مدیر عامل شرکت Uber دارا Khosrowshahi سوم از سمت چپ در مراسم زنگ افتتاحیه مراسم در بورس نیویورک به عنوان او می سازد شرکت خود را ارائه عمومی اولیه, جمعه, مارس 10 2019.

ریچارد درو | AP

سهام Uber شد و تا بیش از 5 درصد در premarket معاملات روز شنبه پس از شرکت در پیش بینی رسیدن به یک کلید سودآوری هدف زودتر از انتظار می رود.

حرکت تنظیم شده است برای اضافه کردن بیش از $3.5 میلیارد دلار برای بارگذاری بازار ارزیابی آوردن آن در حدود $66.8 میلیارد دلار است.

در سه ماهه چهارم سال 2019 درآمد تماس شنبه مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshahi به گفته تحلیلگران شرکت خواهد حرکت آن EBITDA سودآوری هدف به Q4 سال 2020 زودتر از او قبلا اظهار داشت: هدف از تبدیل شدن به سودآور 2021. اعلام ارسال Uber سهام تا حد 10% در بعد از ساعت معاملات.

بارگذاری گزارش شتاب رشد درآمد به صورت سالانه از 37 درصد از 30 درصد سه ماهه گذشته. شرکت ضرب و شتم Refinitiv اجماع برآورد $4.06 میلیارد دلار درآمد سه ماهه, گزارش, $4.07 میلیارد دلار است. همچنین گزارش شده پایین تر از دست دادن هر سهم کمتر از حد انتظار تحلیلگران با توجه به Refinitiv گزارش یک دست از 64 مرکز هر سهم به استثنای موارد خاص در مقایسه با 68 درصد انتظار از دست دادن.

این شرکت ضرر و زیانی نسبت به این شرکت در سال 2019 از $8.51 میلیارد عمدتا با توجه به سهام مبتنی بر جبران خسارت. این انتظار کاهش آن به کمتر از تحلیلگر برآورد برای سال 2020 است. Uber پیش بینی یک $1.35 میلیارد دلار ضرر در وسط محدوده قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک (EBITDA) پایین تر از FactSet تحلیلگر اجماع از $2.83 میلیارد از دست دادن.

-CNBC Lora Kolodny و اردن Novet کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

دیده بان: در اینجا نحوه بارگذاری از دست می دهد پول

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im