یک پرستار می پوشد یک محافظ ماسک صورت او به عنوان پیاده روی در خارج از بیمارستان سلطنتی لندن در شرق لندن در تاریخ 18 آوریل سال 2020 در طول رمان coronavirus COVID-19 بیماری همه گیر.

دانیل Leal-Olivas/خبرگزاری گتی ایماژ

مردم از برخی از اقلیت های قومی در انگلیس در حال مرگ در نامتناسب اعداد از COVID-19 احتمالا در بخشی از آنجا که آنها احتمال بیشتری برای کار در بهداشت و درمان و دیگر بخش ها بیشتر در معرض این ویروس پیشرو در اتاق فکر گفت: در روز جمعه.

سرانه مرگ و میر برای افرادی که در بریتانیا که تا به حال سیاه و سفید میراث کارائیب شد سه بار که برای شهروندان بریتانیا که در حال سفید, موسسه مالی مطالعات گفت.

سرانه مرگ و میر در میان دیگر سیاه گروه بودند که از جمعیت به طور کلی در حالی که کسانی که از هندی تبار نیز رنج می برد بیشتر از مرگ و میر متوسط IFS گفت.

با توجه به این واقعیت است که بسیاری از گروه های اقلیت هستند بسیار جوان به طور متوسط از سفید انگلیسی, جمعیت سرانه نرخ مرگ و میر در سراسر تقریبا تمام گروه های اقلیت نگاه نامتناسب بالا آن گفت: در یک گزارش.

بخشی از اضافی مرگ و میر می تواند توضیح اقلیت های قومی’ احتمال بالاتر در لندن زندگی می کنند و یا شهرهای دیگر ضربه سخت توسط ویروس اما جغرافیا بود نه تنها عامل.

“وجود دارد بعید است به یک توضیح در اینجا و عوامل مختلف ممکن است مهم برای گروه های مختلف” راس وارویک در تحقیقات اقتصاددان در ایفس گفت.

“برای مثال در حالی که سیاه آفریقایی هستند به خصوص به احتمال زیاد به استخدام در کلید کارگر نقش که ممکن است قرار داده و آنها را در معرض خطر تر بنگلادشی به نظر می رسد آسیب پذیر بر اساس شرایط بهداشتی اساسی.”

داده ها از ایالات متحده نشان داده است, آمریکایی های آفریقایی تبار هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از Covid-19 برجسته دیرینه و نابرابری در سلامت و نابرابری در دسترسی به مراقبت های پزشکی وجود دارد.

IFS گفت: مردم از اقلیت های قومی در انگلیس به احتمال زیاد به ضربه مالی coronavirus shutdown.

“بنگلادش مردان چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان سفید انگلیسی, مردان به مشاغل در خاموش کردن صنایع با پاکستان در مردان نزدیک به سه برابر احتمال” Lucinda پلات مدرسه اقتصاد لندن استاد که نشسته در یک IFS نابرابری پانل گفت.

پس انداز خانوار کمتر از میانگین در میان مردم سیاه, افریقایی, سیاه, کارائیب, یا بنگلادشی تبار. کسانی که از میراث و تا حد زیادی متولد ‘سفید’ گروه به نظر نمی رسد به رو اضافی خطرات اقتصادی این IFS اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de