی از دقت چگونه این ویروس گسترش یافته در سراسر کشور و گسترش در آینده,” او اضافه شده است.

بیمه خدمات درمانی در حال توسعه یک تماس ردیابی نرم افزار که استفاده می شود برای هشدار مردم اگر آنها را در تماس با فرد آلوده است. آن را گزارش آماده در “دو تا سه هفته” است.

‘شاه ماهی قرمز’

بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان که نشان دهنده بیمارستان ها و بیمه خدمات درمانی تراست در سراسر انگلیس توصیف هدف دولت از 100,000 روزانه Covid-19 آزمون به عنوان “شاه ماهی قرمز.”

در عوض بیمارستان های پیشرو گروه در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه بود که آن را منحرف از موضوع کلیدی — “نیاز به روشن روز تست استراتژی به عنوان ما شروع به برنامه ریزی برای خروج از مستند.”

در روز پنج شنبه نخست وزیر بوریس جانسون گفت: انگلستان منتقل شده بود در اوج این ویروس برای اولین بار. شهردار سابق لندن نیست مجموعه ای از یک نقشه راه برای کشور مستند استراتژی خروج.

بریتانیا شده است در lockdown برای نزدیک به شش هفته در حال حاضر یک سیاست است که گرفته خشن تلفات در اقتصاد آن است.

“ما خواهد بود گفت: خیلی بیشتر از هفته آینده و در هفته های آینده در مورد چگونگی و زمانی که ما پیشنهاد می کنیم برای باز کردن بخش های مختلف اقتصاد انگلستان” جانسون گفت: در روز پنج شنبه در این جلسه.

آن را نیز نشان داد پنج شنبه که انگلستان را به اصطلاح “R” نرخ یا نرخ تولید مثل — افتاده بود زیر 1. “R” رای دادن یک کلید متریک برای دانشمندان و دولت ها است. یک مقدار کمتر از 1 بدان معنی است که هر فرد آلوده با Covid-19 است به احتمال زیاد آلوده کمتر از یک فرد به طور متوسط.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>