انگلستان coronavirus مرگ و میر خواهد شد ‘مسلما’ تصویب 10,000 یکشنبه

تعداد کل انگلیسی ها که فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای coronavirus را “مسلما” تصویب 10,000 آخر این هفته سابق بهداشت عمومی مدیر به اخبار آسمان.

پروفسور جان اشتون گفت: این رقم را شامل نمی شود مرگ و میر در مراقبت از خانه و در جامعه به معنای “ما واقعا نمی دانیم که تصویر کامل” در مورد COVID-19.

او همچنین هشدار داده که بریتانیا باید تمرکز بیشتر بر روی محافظ افراد مسن و آسیب پذیر از coronavirusبا برخی برآوردها نشان می دهد که موارد در حال حاضر شناسایی شده در 50 درصد از خانه های سالمندان در سراسر کشور.

A billboard in Manchester urges Britons to stay at home over the Easter weekend
تصویر: یک بیلبورد در منچستر خواستار انگلیسی به ماندن در خانه بیش از آخر هفته عید پاک

“شده اند وجود دارد برخی از مدلسازی تخمین می زند در برنامه ریزی هدایت است که نشان می دهد هنگامی که شما coronavirus به مراقبت در منزل شما ممکن است انتظار می رود به عنوان بسیاری از 30 درصد مرگ و میر” رئيس جمهور سابق دانشکده بهداشت عمومی گفت.

“شما در حال صحبت کردن در مورد یک بازی بسیار ضعیف و آسیب پذیر جمعیت – معمولا مردم در 80s و 90s شاید با زوال عقل – و ما نمی توانیم فقط نوشتن آنها.”

روز جمعه تایید شد که یکی دیگر از 980 بیماران فوت کرده اند در انگلستان پس از عقد قرارداد coronavirus – فراتر اسپانیا و ایتالیا بدترین ثبت روزانه بالغ.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در مجموع 8,958 در حال حاضر در بیمارستان درگذشت و در روز پنج شنبه بیشتر 5,706 مردم آزمایش مثبت برای COVID-19 در انگلستان است.

بیشتر از Covid-19

پروفسور اشتون ادعا انگلستان شده است که اغلب به کندی عمل در طول همه گیر – با استناد به سردرگمی در مورد اینکه آیا در صورت ماسک ها مفید بازدارنده در برابر coronavirus به عنوان مثال.

A police officer talks to a woman on the beach in Brighton, as the sunny bank holiday weather tests resolve
تصویر: یک افسر پلیس مذاکرات به یک زن در ساحل دریا در برایتون به عنوان آفتابی بانک, تعطیلات, آب و حل تست

او افزود که عدم آزمایش های گسترده ساخته شده است آن را دشوار برای مقامات بهداشت عمومی به دانستن که در آن COVID-19 پخش شد سریع ترین.

“این مستند را به صورت کاملا یک مدت طولانی” پروفسور اشتون گفت. “من فکر می کنم آن را واقعا مهم برای دولت به طور کامل صادق در مورد اعداد.

“در بسیاری از نگرانی در حال حاضر در رسانه های اجتماعی است که ما در حال با توجه به کامل تصویر. مردم نیاز به درمان مانند بزرگسالان است.”

People flout lockdown
مردم سرپیچی مستند قوانین روز جمعه

پروفسور اشتون که قبلا به عنوان Cumbria مدیر منطقه ای بهداشت عمومی توصیف دولت رویکرد به اطلاع رسانی عمومی در مورد COVID-19 به عنوان “پدرسالار… به عنوان هر چند آن بوده است وحشت زده به وحشت مردم”.

او گفت: “اگر شما درمان مردم به عنوان بزرگسالان آنها بیشتر احتمال دارد به رفتار به عنوان بزرگسالان و نه به عنوان متخلفان. ما شاهد بزهکاری بازی کردن در خانه احزاب در منچستر و انواع دیگر از چیزهایی چون مردم واقعا اعتماد چه خبر است.”

Boris Johnson
تصویر: بوریس جانسون است که در حال حاضر از مراقبت های ویژه و در نظر گرفتن کوتاه پیاده روی’ به عنوان بهبود او در بیمارستان

هشدار او به عنوان خیابان داونینگ به روز رسانی در بوریس جانسون پیشرفت او به عنوان بهبود از coronavirus.

یک بیانیه گفت که نخست وزیر “شده است قادر به انجام پیاده روی های کوتاه بین دوره های استراحت” از او نقل مکان کرد و از مراقبت های ویژه و به یک بخش بیمارستان.

اما شماره 10 سخنگوی هشدار داد که خیلی زود به می گویند که چگونه او را خواهد نیاز به ماندن در سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن است.

Matt Hancock still
Hancock: ‘خانه بمانند اما گرم آب و هوا’

یک مقام ارشد دولت دانشمند هشدار داده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس باقی می ماند در یک “خطرناک فاز” – با پروفسور جاناتان ون-Tam انگلستان معاون مشاور ارشد علمی تاکید بر این که “این بیش نیست”.

در طول روزانه در خیابان داونینگ در کنفرانس خبری گفت: “آن را زودرس می گویند ما در اوج و فشار ما در حال ساخت اجتماعی فاصله فقط به ادامه خواهیم داد.”

وزیران باید گفت که آزمون برای coronavirus در حال حاضر رسیده بیش از 19,000 یک روز در برابر هدف دولت از 100,000 تا پایان این ماه است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

دولت تحت فشار شدید برای تنظیم یک استراتژی خروج برای رفع محدودیت هایی که بسته شده اند, میخانه ها, رستوران ها و مغازه ها در سراسر کشور و مشاوران علمی گروه برای شرایط اضطراری (حكيم) است که در ادامه به بررسی مدارک و شواهد.

آقای Hancock گفت: اثرات بهداشتی از سقوط اقتصادی ناشی از اقدامات برای جلوگیری از شیوع خواهد شد یک عامل در تصمیم دولت در زمانی که شروع به کاهش محدودیت.

Benches in Bournemouth have been cordoned off
تصویر: نیمکت در بورنموث شده اند محاصره

در حال حاضر حداقل, عمومی هستند که خواست به ماندن در خانه رعایت مستند قوانین و خودداری از بازدید از دوستان و خانواده بیش از آخر هفته عید پاک.

یک حمله رعد اسا تبلیغ شده است که در سراسر رسانه های اجتماعی و روزنامه ها و مجلات با هشدار دولت بریتانیا در یک “لحظه بسیار مهم در جلوگیری از انتقال بیشتر از coronavirus”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>