بریتانیا ‘در اوج’ از شیوع کروناویروس به عنوان بیمارستان مرگ و میر بالا 18,000

انگلستان “در اوج” از coronavirus شیوع وزیر بهداشت مت Hancock است گفت: نمایندگان مجلس در همان روز تعدادی از انگلستان مرگ و میر بیمارستان رز بالای 18000.

ارائه به روز رسانی در دولت COVID-19 پاسخ در مجلس عوام در روز چهارشنبه آقای Hancock تشکر انگلیسی عمومی برای خود “ثابت قدم تعهد” در زیر lockdown قوانین.

“این است که ساخت یک تفاوت ما در اوج” او گفت:.

اما وزیر بهداشت اضافه شده است که اجتماعی فاصله اقدامات نمی توانست آرام شود و یا تغییر تا زمانی که دولت در پنج آزمون برای خروج از مستند رسیده است.

A message on the windows of a ward at the Queen Elizabeth University Hospital in Glasgow
تصویر: یک پیام بر روی پنجره ها از یک بخش در ملکه الیزابت بیمارستان دانشگاه در گلاسکو

وزارت بهداشت اجتماعی و مراقبت بعد از آن اعلام کرد که از 5 بعد از ظهر روز سه شنبه 18,100 مردم مرده بود در انگلستان بيمارستان با کروناویروس – افزایش 763 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته.

یکی دیگر از 665 نفر مردهاند به زبان انگلیسی در بیمارستان پس از آزمایش مثبت با COVID-19 آوردن مجموع به 16,272.

در اسکاتلند یکی دیگر از 77 بیماران بیمارستان فوت کرده است با کروناویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به 1,062.

بیشتر از Covid-19

و در ولز یکی دیگر از 15 نفر در بیمارستان ها با COVID-19 آوردن مجموع به 624.

مقامات بهداشتی در چهار بریتانیا در سازمان ملل رکورد خود را روزانه آمار و ارقام که ممکن است شمارش دولت و به طور کلی بریتانیا مجموع آنها به عنوان مقایسه و تطبیق تعداد آنها در زمان های مختلف در طول روز است.

از 9 صبح تا روز چهارشنبه 411,192 مردم تا به حال تست شده برای coronavirus در انگلستان که 133,495 آزمایش مثبت است.

Residents on one road in Leeds have agreed to film their experiences of lockdown
مستند جاده: آوردن همسایگان با هم

در ویکیانبار آقای Hancock همچنین نشان داد به نمایندگان مجلس که 15 اجتماعی کارکنان مراقبت فوت کرده اند با کروناویروس اگر چه او را یک شکل از چگونه بسیاری از کارکنان مراقبت های تست شده برای COVID-19.

علاوه بر این او گفت: نمایندگان مجلس در حال حاضر وجود دارد 10,000 یدکی تخت در سراسر بیمه خدمات درمانی با 3,000 یدکی تخت در بخش مراقبت ويژه.

“ما می خواهیم برای باز کردن بیمه خدمات درمانی به غیر علائم کروناویروس و به بیماران مبتلا به غیر coronavirus شرایط با خیال راحت و با دقت به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار” آقای Hancock گفت.

وی افزود: “اگر شما فکر می کنم که شما ممکن است یک توده که ممکن است یک سرطان, سپس شما باید جلو آمده و در حال حاضر و به شما خواهد شد با خیال راحت و به درستی درمان در بیمه خدمات درمانی است.”

آقای هنکاک است که در تنظیم یک هدف برای رسیدن به 100,000 coronavirus آزمون در هر روز تا پایان این ماه گفت که او “خوشحال” است که گسترش آزمایش ظرفیت “جلوتر از برنامه”.

اما او اعتراف کرد تقاضا برای آزمون “تا کنون شده است کمتر از حد انتظار”.

در 24 ساعت 9 روز سه شنبه 18,206 آزمايشات انجام شده با وجود داشتن دولت گفت: آنها در حال حاضر ظرفیت دو برابر این تعداد است.

به وزیر بهداشت گفت: دولت می تواند اجازه می دهد بیشتر مردم به واجد شرایط برای آزمون ها و تست های آسان تر برای دسترسی به.

آقای Hancock توضیح داد که چگونه تماس با ما-ردیابی خواهد در حال حاضر نقش کلیدی به عنوان انگلستان غلبه اوج شیوع کروناویروس با جدید بیمه خدمات درمانی برنامه “در حال توسعه”.

“همانطور که ما برسد – رسیده اند اوج – و به عنوان ما به تعداد موارد جدید پایین بنابراین ما معرفی تماس با ردیابی در مقیاس بزرگ” او گفت:.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

محافظه کار سابق وزیر بهداشت جرمی هانت – که در حال حاضر صندلی عوام کمیته بهداشت و درمان – پرسید که آیا آن را ممکن است برای پیگیری و ردیابی هر COVID-19 مورد در جامعه در دو هفته آینده, هنگامی که وزرای دوباره با توجه به بررسی مستند.

آقای Hancock پاسخ داد: “ما در حال ramping تا ما تست ظرفیت و ظرفیت ما برای تماس با-ردیابی در یک ماده از هفته و ما باید آن را آماده برای مطمئن شوید که ما می توانید استفاده از آن به عنوان و هنگامی که بروز انتقال پایین می آید.

“آن را به عنوان به تصمیم خاص است که ما توسط قانون مورد نیاز را در بیش از دو هفته زمان است.

“اثربخشی آزمون پیگیری و ردیابی برای حفظ باروری نرخ این ویروس را تعیین بروز در جامعه و هدف ما این است که برای رسیدن به یک نقطه که در آن ما می توانید پیگیری و ردیابی هر کسی که به آن نیاز دارد.”

آقای Hancock گفت: دولت به دنبال مشاوره از مشاوران علمی گروه برای شرایط اضطراری (مریم گلی) در اینکه انگلیسی ها باید از پوشیدن ماسک ،

اما او به عنوان چشم انداز هر UK خانواده داده می شود ماسک به عنوان کشورهایی مانند ژاپن انجام داده اند.

او گفت: “من نمی توانم قول می دهم که ما به همه ماسک رایگان من معنی خواهد بود که فوق العاده ای انجام و ما باید مطمئن شوید که ما باید منابع موجود به خصوص برای مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارکنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>