انگلستان را انکار می کند مغلوب ساختن پیشی جستن تحت تاثیر تصمیم به ممنوعیت چین Huawei از 5G شبکه های

یک لوگو تصویر بر روی Huawei NetEngine 8000 هوشمند مترو روتر در طول یک 5G رویداد در لندن در فوریه 20, 2020.

ایزابل INFANTES | AFP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست به طور مستقیم نفوذ انگلستان تصمیم دولت برای ممنوعیت Huawei تجهیزات از آن 5G شبکه های انگلیسی, وزیر گفت.

“همه ما می دانیم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما نمی کنید؟” وزیر بهداشت مت, Hancock, گفت اخبار آسمان. “تمام انواع از مردم می توانید سعی کنید به ادعای اعتبار برای تصمیم گیری بود اما بر اساس یک ارزیابی فنی توسط National Cyber Security Centre.”

هنکاک شد در پاسخ به یک سوال در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به سیاست تغییر دهید. رهبر ایالات متحده روز سه شنبه گفت که او کسی است که تا به حال متقاعد کشورهایی مانند بریتانیا برای جلوگیری Huawei.

“ما متقاعد شده بسیاری از کشورها بسیاری از کشورها من این را خودم برای بیشتر قسمت ها به استفاده از Huawei چرا که ما فکر می کنم آن است که یک نا امن و خطر امنیتی آن را یک خطر امنیتی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به رویترز.

تهمت نمی ممکن است قادر به گرفتن اعتبار برای انگلستان فرار Huawei از آن اجرای فوق العاده سریع 5G شبکه های تلفن همراه. اما از آن است که دولت خود معرفی تحریم های جدید در ارتباطات چینی شرکت است که مقامات گفت: در نهایت منجر به واژگونی در سیاست.

Huawei اجازه داده شد نقش محدود در انگلستان 5G rollout در ماه ژانویه است. در آن زمان دولت بر این باور آن می تواند مدیریت خطرات مرتبط با Huawei استثنای شرکت از حساس “هسته” بخش هایی از آن در شبکه زیرساخت ها است.

اما ایالات متحده محدودیت های تجاری به این معنی است که Huawei دیگر می تواند منبع کلیدی تراشه قطعات از اعتماد آمریکا تامین کنندگان. در انگلستان چشم, این امر منجر به امنیت و قابلیت اطمینان با مشکلات Huawei به عنوان آن را برای پیدا کردن جایگزین تراشه تامین کنندگان.

تغییر حکومت از لندن به معنی حامل تلفن همراه در حال حاضر خواهد بود مجبور به توقف خرید جدید 5G از تجهیزات هواوی در پایان سال است. آنها همچنین نیاز به پاره کردن شرکت چینی کیت از زیرساخت های خود را توسط 2027.

انگلستان-روابط چین

در حالی که این حرکت بود خبر خوش برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — با وزیر خارجه مایک Pompeo tweeting که آن را “پیشرفت اطلس امنیت” — چینی خارجه-حمایت رسانه ها خواست تلافی.

جهانی تایمز نوشت که پکن باید واکنش نشان می دهند “در غیر این صورت نمی توانیم بیش از حد آسان به پهلوان” این روزنامه گفت که چنین اقدامی تلافی جویانه باید “عمومی و دردناک” هر چند آن را نمی رئوس مطالب هر گونه اقدامات خاص.

در ضمن چینی سفیر انگلستان لیو Xiaoming به نام تصمیم “ناامید کننده و اشتباه است.”

“آن را تبدیل به سوال که آیا بریتانیا می تواند یک باز و عادلانه و غیر تبعیض آمیز محیط کسب و کار برای شرکت های از کشورهای دیگر” او هنوز توییتی.

می آید پس از تنش بین بریتانیا و چین افزایش یافته است در این ماه بیش از قوانین امنیت ملی اعمال شده در هنگ کنگ. در لندن ارائه شده 3 میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان یک مسیر به شهروندی یک حرکت است که لیو گفت: “به منزله ناخالص دخالت چین در امور داخلی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>