بریتانیا و ایالات متحده مذاکرات را آغاز کرده اند در یک “بلند پروازانه” post-Brexit رایگان تجارت و معامله است.

تجارت بین المللی, منشی, لیز خرپا به طور رسمی افتتاح شد مذاکرات روز سه شنبه در یک کنفرانس ویدئویی در تماس با ما تجاری نماینده رابرت Lighthizer.

دور اول بحث را در راه روز چهارشنبه و در ادامه برای حدود دو هفته است.

BREXIT PARSONS
در حال حاضر انگلستان است که از خارج از اتحادیه اروپا ،

وجود خواهد داشت some100 مذاکره کنندگان در هر طرف ،

بیشتر دور از مذاکرات اتفاق خواهد افتاد و هر شش هفته و انجام خواهد شد از راه دور تا زمانی که آن را بی خطر است برای سفر دوباره.

مذاکرات خواهد بود و led در سطح رسمی توسط وزارت تجارت بین المللی را Oliver Griffiths و دانیل Mullaney, معاون ما نماینده تجاری برای اروپا و خاورمیانه است.

حامیان مبارزه با تروریسم در اروپا استدلال کرده اند که توانایی برای بریتانیا به اعتصاب خود را رایگان معاملات تجاری با کشورهای جهان مانند آمریکا را افزایش می دهد اقتصاد است.

بیشتر از Brexit

اما مخالفان ابراز نگرانی است که قابل توجه معامله با واشنگتن را معنی بریتانیا نیاز به قبول looser ما مواد غذایی و استانداردهای زیست محیطی و نمی خواهد برای از دست دادن دسترسی به اتحادیه اروپا اتحادیه گمرکی و بازار واحد.

آنها نیز از ترس آن را باز خواهد شد تا بیمه خدمات درمانی به شرکت های آمریکایی چیزی است که نخست وزیر بوریس جانسون محروم در طول سال گذشته انتخابات.

Boris Johnson still
جانسون: ‘بیمه خدمات درمانی نه بر روی میز در هر راه’

Ms, خرپا گفت: موافقتنامه تجارت آزاد کمک خواهد کرد که بریتانیا و ایالات متحده اقتصاد “جستن” پس از COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما می خواهیم به اعتصاب بلند پروازانه معامله ای که باز می شود تا فرصت های جدید برای کسب و کار ما به ارمغان می آورد در بیشتر سرمایه گذاری و ایجاد شغل بهتر برای مردم در سراسر کشور,” او گفت:.

“نخست وزیر شده است و روشن است که ما قهرمان تجارت آزاد و این معامله آن را حتی ساده تر به انجام کسب و کار با دوستان ما در سراسر تالاب.

“همانطور که ما نشستن در میز مذاکره امروز مطمئن باشید که ما درایو یک معامله سخت برای تضمین توافق که منافع افراد و کسب و کار در هر منطقه و کشور از انگلستان است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آقای Lighthizer استقبال از آغاز مذاکرات که به او گفته بودند انعقاد یک “توافق تاریخی”.

“تحت رهبری رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, ایالات متحده به مذاکره بلند پروازانه و بالا-استاندارد توافقنامه تجارت با انگلستان است که تقویت اقتصاد ما حمایت از شغل خوب و پردرآمد و قابل ملاحظه ای بهبود فرصت های تجارت و سرمایه گذاری میان دو کشور به,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de