UC سان دیگو بهداشت کارشناسان ارائه به روز رسانی در coronavirus بیماران

یک زن در حال انتظار برای یک مسافر بین المللی برای رسیدن به سهل انگاری تام برادلی ترمینال بین المللی می پوشد پزشکی ماسک برای حفاظت در برابر شیوع کروناویروس در فوریه 2 سال 2020 در لس آنجلس ،

دیوید McNew | گتی ایماژ

UC سان دیگو بهداشت کارشناسان در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه به روز رسانی عمومی در مورد وضعیت coronavirus بیماران در یکی از امکانات آن است.

مدیر بالینی پیشگیری از عفونت در UC سان دیگو بهداشت دکتر رندی Taplitz گفت که UCSD بهداشت در حال حاضر سه نفر و دو نفر از آنها را آزمایش مثبت برای جدید covoronavirus در حال حاضر به نام COVID-19. سوم این است که یک فرد در دست بررسی Taplitz گفت.

دو بیمارانی که آزمایش مثبت برای ویروس تحت انزوا Taplitz, گفت:, و اضافه کرد که بازدید کنندگان در حال محدود است. هر دو گروه از بیماران که تست مثبت برای این ویروس هستند در “نمایشگاه بیماری” Taplitz گفت.

Taplitz گفت: این بیمارستان به طور منظم ارتباط با Marine Corps Air Station میرامار که در آن بیش از 200 تخلیه آمریکایی ها از کانون شیوع در ووهان در حال حاضر در قرنطینه. او گفت: بیمارستان انتظار برای دریافت بیشتر بیماران از پایه.

UC سان دیگو بهداشت گفت: آن را دریافت چندین evacuees برای تست در هفته گذشته. یک آزمایش مثبت برای ویروس ها و باقی مانده است در انزوا در یکی از بیمارستان امکانات پس از آن. دیگر بازگشت به میرامار پایه به طور تصادفی پس از یک, تست, خطا, اما پس از بازگردانده شده است به بیمارستان “برای مشاهده و انزوا تا پاک توسط CDC برای آزادی” با توجه به UC سان دیگو بهداشت.

به عنوان روز پنج بیش از 60 ، 000 مورد از coronavirus گزارش شده است در بیش از ده کشور و در نتیجه حداقل از 1300 مرگ و میر تقریبا به طور انحصاری در چین است.

برای دیدن آخرین به روز رسانی در coronavirus بازدید CNBC به روز رسانی های زنده در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>