مسافران هوایی ورود در بریتانیا به زودی به قرنطینه برای دو هفته به عنوان بخشی از یک حرکت برای جلوگیری از دوم اوج coronavirus.

شرکت های هواپیمایی انگلستان, تجارت, بدن, برای, انگلستان, ثبت شرکت های هواپیمایی تایید کرده به اخبار آسمان که می خواهد معرفی شده توسط دولت برای هر کسی که پس از رسیدن به انگلستان دیگر از ایرلند به سهولت گسترش COVID-19.

با اعلام این خبر در سفر است بنا به گزارش مجموعه به توان ساخته شده توسط نخست وزیر بوریس جانسون زمانی که او مجموعه های خارج یک نقشه راه برای کاستن از coronavirus مستند در یک آدرس به ملت در روز یکشنبه.

Dominic Raab
مستند تغییرات خواهد بود ‘افزایشی’

تحت اقدامات است که در حال انتظار برای به اجرا در آمده است در ماه ژوئن همه مسافران پس از رسیدن به فرودگاه از جمله بازگشت شهروندان بریتانیا – را مجبور به ارائه یک آدرس که در آن آنها را از خود جدا برای 14 روز.

بنادر نیز شامل می شود با توجه به بار.

در این گزارش آمده است که مقامات انجام خواهد داد نقطه چک و کسانی که با شکستن قوانین صورت جریمه تا 1000 پوند یا حتی اخراج.

صفحه اصلی دفتر سخنگوی گفت: “ما نمی دیدگاهها برای نشت. تمرکز همچنان بر ماندن در خانه برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

بیشتر از Covid-19

اما هر دو حمل و نقل هوایی و صنعت گردشگری هشدار داده اند این حرکت می تواند ویرانگر برای کسب و کار در حال حاضر ضربه تاثیر بیماری همه گیر.

در پاسخ به زودتر حدس و گمان اجباری قرنطینه خواهد بود بخشی از دولت coronavirus اقدامات شرکت های هواپیمایی بریتانیا گفت: پیشنهاد “را به طور موثر کشتن مسافرت های بین المللی و از انگلستان و باعث بی اندازه آسیب به صنعت حمل و نقل هوایی و گسترده تر اقتصاد بریتانیا”.

آن افزود: “هیچ کس در حال رفتن به رفتن در تعطیلات اگر آنها قادر به ادامه زندگی عادی برای 14 روز و سفر کسب و کار خواهد بود به شدت محدود است.

“این نیز آن را همه اما غیر ممکن است برای حمل و نقل هوایی برای از سرگیری هر زمان به زودی نتیجه تنظیم پشت بریتانیا بهبود اقتصادی هنوز هم بیشتر است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

دولت قبلا با آن مواجه انتقاد اجازه می دهد مسافران برای ورود به بریتانیا را بدون رفتن به قرنطینه و یا تحت حرارت چک.

وزیران گفت: در آن زمان نمی توانست تفاوت ساخته شده است چرا که این ویروس در حال حاضر در میان جمعیت.

اما هنگامی که میزان عفونت به طور قابل توجهی کاهش می یابد و این می تواند نیاز به سخت تر کنترل مرز.

مسافران از ایرلند جزایر کانال و جزیره خواهد بود معاف همراه با رانندگان کامیون در آوردن بحرانی منابع.

قرنطینه اقدامات منعکس کننده کسانی که در حال حاضر معرفی شده توسط کشورهای دیگر از جمله استرالیا و نیوزیلند و سنگاپور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de