انگلستان coronavirus تلفات منجر به برتری ایتالیا برای تبدیل شدن به بالاترین در اروپا

نخست وزیر بوریس جانسون مکث برای یک دقیقه سکوت به افتخار انگلیس کلید کارگران که در طول درگذشت شیوع کروناویروس در داخل 10 خیابان داونینگ مرکزی لندن در آوریل 28 سال 2020 است.

Stefan روسو | استخر | خبرگزاری گتی ایماژ

انگلستان دارای بالاترین رسمی مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus در اروپا, آمار و ارقام جدید نشان می دهد بیش از 32000 مرگ و میر ثبت شده از زمان آغاز شیوع این بیماری.

داده های منتشر شده توسط دفتر آمار ملی (ONS) در روز سه شنبه نشان داد که 29,648 مردم مرده بود با توجه به کروناویروس در انگلستان و ولز از طریق به مارس 24.

علاوه بر این از مرگ و میر در اسکاتلند و ایرلند شمالی) طول می کشد و انگلستان تلفات به 32,313 با توجه به انتخاب.

این بدان معنی است که انگلستان در حال حاضر پیشی ایتالیا به عنوان بدترین آمار کشور در اروپا و دوم تنها به ایالات متحده برای Covid-19-مربوط به مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به آمار رسمی برای هر کشور است.

به تاریخ ایتالیا ثبت کرده است 29,079 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایتالیا با مجموع شامل موارد مشکوک و کشور آمار آژانس ISTAT گزارش ادعا شده در روز دوشنبه است که هزاران نفر از مرگ و میر در کشور شده اند رسما نسبت به Covid-19.

کارشناسان هشدار داده اند در برابر بین المللی مقایسه با استناد به تفاوت در جمعیت و از آنجا که هر کشور است راه خود را از اندازه گیری تعداد مرگ و میر. انگلستان تنها به تازگی شروع به اضافه کردن مرگ و میر در جامعه مانند خانه های سالمندان به آن آمار رسمی; قبلا در آن گنجانده شده بود تنها کسانی که در بیمارستان درگذشت.

استراتژی خروج

دولت انگلیس مواجه شده است به انتقاد شدید از احزاب مخالف در هفته های اخیر با برخی از نمایندگان مجلس با پیشنهاد نخست وزیر بوریس جانسون بود خیلی آهسته برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر که وقتی برای اولین بار آن را پدید آمده است.

جانسون در ابتدا تمایلی به تحمیل ملی مستند اقدامات در زمانی که بیمارستان ها در ایتالیا در حال حاضر در حال تاخت و تاز کردن. خیابان داونینگ نیز زیر آتش آمده برای عدم ارائه به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی به بیمارستان ها و دیر به اجرای تست توده.

بریتانیا شده است و این مستند به مدت شش هفته در حال حاضر غیر ضروری مغازه ها توقیف در سراسر کشور و مردم رو جریمه اگر آنها را به شکستن قوانین. دولت خواست شده برای پخش کردن آن نقشه راه به تدریج بازگشایی اقتصاد که کشورهای دیگر در اروپا آسانسور سخت محدودیت در زندگی عمومی است.

جانسون گفت و انگلستان استراتژی خروج پرده برداری خواهد شد در اواخر این هفته. او ادعا کرده است انگلستان “گذشته اوج” این بیماری همه گیر در اواخر ماه گذشته و در حال حاضر در یک “شیب رو به پایین.”

قبل از آن می تواند مستند محدودیت های دولت انگلیس گفت: پنج چیز باید تضمین شود. این عبارتند از: خدمات بهداشت ملی می تواند در مقابله وجود دارد سازگار کاهش مرگ و میر روزانه; کاهش در میزان عفونت به “کنترل سطح”; تست و تجهیزات حفاظت فردی در دست و اعتماد به نفس است که هر گونه تنظیم نمی خواهد خطر دوم اوج.

دولت انگلیس اخیرا گفت: آن رسیده بود یک نقطه عطف در تست برای بیماری با تعدادی از coronavirus آزمایشات انجام شده در روز پنج شنبه افزایش به 122,347. این پیشی دولت خودخواسته هدف از 100,000 روزانه آزمون تا پایان ماه آوریل است.

کشور “R نرخ” — یک کلید متریک در اندازه گیری از گسترش این ویروس نیز کاهش یافته است کمتر از 1 معنای هر فرد آلوده با Covid-19 است به احتمال زیاد آلوده کمتر از یک فرد به طور متوسط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>