یوفا ممنوعیت منچستر سیتی از بالا اروپایی مسابقات برای 2 فصل تحمیل 33 میلیون دلار جریمه

Riyad Mahrez از منچستر سیتی در عمل در طول لیگ برتر بازی بین منچستر سیتی و هادرزفیلد تاون در ورزشگاه اتحاد در 19 اوت سال 2018 در منچستر, انگلستان.

مایکل ریگان/گتی ایماژ

اتحادیه فوتبال اروپا (UEFA) اعلام کرد روز جمعه آن را ممنوع کرده است منچستر سیتی از رقابت های اروپایی برای دو فصل برای “نقض جدی” از مقررات مالی.

این باشگاه در سال گذشته قهرمان لیگ برتر شد و همچنین جریمه 30 میلیون یورو (33 میلیون دلار) توسط یوفا. این سازمان اعلام کرد که این باشگاه “مرتکب نقض جدی” از یوفا صدور مجوز و قوانین بازی جوانمردانه مالی مقررات از جمله “overstating آن حمایت درآمد در حساب های خود را” برای مدت پنج سال.

منچستر سیتی, همچنین شناخته شده به عنوان “مرد شهر” حق درخواست تجدید نظر در ممنوعیت.

“رئال مادرید نا امید است اما نمی شگفت زده کرد اعلام امروز توسط یوفا Adjudicatory مجلسی” باشگاه در بیانیه ای گفت.

این باشگاه نیز به شدت انتقاد یوفا تحقیقی روند در بیانیه خود گفت: این روند بود “ناقص و به طور مداوم به بیرون درز کرد” بنابراین “وجود دارد شکی نیست در نتیجه.”

یوفا حاکم خواهد جلوگیری از منچستر سیتی از بازی در اروپا هر تورنمنت تا 2022-2023 فصل است. این باشگاه در حال حاضر در حال رقابت در لیگ در لیگ است که بالاترین مشخصات مسابقات در فوتبال حرفه ای و دوم به طور کلی تنها به جام جهانی.

مرد شهرستان تخمین زده می شود پنجم با ارزش ترین بازیکنان فوتبال (فوتبال) تیم در جهان در حدود 2.7 میلیارد دلار با توجه به فوربس در سال 2019. این باشگاه متعلق به شهرستان, فوتبال, گروه, یک شرکت هولدینگ از Abu Dhabi, United است که یک شرکت سهام خصوصی متعلق به شیخ منصور بن زاید آل نهیان معاون نخست وزیر امارات متحده عربی و عضو خانواده سلطنتی ابوظبی.

شیخ منصور به ارزش حدود 22 میلیارد دلار است که نیمی از امارات متحده عربی به رئیس جمهور خلیفه بن زاید آل نهیان.

منصور خریداری شده منچستر سیتی در سال 2008 گزارش $335 میلیون هنگامی که تنظیم شده برای تورم است. در مجموع منصور به سرمایه گذاری بیش از 1.7 میلیارد به این باشگاه با توجه به نگهبان. علاوه بر این, مرد, شهر شده است به طور مداوم یکی از spenders در میان ثروتمند باشگاه انگلیسی صرف صدها میلیون دلار برای ساخت یک بین المللی فهرستی از بازیکنان سوپراستار. شهر مدیر پپ گواردیولا نیز پرداخت بالاترین مدیر در جهان, با توجه به بین اسپورت با یک قرارداد 25 میلیون دلار در سال است.

شهر فوتبال گروه در ماه نوامبر به فروش می رسد 10 درصد از سهام خود به ایالات متحده شرکت سهام خصوصی Silver Lake در ماه نوامبر که BBC گزارش داد منصور برگزاری شرکت معادل 4.8 میلیارد دلار ارزیابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>