Uber گفت: آن را غیر روحانی کردن 3,700 کارکنان و مدیر عامل دارا Khosrowshahi را چشم پوشیدن خود حقوق و دستمزد پایه برای بقیه سال.

اخراج به آن پشتیبانی از مشتری و جذب تیم های نمایندگی حدود 14 درصد از آن 26,900 کارکنان بر اساس بارگذاری تازه ترین یافته.

Khosrowshahi ساخته شده $1 میلیون نفر در حقوق و دستمزد پایه در سال 2019 به دست آورد اما اکثریت قریب به اتفاق از او غرامت از پاداش و سهام جایزه.

این حرکت اعلام شد در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

Uber سهام پایین بود بیش از 1% شنبه ،

بارگذاری شده است ضربه سخت coronavirus همه گیر است که خرد صنعت سفر به دلیل مستندات برای جلوگیری از گسترش ویروس. Uber جهانی ناخالص رزرو به پایین 80% با توجه به یک گزارش از اطلاعات در ماه گذشته. سرمایه گذاران را بیشتر حس تاثیر در روز پنج شنبه هنگامی که بارگذاری گزارش درآمد.

Khosrowshahi اشاره کرد در یادداشتی به کارکنان جمعه که بیشتر هزینه کاهش در راه است.

“ما به دنبال در بسیاری از حالات و در هر هزینه ثابت و متغیر در سراسر شرکت” Khosrowshahi گفت. “ما می خواهیم به صورت هوشمند به حرکت سریع برای حفظ به عنوان بسیاری از ما مردم به عنوان ما می توانیم و درمان همه با عزت و حمایت و احترام است.”

Khosrowshahi گفت بارگذاری خواهد به کارکنان “یک بیشتر به روز رسانی نهایی” در عرض دو هفته.

Uber رانندگان دچار از درآمد از دست رفته reigniting بحث در اطراف این که آیا بارگذاری باید قادر به طبقه بندی آنها به عنوان پیمانکاران. Khosrowshahi حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای یک “راه سوم” طبقه بندی کارگران فراتر از پیمانکاران و کارکنان در حالی که هل دادن برای فرفره کارگران واجد شرایط برای محرک امداد. در روز سه شنبه کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا و سه شهر وکلای مدافع در وزارت امور خارجه اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه در برابر Uber و Lyft ادعا تکذیب کردند و مزایای کارگران توسط misclassifying آنها.

حتی به عنوان شرکت در نظر گرفته شده کاهش, آن, بنا به گزارش ها نیز شده است به دنبال سرمایه گذاری برای آینده است. بارگذاری شده در مذاکرات به رهبری $170 میلیون دلار سرمایه گذاری در روروک مخصوص بچه ها برق, شرکت آهک با توجه به اطلاعات و ارزش نهادن به آن در $510 میلیون 79% افت از قبلی خود را ارزیابی. Uber در حال حاضر صاحب یک سهم اقلیت در آهک و خط خود را از اسکوتر برقی و دوچرخه به نام پرش. پیشنهاد معامله خواهد انتقال پرش به آهک و بارگذاری گزینه برای خرید آهک در یک قیمت مشخص بین 2022 و 2024, با توجه به گزارش.

در اینجا کامل یادداشت Khosrowshahi فرستاده شده به کارکنان:

تیم Uber

من می خواستم به شما اجازه می دانم که ما فقط اعلام کرد که حذف از اطراف 3,700 نقش در CommOps و استخدام و بسته شدن 40 درصد از ما Greenlight مکان. شما می توانید به خواندن ایمیل هایی که فرستاده شد به این تیم ها در اینجا.

با واقعیت از ما سواری سفرهای حجم پایین بودن قابل توجهی نیاز ما برای CommOps به عنوان به خوبی به عنوان فرد حمایت قابل ملاحظه ای پایین. و با ما استخدام یخ وجود دارد به سادگی به اندازه کافی کار برای استخدام.

این است که در هر راه بازتابی از این کارکنان تلاش و یا کمک به ما به جایی که ما به عنوان یک سرویس است که همه همکاران با جنبش و فرصت های درآمد. ما نمی خواهد در اینجا بدون تلاش های خود را و من می خواهم شخصا از آنها تشکر می کنم برای همه چیز آنها انجام داده ایم برای بارگذاری.

ما سخت کار کرده اند برای قرار دادن با هم قطع سخاوتمندانه بسته با یک دوره طولانی تر از پوشش بهداشت و درمان برای کمک به ارائه یک پل و ما نیز حمایت از پسوندهای که نقش ها تحت تاثیر تصمیم امروز است.

که خبر امروز. اما همانطور که گفتم در روز گذشته همه دست به دست, این است که یک بخشی از گسترده تر ورزش را دشوار تنظیمات به ما ساختار هزینه (تیم اندازه و دفتر رد پا) به طوری که آن را منطبق بر واقعیت از کسب و کار ما (ما رزرو درآمد و حاشیه). ما به دنبال در بسیاری از حالات و در هر هزینه ثابت و متغیر در سراسر شرکت. ما می خواهیم به صورت هوشمند به حرکت سریع برای حفظ به عنوان بسیاری از ما مردم به عنوان ما می توانیم و درمان همه با عزت و حمایت و احترام است. به من گفت: دیروز, شما می توانید انتظار ما را بیشتر به روز رسانی نهایی برای شما طی دو هفته آینده.

روز شبیه به این ، من واقعا متاسفم که ما در حال انجام این کار فقط به عنوان من می دانم که ما باید انجام دهیم این است. و در حالی که آن را آسان تر از انجام گفت ما باید برای نگه داشتن سر ما پایین و نگه داشتن اجرای زیرا که—و هیچ چیز کمتر است چه خواهد شد نگه داشتن بارگذاری رفتن و ما را به طرف دیگر.

با توجه به این اخبار و از آنجایی که ما Q1’20 درآمد فردا, من فکر کردم این امر می تواند خوب برای همه با هم دوباره در روز جمعه برای جهانی همه دست به دست, که در آن ما می توانید از طریق راه رفتن ما نتایج مالی و امروز تغییرات و می توانید در ادامه به پاسخ سوالات خود را آشکارا به عنوان امکان پذیر است. نگه داشتن یک چشم را برای دعوت به زودی.

UberOn,

دارا

-CNBC Deirdre Bosa کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: تحویل کارگران را به خطر می اندازند زندگی خود را به مردم مواد غذایی در طول coronavirus — در اینجا آنچه در آن مانند برای آنها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de