دولت بریتانیا دعوت گوگل DeepMind exec به بحرانی coronavirus جلسه

گوگل Deepmind سر Demis Hassabis صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از گوگل DeepMind چالش بازی در سئول در مارس 8, 2016.

Jung Yeon-Je | AFP |Getty Images | گتی ایماژ

دولت انگلیس دعوت DeepMind از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Demis Hassabis برای حضور در یک نشست علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی) در مارس 18, در اطراف این زمان مقامات با توجه به یک مستند.

DeepMind است که هوش مصنوعی (AI) آزمایشگاه که به دست آورده بود توسط گوگل در سال 2014 برای گزارش £400 میلیون دلار (500 میلیون دلار). امروز آن نشسته است و تحت شرکت مادر الفبا و یک خواهر شرکت به گوگل.

Hassabis دعوت شد به گلی جلسه توسط پاتریک blue palace hotel شده است که دولت رئیس مشاور علمی. خود را در حضور, گزارش گاردین کردم مردم پرسیدن سوال. یعنی آنچه که رهبر یک آمریکایی متعلق به AI شرکت در یک سری جلسه دولت در coronavirus?

حکیم فراهم می کند هدایت به دفتر کابینه در مواقع اضطراری. آن را متکی به خارجی علم مشاوره و مشاوره از کارشناس گروه. اما این گروه تا حد زیادی مخفی همگروهی که شامل نخست وزیر ارشد مشاور دومینیک کامینگز در حال جستوجو کرد نگرانی است که دولت بریتانیا در پاسخ به همه گیری اشتباه در حالی که اصرار دارد آن است که پس از “بهترین علم است.”

Hassabis که تاسیس DeepMind در سال 2010 با دوست دوران کودکی مصطفی سلیمان و نیوزیلند دانشمند شین Legg است polymath و به طور گسترده ای به عنوان یکی از درخشان ترین ذهن در بریتانیا.

یک کودک سابق شطرنج نابغه Hassabis خود را در زمان امتحانات مدرسه دو سال جلوتر از هر کس دیگری. او رفت و خود را پیشرفته-سطح امتحان ریاضی 15 سالگی و پس آزمون در بیشتر ریاضی و فیزیک و شیمی زمانی که او 16. او تا به حال به تسلیم جای خود را در دانشگاه کمبریج چرا که او بیش از حد جوان برای حضور در. در فاصله سال او co-ایجاد تصویری بازی “تم پارک” قبل از رفتن به محل خود در کمبریج جایی که او اعطا شد و دو کلاس اول در رشته علوم کامپیوتر.

آن سخت است برای دیدن چرا کسانی که پشت حکیم ممکن است می خواهم به شنیدن افکار خود را در مورد چگونه انگلستان باید حرکت رو به جلو است. CNBC می داند که Hassabis استفاده از زمان خود را در این جلسه به تجزیه و تحلیل در دسترس عموم داده های بین المللی از کشورهای جلوتر از انگلستان در این بیماری همه گیر منحنی مانند ایتالیا.

برنت Hoberman از بنیانگذاران Lastminute.com که در حال حاضر اجرا می شود بنیانگذاران کارخانه شروع به شتاب گفت که او “شخصا خوشحال” برای دیدن Hassabis درگیر است.

Azeem الازهر یک کارآفرین سرمایه گذار و خالق نمایی مشاهده پادکست افزود: “او درخشان است. اما این ممکن است یک موضوع از روند شفافیت و افشای.”

یک DeepMind سخنگوی CNBC گفت: “Demis یکی از چند تن از دانشمندان خواست که به کمک افکار خود را در دولت در پاسخ به COVID-19. او با حضور در یک حکیم ملاقات حضوری در روز 18 مارس به هنگام دعوت به دولت مشاور ارشد علمی.”

با این حال, برخی سوال که آیا انگیزه های بعدی در بازی.

دره سیلیکون غول تکنولوژی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای علاقه مند در مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی اطلاعات در طول چند سال گذشته.انگلستان خدمات بهداشت ملی دیده می شود می تواند به عنوان چیزی از یک جام مقدس است که در آن مقدار زیادی از داده های بیمار در کیفیت پایگاه داده.

بیش از سال, بیمه خدمات درمانی داده DeepMind تعدادی از قراردادها و برخی از این انتقال به گوگل سال گذشته زمانی که DeepMind را به واحد بهداشت جذب شده توسط گوگل سلامت.

در سال 2017 انگلستان داده watchdog حکومت که DeepMind غیرقانونی دیده 1.6 میلیون بیمه خدمات درمانی سوابق بیمار.

Hassabis همچنین مشاوره معتبر انجمن سلطنتی جهان قدیمی ترین مستقل علمی آکادمی.

“Demis عضویت انجمن سلطنتی تشکیل شد-تلاش برای یادگیری از روش های مختلف کشور با توجه به مدیریت این بیماری همه گیر به نام کاوش در ظرفیت شخصی به عنوان یک شخص از انجمن سلطنتی” یک DeepMind سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>