انگلستان دیجیتال بانک Monzo relaunches حساب حق بیمه پس از خدمات اصلی شکست مواجه

کاربران Monzo را حساب حق بیمه Monzo به علاوه دریافت خواهد شد ارسال کارت های آبی با فویل هولوگرافی را

Monzo

مالی, فناوری, راه اندازی Monzo است به پرداخت-برای چک کردن حساب های دیگری بروید با یک بازنگری شده حق بیمه و خدمات آن را به امید کمک خواهد کرد که ایجاد یک منبع جدید درآمد.

Monzo فراهم می کند که خدمات بانکی از طریق یک برنامه در ابتدا سعی در راه اندازی یک حق بیمه ارائه شده در سال گذشته است. دوبله Monzo این حساب بسته بندی شد و در نهایت اوراق توسط شرکت با توجه به شکایات از مشتریان.

آن را مجددا راه اندازی Monzo به علاوه به عنوان یک سرویس اشتراک است که هزینه £5 ($6.30) یک ماه و همراه با قدرت پردازش از جمله 1% بهره مانده تا £2000 و نمره های اعتباری چک. که ممکن است جذاب به کاربران فعلی این شرکت “گلدان” صرفه جویی از ویژگی های که دیده می شود نرخ بهره کاهش به تازگی در بازگشت از بانک مرکزی اقدام ناشی از کوروناویروس بحران است.

ویژگی های دیگر Monzo به علاوه کاربران به اینترنت دسترسی دارند شامل توانایی برای مشاهده بانک توازن از رقیب وام دهندگان نرم افزار و راه اندازی کارت های مجازی است که می تواند حذف شود اگر کسی امنیت به خطر بیافتد.

Monzo را حساب حق بیمه Monzo به علاوه اجازه می دهد تا کاربران بررسی توازن خود را با رقیب بانک ها مانند بارکلیز و HSBC.

Monzo

Monzo به علاوه مشتریان را فرستاده آبی کارت مجزا تغییر از معمول مرجان صورتی کارت که Monzo شناخته شده است. کارت پلاستیک — بر خلاف کارت های ویزیت فلزی از اپل و دیگر fintechs مانند Revolut و N26 — اما یک فویل هولوگرافی در بالا به آنها نگاه انعکاسی. شایان ذکر Revolut و N26 به مدت طولانی ارائه شده حق بیمه اشتراک به کاربران است.

مایک Hudack رئیس محصول افسر در Monzo گفت CNBC شرکت جدید بسته بندی شده حساب شد با هدف کمک به کاربران با بودجه بهتر و با قابلیت سفارشی سازی هزینه های دسته. او گفت که او احساس اعتماد به نفس دوباره محصول نمی خواهد رنج می برند به همان سرنوشت سلف خود.

“ما در حال رفتن به بازار با آنچه از نظر ما واقعا عالی و کامل بالا-ارزش محصول” Hudack گفت. “من فکر می کنم ما گرفته ایم به طور چشمگیری رویکرد متفاوت در اینجا.”

افرادی که در اصل برای امضا Monzo به علاوه دریافت خواهد شد و دو ماه از دسترسی رایگان به سرویس جدید اجرایی اضافه شده است. هر چند شرکت محدود اولین بار در ایالات متحده در سال گذشته پرداخت برای خدمات در دسترس نخواهد بود برای کاربران آمریکایی در ابتدا.

جاده به سود دهی

Monzo باعث می شود بسیاری از درآمد خود را از هزینه تولید هر بار که یک مشتری با استفاده از کارت خود را. اما آن را به طور فزاینده ای شده است و تنوع آن جریان درآمد با معرفی وام ها و اضافه برداشت و همچنین در نظر گرفتن یک برش از درآمد حاصل از خدمات شخص ثالث.

راه اندازی امیدوار است آن را مجددا راه اندازی بیمه خدمات کمک خواهد کرد که آن را inch نسبت به سودآوری است. در سال گذشته Monzo گزارش پس از کسر مالیات دست دادن £47.2 میلیون دلار از £30.5 میلیون از دست دادن یک سال پیش از آن. این شرکت در سال 2020 سالانه حساب می شود انتظار می رود منتشر شده در اواخر این ماه.

این یک سال سختی برای Monzo دیدم که ارزیابی آن 40 ٪ کاهش می یابد به £1.25 میلیارد دلار در ماه گذشته با توجه به شرایط سخت اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر. این شرکت نیز شاهد آن بنیانگذار شرکت تام Blomfield گام پایین به عنوان مدیر عامل و حرکت به دور از وظایف مدیریت برای یک محصول بیشتر متمرکز بر نقش پشت صحنه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>