یک معترض با 12 ستاره طلا به نمایندگی از اروپا پرچم ستاره که اشک بر روی گونه او طول می کشد در یک “پرچم اراذل و اوباش” در میدان پارلمان در مرکز لندن در فوریه 20, 2017.

جاستین TALLIS

انگلیس در نهایت چپ اتحادیه اروپا در شب جمعه پس از 47 سال از عضویت مارک یکی از بزرگترین سیاسی و اقتصادی تغییرات مدرن در تاریخ اروپا.

Brexit به ارمغان می آورد در مورد پایان پر سر و صدا سه و نیم سال خروج فرایند است که باعث آشفتگی در انگلستان سیاسی ایجاد بی ثباتی اقتصادی و افزایش تنش میان بریتانیا و اتحادیه اروپا — بزرگترین تک شریک تجاری به عنوان یک بلوک.

خروج در ژانویه 31 نیز نشانه آغاز یک “دوره گذار” است که در آن انگلستان باقی می ماند یک عضو از بازار واحد و اتحادیه گمرکی و شروع مذاکرات با اتحادیه اروپا برای حمله به ایران. در طول دوره گذار انگلستان نمی خواهد که حق رای در اتحادیه اروپا, امور, اما هنوز هم محدود می شود اتحادیه اروپا قوانین.

دولت انگلیس دارای مجموعه ای بلند پروازانه (و برخی می گویند عملی) مهلت پایان 2020 که در آن یک معامله باید رسیده باشد در غیر این صورت آن را ترک خواهد کرد و تنها بازار با “هیچ معامله” و باید برای برگرداندن به سازمان تجارت جهانی قوانین.

چگونه این اتفاق می افتد ؟

در ژوئن 23, 2016, انگلیسی, مردم رفت و به پای صندوق های رای در یک رای گیری در مورد اینکه آیا انگلستان باید باقی می ماند یک عضو از اتحادیه اروپا.

به خیلی از کشور شوک — حتی آن را به نظر می رسد به سیاستمداران مانند زمان نخست وزیر بوریس جانسون که مبارزات انتخاباتی به ترک — 51.9 درصد از استرالیایی ها رای به ترک اتحادیه اروپا با 48.1% رای گیری باقی می ماند و اقتصادی و سیاسی اتحادیه.

اگر چه زلزله سیاسی بود و غیر منتظره euroskepticism شد زیاد در کشور در دهه های و فوری سال منتهی به همه پرسی سوخت تا حدودی ضد اتحادیه اروپا تلخیص مطبوعات در انگلستان و ظهور انگلستان حزب استقلال به رهبری نایجل فاراژ در انتخابات.

یک بحران مهاجرت در اروپا در اجرا تا سال 2016 رای نگرانی از امکان الحاق ترکیه به اتحادیه اروپا و تمایل در میان بسیاری از استرالیایی ها شامل مهاجرت همچنین بخشی. وجود دارد بیشتر نامحسوس عوامل از جمله انگلیس یک جزیره جدا از آن قاره و از نوعی بطریقی بودن “متفاوت است.”

وضعیتی وخیم از رای گیری و استعفای فوری نخست وزیر دیوید کامرون دولت تحت ترزا ممکن است در زمان تا مارس 29 سال 2017 به ماشه “ماده 50,” آغاز چه بود به دو سال و شمارش معکوس برای انگلستان به طور رسمی ترک.

اتحادیه اروپا و انگلیس پس از آن رخ داد مبارزه با تروریسم در اروپا معامله و یا “خروج توافقنامه” اما آن را شکست خورده را به نفع خود تصویب اکثریت پارلمان بریتانیا در ماه مارس 2019 و ممکن است مجبور شد به درخواست اتحادیه اروپا برای تمدید مهلت.

با Brexit معامله بودن را رد کرد و در مجموع سه بار توسط مجلس مارس تمام شد اما مجبور به مرحله پایین به عنوان رهبر حزب در تابستان گذشته. بسیاری از نقطه به یک قضاوت نادرست انتخابات او نامیده می شود در سال 2017 به عنوان پشت سقوط او هنگامی که او خود را از دست شبه نظامی اکثریت.

او در خروج باعث شد یک مسابقه رهبری در حکم حزب محافظه کار و صعود از Brexit-حمایت از جانسون در ماه جولای.

