یک سوار به اشتراک گذاری راننده میدارد تا مسافران در فرودگاه o’hare در 10 آوریل 2019 در شیکاگو, ایلینوی.

اسکات اولسون / گتی ایماژ

سهام بارگذاری بسته 6.8% افزایش به $18.91 هر سهم سهشنبه در حالی که دیگر سهام فن آوری تقویت بعد این شرکت اعلام کرد که تعلیق همسفری خدمات با توجه به COVID-19.

Lyft آن نیز به حالت تعلیق در آن همسفری سرویس کاهش 2.41% به $18.66 هر سهم.

قطره می آیند با وجود یک بازار گسترده تر رالی زیر کاخ سفید درباره برنامه های تعدیل اقتصادی ضربه از coronavirus بیماری همه گیر. داو تقویت بیش از 1000 امتیاز در روز سه شنبه به جلو 5.2% در حالی که S&P 500 با افزایش 6 درصد. آمازون سهام شروع به پریدن کرد بیش از 7 درصد پس از شرکت اعلام شد استخدام 100,000 کارگران برای کمک به تقاضا است. Netflix نیز با صعود 7%, در حالی که اپل معامله تا 4.4% حتی اگر آن را اعلام کرد و آن را در ایالات متحده آمریکا فروشگاه های خرده فروشی تا اطلاع ثانوی. تمام فروشگاه ها در خارج از چین بسته هستند تا مارس 27.

سرمایه گذاران به احتمال زیاد مشاهده کردن اجسام و بارگذاری بیشتر به عنوان, سفر, سهام و قرار دادن آنها در یکی از بخش های سخت ترین ضربه از coronavirus. چندین بهداشت و مقامات دولتی خواسته اند برای جلوگیری از غیر ضروری سفر و اقامت در خانه در یک پیشنهاد به سرعت به آنفولانزا مانند coronavirus. که منجر به سقوط سهام دلتا و کارناوال.

Uber هشدار داد 2 مارس در سالانه مالی تشکیل پرونده که “یک بیماری همه گیر و یا شیوع بیماری و یا مشابه بهداشت عمومی نگرانی جمله اخیر شیوع کروناویروس و یا ترس از چنین رویداد” می تواند ارسال مواد خطر ابتلا به کسب و کار خود را.

شرکت نیز تغییر کار آنلاین و یا تعلیق عملیات برای سفر کند. در ایالات متحده حداقل 5,702 coronavirus موارد تایید شده اند و حداقل 94 نفر فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im