تصاویری از حمله یک همجنسگرایان پناهگاه در اوگاندا در حال دانه دار و لرزان اما هیچ درآوریم نگاه از ترس اچ در دستياران چهره.

وجود 23 مردان و زنان نشسته در جلوخان از یک موسسه خیریه-اجرای تاسیسات در نزدیکی Kampala, گوش دادن به شهرداری شهردار و مقامات طعنه زدن و فریاد آنها را از بالا.

“شما چه کسانی هستند ؟” فریاد شهردار حاجی عبد Kiyimba. “من از پدر و مادر خود را’ تعداد. به سرعت آن را بدهد. زباله!”

Over 20 members of the LGBT community in Uganda were arrested for gathering in public in violation of the coronavirus lockdown. Police arrested them at a shelter for sexual minorities. Sparks VT
تصویر: مقامات بازجویی از افراد در یک پناهگاه در مورد خانواده و زندگی جنسی

هنگامی که او دریافت پاسخ او به دنبال او شلاق و بازدید پناهگاه کارکنان با چهار پا عصا. آن است که یک صفحه نمایش.

“که در اینجا… به من بگویید در مورد کاندوم? که در آن آنها می آیند از… به من بگویید چه شما با استفاده از کاندوم برای چیست؟”

یک مرد جوان در یک پیراهن آبی است که سوال یکی دیگر از بازجوی: “که شما با داشتن رابطه جنسی با؟”

“من با هر کسی که” او پاسخ.

بیشتر از اوگاندا

“به ما بگویید که شما با داشتن رابطه جنسی با” خواسته رسمی خود را به عنوان همکاران cackle در پس زمینه.

گروه های حقوق بشر از ویژگیهای این حادثه که صبح روز 29 مارس به عنوان یک ضد همجنس حمله به یک مرکز ارائه خدمات به بی خانمان ها. مصاحبه های داده شده توسط مقامات شهرداری در زمان حمله به من قرض بدهید اعتبار به این نظر.

“به ما گفته شده است در مورد همجنس گرایان در منطقه ما و ما درخواست خودمان را چه در مورد آن انجام. ما گفته ایم مردم ما در حال برخورد با آن را با نهایت ضرورت می گوید:” اطلاعات شهری, منشی, Vincent Nyanzi.

اپراتور دوربین نگه می دارد و نورد به عنوان پلیس و مقامات محلی با اتصال دست از پناهگاه ساکنان و کراوات آنها را با هم در یک زنجیره انسانی. پس از تکمیل آنها در حال پیاده روی در خیابان ها در جهت ایستگاه پلیس به عنوان ساکنان محلی آزار و اذیت و سوء استفاده از آنها.

“ما می خواهم برای دیدن شوهران خود را که اجاره آنها را در یک خانه بزرگ” گفت: یک.

“ما دختران ازدواج نمی, چرا نمی شما ازدواج آنها به جای درگیر شدن در همجنس گرایی می گوید:” یکی دیگر از.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

نوزده نفر از پناهگاه از جمله مدیر امور خیریه اجرا می شود که در آن متهم شدند توسط پلیس است.

اما آنها نه تحریم تحت اوگاندا بحث برانگیز ضد همجنسگرایی قانون است. آنها متهم شده اند با سرپیچی coronavirus مقررات اجتماعی فاصله.

با توجه به متهمان وکیل پاتریشیا Kimera مقامات “repurposed” اورژانس قدرت طراحی شده برای مقابله با این ویروس و ایست و به حاشیه رانده گروه به جای.

“این یک ساختگی تا شارژ انجام یک عمل است که به احتمال زیاد به گسترش یک بیماری عفونی. این مردم هستند که در یک پناهگاه در یک خانه در یک محل آنها را به عنوان صفحه اصلی. برای من هنوز هم بر این باورند که با وجود نقض در همه از هر یک از قوانین است.”

Members of LGBT community in Uganda were arrested. This is a lawyer representing them
تصویر: وکلا به نمایندگی از این گروه می گویند که آنها را دیده اند و نه ساکنان از آنها زندانی

Ms Kimera شده است مجاز به بازدید از مشتریان خود که در زندان در بازداشتگاه گذشته پنج هفته.

وضعیت نا امید کننده است او می گوید: با اوگاندا زندان خدمات شناسایی 2,000 زندانیان برای آزادی های اولیه به منظور “د-به احتقان” این سیستم به عنوان ویروس پیشرفت.

“این اتهامات را معمولا در برابر همجنسگرایان مردم به آنها درس’. خوب رفتن وجود دارد در بازداشتگاه حتی اگر این مورد ندارد ادامه دهید حتی اگر آن را می شود رد کرد – اما اجازه دهید ما به شما آموزش یک درس است.”

یک پانل از کارشناسان حقوق بشر ملل متحد مطرح کرده اند نگرانی های جدی در مورد حمله با گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد ویکتور Madrigal-Borloz خواستار متهمان آزادی از زندان: “من فکر می کنم این مهم است که در نظر گرفتن فوری از آزادی این افراد و قطعا دسترسی به وکیل.”

Over 20 members of the LGBT community in Uganda were arrested for gathering in public in violation of the coronavirus lockdown. Police arrested them at a shelter for sexual minorities. Sparks VT
تصویر: پلیس و مقامات محلی محدود دست از پناهگاه ساکنان و آنها را با هم در یک زنجیره انسانی

برای Matwetu Nkosana این زمینه فعال حقوق مدنی گروه CIVICAS این حمله به همجنسگرایان در اوگاندا باید به عنوان یک خدمت در سراسر جهان شوکی به عنوان سیاستمداران پیشنهاد و پیاده سازی ویژه COVID-19 اقدامات است.

“ما نیاز به ارزیابی این ابزار قانونی. هنگامی که می شود آنها لغو ؟ واقعیت این است که آنها معمولا لازم نیست که لغو تاریخ.”

آسمان اخبار تماس با شهردار Nsangi شهرداری حاجی عبد Kiyimba اما او مایل به اظهار نظر در این داستان.

معاون سخنگوی پلیس شهر کامپالا پاتریک Onyango به ما گفت که این حادثه در سوال بود نه یک حمله اما یک جامعه ابتکار عمل “برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و جلوگیری از گسترش بیماری”.

او گفت: آسمان, اخبار که COVID-19 مقررات منع شبیه خوابگاه امکانات اضافه کرد: “طبیعی است که غیر قانونی در اوگاندا اما ما تصمیم گرفت آنها را به اتهام آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de