انگلستان تایید آن برای اولین بار coronavirus موارد

یک پزشک سلامت جامعه ایستگاه کنترل درجه حرارت بدن یک بازدید کننده در هانگژو در استان ژجیانگ شرق چین روز شنبه, ژان. با 27 سال 2020 است.

از ویژگی های چین | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

دو نفر از همان خانواده در انگلیس آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به کشور افسر ارشد پزشکی.

در بیانیه روز شنبه, انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفت: این بیماران در حال حاضر در مراقبت از کشور خدمات بهداشت ملی (NHS). “بیماران در حال دریافت متخصص بیمه خدمات درمانی مراقبت و ما با استفاده از سعی و آزمایش روش های کنترل عفونت برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس,” او گفت:.

Ersin اضافه شده است که تیم او بود “کار به سرعت به شناسایی هر گونه تماس بیماران,” به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر.

هیچ اطلاعاتی داده شد که در آن بیماران زندگی می کردند و یا ملیت خود را اگر چه یک خبرنگار برای بریتانیا به روزنامه گاردین توییتی که آنها در حال درمان در نیوکاسل بیماری های عفونی واحد در شمال شرق انگلستان.

در این بیانیه گفت: بیمه خدمات درمانی در انگلستان آماده شده بود برای انگلستان موارد جدید کروناویروس و فشار قرار داده بود در محل اقدامات برای پاسخ. “ما همچنان به همکاری نزدیک با سازمان بهداشت جهانی و جامعه بین المللی به شیوع این بیماری در چین به اطمینان حاصل شود ما آماده برای تمام eventualities” بیانیه اضافه شده است.

چهار افسر ارشد پزشکی انگلستان را مطرح سطح خطر مورد کوروناویروس از “پایین” به “متوسط است.”

“این به این معنا نیست که ما فکر می کنم این خطر برای افرادی که در انگلستان تغییر کرده است در این مرحله اما دولت باید برنامه برای تمام eventualities” آنها در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

زمان دولت انگلستان مشاوره است که هر کسی از بازگشت از چین با علائم تنفسی باید خود جدا برای 14 روز در حالی که هر کسی از بازگشت از ووهان منطقه باید همان را انجام دهید که آیا آنها باید علائم یا نه.

پس از اعلام در اروپا bluechip Stoxx 600 ریختن آن صبح دستاوردهای به نشستن در اطراف 0.1% پایین تر است. مدت کوتاهی قبل از ساعت 10 صبح در لندن زمان FTSE 100 پایین تر بود حدود 0.5 درصد.

در لحظه ای خاص قرنطینه واحد برای بازگشت به انگلستان بازدید کنندگان از استان هوبئی در چین است که در شمال غرب انگلستان است. در صبح روز جمعه مقامات چینی گزارش دادند که این کشور تا به حال 9,692 تایید موارد coronavirus و 213 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>