انگلستان coronavirus مرگ و میر بیمارستان رسیدن به 14,000 پس از 847 بیشتر بیماران مرگ

یکی دیگر از 847 نفر فوت کرده اند با کروناویروس در انگلستان بیمارستان در نظر گرفتن مجموع در سراسر کشور فراتر از 14,000.

وزارت بهداشت اعلام کرد آخرین, افزایش, با 14,576 مردم با COVID-19 – بیماری های ناشی از کوروناویروس – در حال حاضر تایید کرد که در بیمارستان درگذشت سراسر چهار خانه ملت.

تعدادی از آزمایشات برای بیماری نیز افزایش یافته است 21,328 به 438,991 اگر چه این شامل برخی از مردم در حال آزمایش بیش از یک بار.

وجود دارد در حال حاضر شده است 108,692 مثبت آزمون در انگلستان است.

مقامات بهداشتی در انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی نیز رکورد خود را روزانه آمار و ارقام که ممکن است شمارش دولت و مجموع آنها به عنوان مقایسه و تطبیق تعداد آنها در زمان های مختلف در طول روز است.

اولین وزیر Nicola Sturgeon همچنین اعلام کرد یکی دیگر از 58 مرگ و میر در اسکاتلند و ولز به ثبت یکی دیگر از 11 مرگ و میر وجود دارد و 18 بیشتر تایید در ایرلند شمالی برای دومین روز متوالی.

NHS انگلستان است که هنوز به پست یک به روز رسانی برای جمعه.

بیشتر از Covid-19

با توجه به هر یک از خانه ملت, مقامات بهداشت و درمان تعداد مرگ و میر در بیمارستان ها در حال حاضر در غرفه:

  • انگلستان – 12,396 (از شنبه)
  • اسکاتلند – 837
  • ولز – 506
  • ایرلند شمالی – 176

وزارت بهداشت اعلام خواهد شد بریتانیا گسترده در مجموع در مدت کوتاهی که ممکن است شمارش با آمار ارائه شده توسط سازمان ملل فردی به عنوان آنها مقایسه و تطبیق تعداد آنها در زمان های مختلف در طول روز است.

دولت آمار و ارقام نیز شامل نمی شود مرگ و میر در مراقبت از خانه hospices و دیگر تنظیمات در خارج از بیمارستان پوشش انگلستان درست coronavirus مرگ و میر.

آخرین آمار منتشر شده از سوی دفتر آمار ملی انگلیس روز پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد حدود 75 درصد بیشتر coronavirus مربوط به مرگ و میر در انگلستان و ولز در ماه گذشته از گزارش شده توسط دولت است.

روز چهارشنبه سوابق ملی اسکاتلند نشان داد که – همانطور که از 12 مارس – تقریبا 25% از 962 ثبت شده مرگ و میر که در آن COVID-19 ذکر شده در گواهی فوت در اسکاتلند رخ داده بود در مراقبت از خانه.

اعلام یک فرمت به انگلستان مستند در پنجشنبه وزیر امور خارجه Dominic Raab اذعان کرد که هنوز هم وجود دارد “مسائل با این ویروس در برخی از بیمارستان ها و مراقبت از خانه”.

Domic Raab at government presser.
آرامش انگلستان مستند خواهد خطر زندگی – Raab

افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin هشدار داده که بریتانیا را تحمل بیش از هزاران COVID-19 مرگ و میر قبل از مستند کاسته استحتی اگر تعداد موارد جدید نشان می دهد که اوج این بیماری همه گیر در چشم است.

مرگ و میر خواهد بود که آخرین آمار شروع به کم کردن سرعت با توجه به زمان آن طول می کشد برای کسی که به سقوط بیمار بستری در بیمارستان و پس از آن متاسفانه به این بیماری تسلیم.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>