جانسون رفت و برگشت به بروکسل و renegotiated قطعات Brexit معامله است. طرح خود را نیز رد شده توسط قانونگذاران در وستمینستر اما یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات در ماه دسامبر به او حیاتی اکثریت او مورد نظر و مورد نیاز است.

چه اتفاقی می افتد ؟

انگلستان را در حال حاضر باقی می ماند یک عضو اتحادیه اروپا تنها بازار اما تنها در یک “دوره گذار” تا پایان سال 2020 است.

در آن زمان انگلستان و اتحادیه اروپا سعی خواهد کرد به اعتصاب یک معامله تجاری اگر چه قاب زمان کوتاه دیده می شود به عنوان بلند پروازانه و بروکسل به لندن هشدار داد که رابطه تجاری نخواهد بود همان پست-Brexit.

ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar پیشنهاد در مصاحبه با بی بی سی دوشنبه که اتحادیه اروپا خواهد بود که “تیم قوی تر” در پست-Brexit تجارت مذاکرات و رسیدن به توافق خواهد بود “دشوار است.” جانسون است را رد کرد و بدبینی با این حال گفت: انگلیس می تواند “کردن” یک معامله با آن خودخواسته مهلت.

چه خاص و بارها و بارها تکرار کرد توسط اتحادیه اروپا طرف است که اقتصادی و سیاسی رابطه تغییر خواهد کرد و انگلستان ممکن است لذت بردن از “اصطکاک تجارت” از آن لذت می برد به عنوان یک عضو اتحادیه اروپا و اعضای آن تنها بازار است.

تنها بازار به دنبال تضمین حرکت آزاد کالا و سرمایه خدمات و نیروی کار — “چهار آزادی” — در اتحادیه اروپا ، و با جمعی جمعیت بیش از 500 میلیون نفر و مصرف کنندگان ارزش بازار واحد عضویت و نامحدود جنبش کالا و خدمات است که یک مزیت برای کسب و کار در بلوک.

احساسات مخلوط

هنوز هم وجود دارد بسیار تاسف در هر دو طرف اتحادیه اروپا و در میان remainers در انگلستان در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا. برای کشورهایی مانند آلمان و از دست دادن انگلستان به معنی از دست دادن نه تنها یکی از بزرگترین اقتصادهای بلوک اما عملی متحد.

وجود دارد, اشک, آغوش, عاطفی, سخنرانی و آواز در پارلمان اروپا روز چهارشنبه مجلس تصویب و انگلستان از نظر خروج از اتحادیه اروپا و در زمان انبار از چالش های پیش روی اتحادیه اروپا-انگلستان آینده روابط و اتحادیه اروپا خود را.

آلمان وزیر خارجه Heiko Maas گفت: در نامه ای به انگلیس منتشر شده در روزنامه آلمانی Die Zeit در روز چهارشنبه که “آن لطمه می زند که شما در حال ترک است.”

“نه فقط به این دلیل که اتحادیه اروپا در حال از دست دادن 66 میلیون نفر از شهروندان و یکی از قویترین اقتصادها. شما همواره جهانی بریتانیا که آیا اتحادیه اروپا خوب است. خود عمل گرایی خود را تحمل خود را حس شوخ طبعی — حتی اصرار خود را در برخی از نمونه انگلیسی, opt-outs — خواهد بود بشدت از دست رفته زمانی که شما را ترک اتحادیه اروپا در چند ساعت “زمان” Maas گفت.

Pro-Brexit قانونگذاران در انگلستان همواره استدلال کرد که این کشور باید به اعتصاب خود را در آن و به صورت رایگان از قوانین و مقررات (به عنوان آنها را ببینید محدودیت) از اروپا.

اما آن را به رعایت بسیاری از این قوانین اگر آن را می خواهد یک رابطه تجاری. چقدر از لحاظ اقتصادی موفق انگلستان خواهد بود و پس از مبارزه با تروریسم در اروپا و در قابل توجه رایگان معاملات تجاری در سراسر جهان باقی مانده است دیده می شود — به خصوص به انگلستان می رود از این که بخشی از تاثیر گذار بلوک به یک مقدار کوچکتر تنها نهاد.

Brexit نه فقط در مورد تحول در دانشگاه های انگلستان و اتحادیه اروپا, اقتصادی و سیاسی, روابط آن شده است که اغلب عاطفی بیش از حد. از آن شده است علت بسیاری از اختلافات در بسیاری از خیابان ها و خانه های بالا و پایین کشور است و اغلب تقسیم انگلیسی, خانواده و دوستی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im