انگلستان شروع زندگی جدید در خارج از اتحادیه اروپا با سیاسی لرزش تا

انگلستان آغاز شده است زندگی در خارج از اتحادیه اروپا پس از 47 سال از عضویت.

همه انگلیسی پارلمان اروپا از دست داده اند شغل خود را در پارلمان اروپا و انگلستان تصرف مقر آن در سازمان تجارت جهانی است.

کار نیز در جریان روز جمعه برای به روز رسانی ثبت نام در درب از کشور نمایندگی دائم به بروکسل به reclassify آن را به عنوان یک ماموریت دیپلماتیک به جای.

ویژه مدالها شد و حتی با توجه به مسافران در اولین قایق ورود در دوور که آن روز صبح.

BRUSSELS, BELGIUM - FEBRUARY 1, 2020: A United Kingdom official changes the plaque from 'Permanant Representation to the EU Brussels' for 'UK Mission to the European Union' on February 1, 2020 in Brussels, Belgium. The United Kingdom left the EU on Friday at midnight, January 31st. (Photo by Thierry Monasse/Getty Images)
تصویر: انگلستان نمایندگی در بروکسل شده است را به یک ماموریت دیپلماتیک
A view of a badge given to travellers crossing the Channel, after the UK left the European Union on Friday, ending 47 years of close and sometimes uncomfortable ties to Brussels.
تصویر: ویژه نشان داده شد به کسانی که در اولین قایق می رسند پس از Brexit

اما بسیار دیگری باقی خواهد ماند تا پایان سال 2020 در طول به اصطلاح “دوره گذار” به عنوان بریتانیا همچنان به دنبال قوانین اتحادیه اروپا باقی می ماند در بازار واحد و اتحادیه گمرکی و آزادی حرکت را هنوز هم مجاز است.

نخست وزیر بوریس جانسون شده است دیده نمی شود پس انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا در 11 شب روز جمعه بود اما با انتشار یک پیام ویدئویی به ملت یک ساعت قبل از.

Prime minister Boris Johnson delivers a message ahead of the UK's exit from the EU
PM: ‘شگفت آور لحظه ای از امید”

سیاستمداران دیگر به نظر می رسد حفظ مشخصات پایین پس از یک شب از جشن در وستمینستر رهبری Brexit رهبر حزب Nigel Farage.

بیشتر از Brexit

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی با استفاده از این مناسبت به ارسال نامه ای به “انگلیسی” و صحبت کردن فرانسه روابط نزدیک با انگلستان است.

“شما در حال خروج از اتحادیه اروپا اما شما نه ترک و اروپا و نه شما تبدیل شدن جدا از فرانسه و یا دوستی از مردم آن را,” او نوشت.

“کانال هرگز موفق به جدا کردن ما نیازمندند; مبارزه با تروریسم در اروپا را نمی خواهد انجام این کار یا نه.”

The UK has left the EU
لحظه ای بریتانیا چپ اتحادیه اروپا

کسانی که کلمات گرم آمد و به عنوان دیلی تلگراف گزارش داد که آقای جانسون در حال آماده سازی را به اعمال کامل و رسوم و مرز چک در تمام کالاهای اتحادیه اروپا از ورود به بریتانیا در شروع 2021.

“ما در حال برنامه ریزی کامل چک در تمام اتحادیه اروپا-واردات – صادرات اعلامیه امنیت پروتکلها animal health checks و همه سوپر مارکت کالا به عبور از مرز بازرسی های مطالب” این گزارش یک مقام ارشد کلمبوس ،

اخبار آسمان مشخص شده لحظه ای مبارزه با تروریسم در اروپا اتفاق افتاده است با طرح ریزی یک ساعت شمارش معکوس بر روی صخره های سفید دوور که به پایان رسید در تاریخی اعلام “انگلستان را ترک کرده است اتحادیه اروپا.”

parliament
این است چگونه کشور مشخص شده ‘Brexit روز’

نخست وزیر زودتر به میزبانی پذیرش در شماره 10 برای کابینه وزرا و مشاوران و کارمندان دولت و مقامات بودند که درگیر در مذاکرات و حامیان ترک مبارزه است.

خیابان داونینگ نیز روشن شده و Big Ben پیش بینی شده بود به آن با ضبط بل معروف bongs از طریق بلندگو زمانی که ساعت زده تا 11 شب.

Pro-اتحادیه اروپا تظاهرات نیز صورت گرفت در وستمینستر برایتون و اسکاتلند که در آن مردم برگزار شد شمع روشن vigils و تظاهرات.

Activists attend an anti-Conservative government, pro-Scottish independence, and anti-Brexit demonstration outside Holyrood, the seat of the Scottish Parliament in Edinburgh on February 1, 2020. - Britain began its post-Brexit uncertain future outside the European Union on Saturday after the country greeted the historic end to almost half a century of EU membership with a mixture of joy and sadness. There were celebrations and tears on Friday as the EU's often reluctant member became the first to leave an organisation set up to forge unity among nations after the horrors of World War II. (Photo by Andy BUCHANAN / AFP) (Photo by ANDY BUCHANAN/AFP via Getty Images)
تصویر: تظاهرات برگزار شد در اسکاتلند در برابر خروج از اتحادیه اروپا

توجه در حال حاضر تبدیل به مجموعه بعدی مذاکرات در تجارت و دیگر مناطق که اعمال خواهد شد از ژانویه 1 2021.

بروکسل بدبینانه در مورد 11-ماه جدول زمانی برای رسیدن به یک معامله و روشن ساخته است که بریتانیا را به شرایط بدتر از شرایط و ضوابط تجارت از اگر آن را هنوز هم یک عضو از اتحادیه اروپا.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: “ما می خواهیم به بهترین شکل ممکن رابطه با پادشاهی متحده, اما آن را هرگز به عنوان خوب به عنوان عضویت.”

آقای جانسون اصرار او نمی خواهد درخواست اتحادیه اروپا برای تمدید به مذاکره مهلت مرحله تنظیم برای دیگر نبرد.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: مبارزه با تروریسم در اروپا بود “یک شکست برای همه ما” و هشدار داد که “مذاکرات قطعا آسان نخواهد بود”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>