بریتانیا می تواند ‘بدترین آسیب دیده کشور در اروپا

انگلستان می تواند در نهایت “بدترین آسیب دیده کشور در اروپا” از coronavirus به گفته یک متخصص بیماری های عفونی و دولت مشاور.

آقا جرمی Farrar که یک عضو هیات علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) بستری می افتادن مرگ و میر دیده می شود در دیگر بد-آمار کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا.

روز جمعه اعلام شد که یکی دیگر از 980 نفر فوت کرده در انگلستان بيمارستان با COVID-19 – رکورد روزانه تعداد که بیش بدترین روزانه آمار و ارقام از هر کشور دیگر اروپایی.

مریم گلی نقش کلیدی در ارائه مشاوره به دولت در آن coronavirus پاسخ و خواهد بود با ارائه مدارک و شواهد به وزرای این هفته به عنوان آنها بررسی کنونی مستند اقدامات است.

با وجود ابراز امیدواری بریتانیا شد و در آینده نزدیک به نقطه ای که تعداد coronavirus عفونت بود شروع به کاهش آقا جرمی اعتراف کرد این کشور مرگ و میر می تواند بیش از دیگر کشورهای اروپایی است.

“انگلستان است و به احتمال زیاد قطعا یکی از بدترین اگر نه بدترین آسیب دیده کشور در اروپا,” او گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک Andrew Marr نشان می دهد.

Lord King gives his thoughts on ending lockdown.
‘استراتژی خروج خواهد بود و آزمون و خطا’

آقا جرمی است که مدیر ولکام تراست که کمک پیدا ائتلاف جهانی برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) است که منجر به تلاش برای پیدا کردن یک COVID-19 واکسن.

بیشتر از Covid-19

او پیشنهاد یک واکسن ممکن است در دسترس خواهد بود در پاییز امسال اما تا زمانی که یکی در دسترس است آن را “احتمالا اجتناب ناپذیر” که “دوم و سوم امواج” از coronavirus رخ می دهد.

“این نظر من است که درمان و واکسن تنها ما درست استراتژی خروج از این” آقا جرمی گفت.

حکیم مختلف ساخته شده است گروه های مختلف از دانشمندان که خوراک خود را از داده ها به بدن در تلاش برای ارائه هماهنگ مشاوره علمی به وزیران.

آسمان اخبار و تحلیل تعدادی از coronavirus مرگ و میر در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه نشان می دهد بریتانیا است که تا کنون تجربه کمتر مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر از کسانی که در کشورهای دیگر.

در مورد خواسته آقا جرمی اظهارات بعد از آن در روز یکشنبه که روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “من فکر می کنم که مرتب کردن بر اساس از نظر صرفا تقویت اهمیت مرکزی پیام این است که مردم باید در خانه بماند, چرا که محافظت از بیمه خدمات درمانی و موجب صرفه جویی در زندگی می کند.

“آینده از این ویروس ناشناخته که هنوز دلیل آن بستگی به رفتار میلیون ها نفر از مردم و بزرگ انگلیسی ،

“خبر خوب این است که ما تا کنون موفق به شروع به دیدن یک مسطح منحنی زیرا مردم پس از اجتماعی فاصله اقدامات و بزرگ است.”

کسب و کار, منشی, Alok Sharma زودتر تاکید کرد که “کشورهای مختلف متفاوت چرخه” در گسترش coronavirus به عنوان او به چالش کشیده شد در مورد دولت در پاسخ اولیه به وقوع در آسمان, اخبار,’ Sophy ریج در روز یکشنبه نشان می دهد.

پرسید چرا از 70000 نفر شده است مجاز به شرکت در چلتنهام جشنواره در 13 مارس – همان روز ایتالیا گزارش مرگ و میر ناشی از 200 بیشتر مردم با کروناویروس – آقای شارما گفت: “ما به دنبال Sophy علمی و پزشکی مشاوره و ما همچنان به انجام این کار است.”

وی پیشنهاد کرد توصیه های داده شده به وزرا تغییر کرده بود به عنوان “وضعیت تکامل یافته است”.

آقای شارما تصریح کرد: دولت نیاز به صبر کنید تا زمانی که آن را برخی از زمان اوج شیوع بیماری در انگلستان بود تصویب شده است تا زمانی که آنها می تواند در نظر پایان مستند اقدامات است.

Business Secretary, Alok Sharma reacts to advice that nurses should not treat COVID-19 patients if they don't have the correct PPE.
‘آن را به دولت برای رفع PPE کمبود’

تازه کار انتخاب رهبر آقا Keir Starmer تکرار تماس خود را برای دولت به مجموعه ای از این استراتژی خروج از این مستند.

“ما همه می دانیم که این واکسن است که در پایان استراتژی خروج است و احتمالا 12 ماه دور,” او گفت: Sophy ریج در روز یکشنبه.

“سوال این است که چه اتفاقی می افتد در آن دخالت 12 ماه.

“من فشار دولت بر این از آنجا که ما نیاز به برنامه ریزی برای آن ما فقط نمی تواند وارد در آن را بدون یک طرح است.”

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

سابق بانک مرکزی انگلیس خداوند مروین کینگ گفت: برنامه این است که دولت باید “بسیار روشن در مورد مشکلات یک استراتژی خروج”.

“من فکر نمی کنم آن را معقول فقط به ما بگویید که همه به ماندن در خانه من فکر می کنم دولت می تواند با تکیه بر حس مشترک از مردم,” او گفت:.

او گفت: یک استراتژی خروج خواهد بود “فرایند آزمون و خطا” – نشان می دهد که برخی از اجتماعی فاصله اقدامات می تواند حفظ شود در حالی که دیگر مستند اقدامات کاسته.

انا پارک کره جنوبی سفیر انگلستان گفت: کشور باقی خواهد ماند “هوشیار” با وجود ظاهر موفق بوده است. در مسطح منحنی جدید کروناویروس عفونت.

او گفت: “اصلی درس را به ما آموخته است که آزمایش بسیار مهم است.”

آشکار کره جنوبی است که تا کنون انجام شده 500,000 coronavirus آزمون Mrs پارک اضافه شده: “استراتژی ما بود, آزمون, ردیابی و درمان است.”

از صبح روز شنبه در انگلستان تا به حال انجام شده کمتر از 335,000 coronavirus آزمون با دولت تحت فشار برای افزایش تعداد روزانه تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>