انگلستان گسترش coronavirus مستند اقدامات توسط حداقل سه هفته

یک عابر پیاده گذشته بسته کردن مغازه ها خالی نایب السلطنه خیابان در لندن در تاریخ 2 آوریل سال 2020 به عنوان زندگی در بریتانیا همچنان در سراسر کشور مستند به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Tolga Akmen

بریتانیا را گسترش coronavirus مستند اقدامات توسط حداقل سه هفته وزیر خارجه Dominic Raab گفت: پنج شنبه.

تصمیم دولت برای طولانی تر کردن آن پناهگاه در محل محدودیت به دنبال ملاقات با دانشمندان پیش از آن در روز. Raab که deputizing برای نخست وزیر بوریس جانسون گفت: نرخ Covid-19 عفونت نمی کند به اندازه کافی برای توجیه لغو خاموش کردن.

“هر گونه تغییر اجتماعی ما-فاصله اقدامات در حال حاضر خواهد خطر افزایش قابل توجهی در گسترش ویروس” Raab گفت: در دولت های روزانه کنفرانس مطبوعاتی. “که تهدید دوم اوج ویروس و افزایش قابل ملاحظه تعداد مرگ و میر.”

محدودیت در زندگی عمومی در محل بوده است در انگلستان از مارس 23. به مردم گفته شده به ماندن در خانه به غیر از محدود خرید — برای مواد غذایی ضروری و لوازم پزشکی — و ورزش.

Raab برشمرد پنج چیز حکومت می خواستم ببینم قبل از اینکه به دنبال تنظیم این مستند اقدامات در حال حاضر در محل. آنها به شرح زیر است:

  1. که انگلستان خدمات بهداشت ملی حفاظت شده است پس از آن قادر به مقابله با این بیماری همه گیر.
  2. شواهد پایدار و سازگار سقوط روزانه مرگ و میر ناشی از ویروس است.
  3. قابل اعتماد نشان داده میزان عفونت در حال کاهش است به “کنترل سطح است.”
  4. تست و تجهیزات حفاظت فردی در دست است.
  5. اعتماد به نفس که هر گونه تنظیمات به اقدامات کنونی خطر دوم اوج عفونت.

“در حال حاضر نیست لحظه ای به کروناویروس یک شانس دوم” Raab گفت.

تعداد افرادی که فوت کرده اند در انگلستان به بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای این ویروس در حال حاضر در 13,729 افزایش 861 از روز قبل. این کشور گزارش کرده است بیش از 100 ، 000 عفونت.

دفتر بودجه مسئولیت هشدار داد پیش از آن در هفته که خاموش کردن می تواند باعث انگلستان تولید ناخالص داخلی به کوچک شدن 35 درصد در آوریل تا ژوئن دوره است. آن پیش بینی شد و بر اساس این فرض است که طول می کشد خاموش برای سه ماه پس از سه ماه دوره که در طی آن محدودیت ها تا حدودی برداشته است.

دیگر کشورهای اروپایی مانند اسپانیا و ایتالیا در حال حاضر آغاز شده به تدریج کاهش خود را مستند اقدامات است. در اسپانیا ساخت و ساز و کارگران کارخانه را شروع کرده اند به بازگشت به کار در حالی که برخی از مناطق در ایتالیا بازگشایی کتابفروشی ها و کودکان فروشگاه.

آلمان نیز اعلام کرد که آن را باد به برخی از محدودیت های آن. مغازه های کوچک خواهد بود و مجاز به بازگشایی از آوریل 20, در حالی که مدارس را باز کردن درهای خود را در مارس 4, اولویت دادن به دانش آموزان است که باید برای امتحانات. تجمع جمعی, اما, باقی خواهد ماند, ممنوع تا اوت 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>