Ubisoft تلاش برای اعتیاد به مواد مخدره تا بازی جدید به عنوان مدیران ترک بیش سوء اتهامات

این یوبی سافت نمایش در نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی (E3) در لس آنجلس کالیفرنیا.

رابین بک | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

یوبی سافت رونمایی کشت جدید تصویری بازی روز یکشنبه به دنبال به هم بزنید تا شور و هیجان برای, تازه, عناوین پس از چند مدیران ارشد استعفا داد بیش سوء اتهامات.

این ناشر فرانسوی, شناخته شده برای سری بازی های چنین به عنوان “Assassin’s Creed” و “Far Cry” برگزار شد یوبی سافت رو به جلو رویداد آنلاین یکشنبه. آن را با توجه به یک کنفرانس مطبوعاتی در E3 بازی های کنفرانس در لس آنجلس, اما این مراسم لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بسیاری از آنچه Ubisoft نشان داد در حال حاضر شناخته شده پیش از رویداد — جزئیات “Far Cry 6” که ستاره “Breaking Bad” بازیگر Giancarlo Esposito شده بود به بیرون درز دو روز قبل از. هنوز هم علاقهمندان به تماشای برای به دست آوردن یک حس گیم پلی و گرافیک به عنوان نسل فعلی کنسول های مایکروسافت و سونی در نزدیکی پایان عمر خود با دستگاه های جدید انتظار می رود راه اندازی می شود بعد از این سال.

سایر بازی های نمایش توسط این شرکت شامل “Assassin’s Creed سالن پذیرایی خدای اودین” که با استفاده از کلاسیک حق رای دادن برای گفتن یک جایگزین داستان وایکینگ تهاجم انگلستان و “Watch Dogs لژیون” سومین قسط از “Watch Dogs” مجموعه در یک داستان تخیلی لندن جایی که علاقهمندان به بازی به عنوان هکرها مبارزه علیه دیکتاتوری نظارت دولت است. “Watch Dogs: Legion” تنظیم شده است می شود منتشر شده در اکتبر 29, “Assassin’s Creed سالن پذیرایی خدای اودین” در تاریخ 17 نوامبر و “Far Cry 6” در فوریه 18, 2021.

اما زرق و برق دار دیجیتال رویداد موفق به تحت تاثیر قرار دادن سرمایه گذاران. سهام یوبی سافت سقوط بیش از 9 درصد در روز دوشنبه پس از شرکت اعلام کرد خروج از سه مدیران ارشد در روز شنبه پس از یک پروب به اتهام سوء رفتار.

یوبی سافت اعلام کرد که رئیس آن خلاق افسر سرژ Hascoët و مدیر عامل برای کانادا Yannis Mallat هر دو پله پایین می روم و این شرکت با اثر فوری. مدیر عامل Yves Guillemot را Hascoët محل به صورت موقت و نظارت بر “تعمیرات اساسی کامل” از نحوه شرکت تیم های خلاق کار با توجه به آزادی مطبوعات از یوبی سافت. Cécile, Cornet, یوبی سافت جهانی سر منابع انسانی نیز پا به پایین.

Hascoët خروج است ، از سال 2006 بوده و مسئول تولید خلاق در تمام یوبی سافت بازی. روز جمعه روزنامه فرانسوی آزادی گزارش داد که Hascoët مرکزی بود به سمی فرهنگ کار در این شرکت است. می آید بعد از چند Ubisoft کارکنان شد و موضوع اتهامات آزار و اذیت جنسی که نوشته شده آنلاین در ماه گذشته. یوبی سافت گفت: صنعت نشر Gamasutra در تاریخ 23 ژوئن که آن را “عمیقا نگران” ادعا و نگاه به آنها به “تعیین گام های بعدی.”

یوبی سافت نیست آدرس آزادی در گزارش خود یوبی سافت رو به جلو رویداد و بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد اتهامات توسط CNBC در صبح روز دوشنبه.

“یوبی سافت به جلو می آید و در طول زمان از بزرگ داخلی تغییر” این شرکت در بیانیه ای گفت: یکشنبه. “از آنجا که تمام شده است از قبل ضبط شده ما می خواستیم به رسمیت شناختن است که مسائل ما در حال حاضر با خرید و فروش نمی توان به طور مستقیم در نشان می دهد.”

ماه گذشته بلومبرگ گزارش داد که یوبی سافت قرار دادن چندین کارمندان در مرخصی به عنوان بخشی از رسیدگی به اتهامات سوء رفتار. این شرکت در آن زمان گفت که این اتهامات “تحت بررسی است.”

“یوبی سافت کاهش یافته است کوتاه در آن تعهد به تضمین امن و فراگیر محیط کار برای کارکنان آن” Guillemot گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “این غیر قابل قبول است به عنوان سمی رفتار در تضاد مستقیم به ارزش های که در آن من هرگز به خطر بیافتد و هرگز.”

این 150 میلیارد دلار صنعت بازی است و در این میان آنچه که بسیاری از تماس آن “#MeToo لحظه” پس از ده ها تن از زنان صحبت کردن در مورد اتهام سوء استفاده از رسانه های اجتماعی در ماه گذشته. بازی های ویدئویی فرهنگ در طول تاریخ شده است انتقاد به دلیل تبعیض جنسی و آزار و اذیت زنان با آن مواجه هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>