بارگذاری خواهد شد قرار دادن علائم با تبلیغات در بالای برخی از خودروها به رانندگان و بارگذاری یک راه جدید برای پول

بارگذاری ویدیو بازاریابی برای آن جدید “Uber آه” برنامه.

Uber

Uber در حال راه اندازی یک راه برای تبلیغ به نمایش تبلیغات در بالای وسایل نقلیه خود را به رانندگان یک راه جدید برای کسب درآمد اضافی. آن را نیز می تواند یک درآمد جدید درایور برای Uber که گفت: در آن Q4 2019 درآمد که در آن امید به سود در Q4 سال 2020 است.

این شبکه جدید به نام “Uber آه” راه اندازی خواهد شد و با مشارکت Adomni یک پلت فرم آنلاین به صورت دیجیتال در خارج از خانه تبلیغات. این واحد را از ویژگی های دو طرفه متصل به اینترنت صفحه نمایش در شرکت Uber رانندگان وسایل نقلیه.

اعلام می آید و چند روز پس از Lyft گفت: آن را به حال به دست آورد هاله ماشین که اجازه می دهد تا سوار-نقطه رانندگان پول از ماشین-فیلم بالا از آگهی را نمایش می دهد.

شبکه راه اندازی خواهد شد در آتلانتا و شیکاگو و دالاس برای شروع در ماه آوریل با شروع از 1 ، 000 وسایل نقلیه مجهز به صفحه نمایش دیجیتال. در وب سایت برای بارگذاری OOHt حال بارگذاری می گوید این برنامه در دسترس خواهد بود در شیکاگو, هوستون, لاس وگاس, لس آنجلس و سان فرانسیسکو بعد از آن در سال 2020 است.

Uber گفت: آن را می توانید محدوده مکانی محتوای خلاق “برای آل مخاطبان” که به معنی آن می تواند نمایش تبلیغات خاص برای مکان هایی که در این نزدیکی هست. Adomni گفت: در یک نسخه که تبلیغ کنندگان خواهد بود قادر به نمایش یک تبلیغ در ماشین و نزدیک بیلبورد در همان زمان. بنابراین یک ماشین در زمان’ مربع ممکن است از لحاظ نظری نشان می دهد همان تبلیغات شما بر روی ساختمان های مجاور.

Adweek که برای اولین بار گزارش های خبری در روز دوشنبه گفت که اگر پیمانکاران مستقل رانندگی با بارگذاری می تواند قبلا نصب نمایش آگهی در وسایل نقلیه خود را از شخص ثالث اپراتورهای این اولین بار است که بارگذاری به ارائه یک پلت فرم آگهی خود را دارد. رانندگان قبلا قادر به کار با شرکت هایی مانند کرم شب تاب به عنوان مثال گفت که در ماه مه گذشته آن را پرداخت تمام وقت رانندگان 300 $در ماه برای نمایش تبلیغات خود.

Adweek گفت که رانندگان آن را دریافت خواهد کرد $300 برای نصب واحد و یکی دیگر از $100 در هر هفته آنها رانندگی بیش از 20 ساعت طول خلبان دوره و پس از آن رانندگان پرداخت خواهد شد بر اساس چگونه بسیاری از ساعت آنها را درایو.

بارگذاری نمی پاسخ به درخواست برای جزئیات شنبه بعد از ظهر.

Adomni گفت: ad موجودی در دسترس خواهد بود برای خرید در حال بارگذاری و Adomni وب سایت در طول خلبان دوره; در سه ماهه دوم این سال از آن خواهد شد برنامه نویسی در دسترس از طریق تقاضا به سمت سیستم عامل های مانند Amobee و زتا جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>