انگلستان اعلام کرد اقدامات اضطراری برای کمک به خود اشتغالی به عنوان coronavirus گزش

خالی میدان لستر در مرکز لندن در مارس 24, 2020 در لندن است. نخست وزیر بوریس جانسون, اعلام دقیق مستند اقدامات ترغیب مردم به ماندن در خانه و تنها ترک خانه برای پایه خرید مواد غذایی و ورزش و یک بار در روز و ضروری سفر به و از کار.

Ollie میلینگتون

دولت انگلیس اعلام کرده است اقدامات اضطراری برای کمک به خود اشتغالی افراد پس از مواجهه با تشدید فشار برای مطابقت با کمک های مالی ارائه شده به کارگران دیگر.

وزیر دارایی Rishi Sunak گفت: دولت خواهد پرداخت افراد خود اشتغال مشمول مالیات اعطای 80 درصد از آنها به طور متوسط ماهانه سود بیش از سه سال گذشته است. اعطای باز خواهد شد به مردم با سود تجاری تا £50,000 ($60,800).

او اعلام جزئیات درآمد پشتیبانی طرح پس از اذعان بسیاری از کارگران هنوز “عمیقا نگران پشتیبانی برای آنها موجود است.”

“به شما این را می گویم شما فراموش نشده است. ما نمی خواهد اجازه دهید به شما پشت سر گذاشت. ما همه با هم ایستاده,” Sunak گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

فشار رشد کرده بود در این دولت به قانون برای کمک به افراد خود اشتغال بسیاری از آنها را دیده اند کار خود را خشک میان ملی مستند با توجه به شیوع کروناویروس که محدود گردهمایی اجتماعی به بیش از دو نفر محدود بسیاری از مردم به خانه های خود و تعطیل کردن همه غیر ضروری کسب و کار.

در مواجهه با چشم انداز توده lay-offs به دلیل اقتصادی وقفه ناشی از ویروس Sunak هفته گذشته اعلام کرد که دولت خواهد پرداخت تا 80 درصد از حقوق و دستمزد (به حداکثر £2,500 یک ماه در حدود $3000) در آن کارگران در نگهداری توسط کارفرمایان در تلاش برای آنها را متوقف ساخت و بررسی قرار گرفته است.

همانطور که از پنج شنبه در انگلستان گزارش شده بود 9,962 موارد از coronavirus با 467 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>