انگلستان coronavirus تلفات تنظیم برای رسیدن به ایتالیا با استراتژی خروج هنوز ناشناخته

یک عضو نیروهای مسلح طول می کشد یک سواب برای تست رمان coronavirus COVID-19 از یک بازدید کننده به یک درایو تست تسهیلات در چسینگتن جهان از ماجراهای رفت و آمد مکرر در چسینگتن در جنوبغرب لندن در آوریل 2 سال 2020 است.

آدریان دنیس

دولت انگلیس در حال آمدن است تحت فشار به مجموعه ای از چگونه و چه زمانی آن را بازگشایی مدارس و توقیف بخش اقتصاد به خصوص به عنوان همتایان اروپایی آسانسور بیشتر مستند محدودیت.

انگلستان مرگ و میر از coronavirus است به پیشی که دیده می شود در ایتالیا: یکشنبه, انگلستان دیده است 28,446 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از Covid-19 نزدیک پشت ایتالیا 28,884 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

هنگامی که آن پیشی, ایتالیا, انگلستان تبدیل خواهد شد و این بدترین آمار کشور در اروپا از نظر coronavirus مرگ و میر. با توجه به اینکه انگلستان دیده می شود به یک یا دو هفته پشت ایتالیا در آن مرحله از شیوع بیش از حد, مرگ و میر می تواند بسیار بالاتر است. ایتالیا گزارش 174 بیشتر مرگ و میر در روز یکشنبه از روز گذشته در حالی که انگلستان گزارش 315 جدید مرگ و میر.

با وجود گریم, مرگ, تلفن, تماس, در حال رشد در انگلستان برای دولت به انتشار یک استراتژی خروج برای مستند و یک طرح در مورد چگونگی و زمانی که آن را بازگشایی مدارس. این می آید به عنوان بسیاری از اروپا و آمریکا شروع به لغو محدودیت و با احتیاط ارسال کودکان به کلاس های درس خود را.

وجود دارد در حال رشد است و گمانه زنی ها در رسانه های بریتانیا است که دولت با هدف بازگشایی مدارس ابتدایی در انگلستان در ماه ژوئن 1.

در سخنرانی خود در دولت روزانه coronavirus کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت که نخست وزیر بوریس جانسون را به مجموعه ای از “چگونه ما را به عقب بر گردیم به کار اواخر این هفته.”

“خود طرح جامع توضیح دهید که چگونه ما می توانیم اقتصاد ما در حال حرکت چگونه ما می توانیم فرزندان ما به مدرسه, چگونه ما می توانیم سفر به کار با خیال راحت تر و چگونه ما می تواند زندگی را در محیط کار امن تر است.’

وی با تاکید بر این دولت بارها تکرار شده که پیام آن را می خواهد برای دیدن است که آن را “پنج آزمون” ملاقات — که است که تعدادی از coronavirus موارد در حال سقوط است, است که پایدار و کاهش تعداد مرگ و میر روزانه که میزان عفونت در سطح قابل کنترل است و بیمه خدمات درمانی است که تجهیزات آن نیاز دارد و این است که هیچ خطر دوم اوج.

دولت در حال حاضر تحت آتش برای پاسخ به شیوع کروناویروس با انتقاد بیش از آن تست رژیم و تجهیزات حفاظت شخصی برای خدمات سلامت کارگران است.

انگلستان کندتر بود به شاتر اقتصاد و مستند زندگی عمومی از همسایگان اروپایی تحمیل یک مستند چند هفته پس از ایتالیا در مارس 23. اما به عنوان کشورهای در برخورد با کروناویروس همه گیر شروع به دوباره باز فشار در حال حاضر در دولت انگلیس به دنبال کت و شلوار. و یا حداقل به مجموعه ای از طرح خود را.

اقدامات در نظر گرفته شده اجازه می دهد تا محل کار به بازگشایی شد به گزارش بی بی سی در روز دوشنبه. آن گفت که پیش نویس طرح دولت آن را دیده بود و خواست کارفرمایان برای به حداقل رساندن تعداد کارکنان با استفاده از تجهیزات تلو تلو خوردن تغییر بار و به حداکثر رساندن صفحه اصلی کار می کند. اضافی روش های بهداشت جسمی صفحه نمایش و استفاده از تجهیزات حفاظتی باید در نظر گرفته شود که در آن حفظ فاصله 2 متر بین کارگران غیر ممکن است سند این گزارش گفت:.

گمانه زنی و درز گزارش در مورد انگلستان استراتژی خروج آمده به عنوان بقیه از اروپا به تدریج بازگشایی آن در اقتصاد

برای مثال در آلمان کوچکتر مغازه ها اجازه داده شد به دوباره باز کردن چند هفته پیش به عنوان طولانی به عنوان دقیق بهداشت و اجتماعی فاصله اقدامات بودند در محل و برخی از مدارس مجاز به بازگشایی دوشنبه. اسپانیا اجازه داده است کودکان و بزرگسالان در خارج به ورزش این آخر هفته گذشته پس از هفته ها خانه حبس اگر چه مدارس بسته خواهد ماند تا سپتامبر است.

ایتالیا اجازه داده است برخی از فروشگاه های کوچک برای بازگشایی و همچنین لغو محدودیت بیشتر دوشنبه اجازه بازدید از اقوام و پارک ها. همچنین بازگشایی بخش هایی از آن تولید و ساخت و ساز بخش های شنبه و در حال حاضر اجازه رستوران ارائه غذای آماده خدمات. ایتالیا نیز تنها اجازه می دهد کودکان به مدرسه در ماه سپتامبر ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر