Uber سهام پاپ پس از شرکت تکه راهنمایی و پیش بینی سرمایه گذاری writedown

دارا Khosrowshahi, مدیر عامل شرکت Uber در سخنرانی خود در 2019 WEF در داووس سوئیس در Jan. 23 2019.

آدم Galica | CNBC

Uber سهام افزایش یافت و به اندازه 7% در گسترش تجارت در روز پنج شنبه پس از شرکت گفته است که خروج راهنمایی های داده شده در طول آن Q4 درآمد تماس و هشدار داد که از آن انتظار یک اختلال اتهام به دلیل کاهش سرمایه گذاری است.

این شرکت سوار-به اشتراک گذاری و کسب و کار تحویل شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس و مستندات اما بارگذاری داده است کمی راهنمایی در مورد انتظار عوارض است. مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshahi گفت: در تماس با تحلیلگران مارس 19 که رزرو کاهش در سیاتل رسیده بود 60% تا 70 درصد به صورت سالانه.

سرمایه گذاران ممکن است تشویق های نسبتا کوچک اثر از برنامه هایی که بارگذاری نورد برای کمک به رانندگان در طول بیماری همه گیر. این شرکت گفت که انتظار دارد که برنامه ای برای کاهش GAAP درآمد خالص با حدود 17 دلار به $22 میلیون در Q1 و حدود 60 تا 80 میلیون دلار در Q2.

Uber نیز گفت: آن را در یک بار شارژ بین $1.9 میلیارد دلار و 2.2 میلیارد دلار در ارزش حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاری موثر بر از دست دادن خالص GAAP توسط آن مقدار است. همانطور که از پایان سال گذشته بارگذاری کرده مخاطرات در دیدی, Grab, Zomato و آن Yandex.تاکسی سرمایه گذاری مشترک با توجه به گزارش سالانه خود.

در سال گذشته حال بارگذاری گزارش $8.51 میلیارد از دست دادن خالص در درجه اول به دلیل انبار مبتنی بر جبران خسارت.

تماشا کنید: بارگذاری, بلند کردن اجسام rideshare رها کردن کسب و کار با 50% با توجه به کروناویروس: گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>