دارا Khosrowshahi, مدیر عامل شرکت Uber به نظر می رسد در CNBC Squawk Box در سال 2020 جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در ژانویه. 22 سال 2020 است.

آدم Galici | CNBC

Uber سهام اندکی افزایش یافت و تمدید معاملات روز پنج شنبه پس از شرکت اعلام کرد یک چهارم از دست دادن سه ماهه که باریک تر از تحلیلگران انتظار داشتند. سهام این شرکت در حال حاضر بیش از 1% پس از ساعت.

در اینجا این است که چگونه این شرکت انجام:

  • از دست دادن هر سهم: به استثنای موارد خاص و 64 سنت در هر سهم برابر با 68 سنت در هر سهم به عنوان انتظار می رود توسط تحلیلگران با توجه به Refinitiv.
  • درآمد: $4.07 میلیارد دلار در مقابل دلار 4.06 میلیارد دلار به عنوان انتظار می رود توسط تحلیلگران با توجه به Refinitiv.

Uber درآمد رشد شتاب به صورت سالانه به 37 درصد از 30 درصد یک ماهه پیش این شرکت در بیانیه ای گفت. از دست دادن خالص نسبت به بارگذاری برای همه 2019 بالغ بر $8.51 میلیارد درجه اول به دلیل انبار مبتنی بر جبران خسارت.

بارگذاری بالا بخش سواری از جمله سوار-به اشتراک گذاری خدمات و هزینه ها از رانندگان تحویل $13.51 میلیارد دلار در تولید ناخالص رزرو تا 18 درصد و در زیر $13.60 میلیارد دلار برآورد در میان تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet.

Uber نسبت رشد سواری به جهانی در حال انجام و گسترش دسترسی به بلند کردن و رها کردن مسافران در فرودگاه ها در سراسر جهان و بالاتر قیمت حق بیمه ارائه شده برای مسافران مانند Uber راحتی که با استفاده از وسایل نقلیه با بیشتر سر و legroom نیست.

ناخالص رزرو از خورد بخش از جمله پرداخت از رستوران و تحویل همکاران در آمد در $4.37 میلیارد 71 درصد و بالاتر از تحلیلگران $4.13 میلیارد دلار تخمین می زنند.

Uber است که هنوز پرداخت یک مقدار عظیم از آنچه در آن خواستار “راننده ارجاع و بیش از حد راننده مشوق” به رانندگان در آن مواد غذایی و ridesharing کسب و کار.

می خورد ارجاع و انگیزه برای رانندگان هزینه بارگذاری $1.13 میلیارد دلار در سال 2019 و $319 میلیون در Q4 به تنهایی با توجه به پر کردن. سواری راننده ارجاع و بیش از حد راننده مشوق هزینه بارگذاری $123 میلیون دلار در سال 2019 با 20 میلیون دلار که در Q4 تشکیل پرونده گفت.

داده کسانی که پرداخت به رانندگان می خورد تعدیل درآمد خالص سنجش زمان در $1.38 میلیارد دلار در سال از $759 میلیون دلار در سال 2018 است. سواری تنظیم درآمد خالص hit $10.62 میلیارد دلار برای سال 2019 در مقابل $3.04 میلیارد دلار در سال 2018 است.

EBITDA تنظیم برای تمام بخش ها به جز سواری بودند در سال بیش از سال است. سواری تولید شده $742 میلیون در EBITDA تا برخی از 281%.

در سه ماهه Uber تا به حال 111 میلیون ماهانه فعال پلت فرم مصرف کنندگان تعداد مصرف کنندگان منحصر به فرد که به اتمام سوار و یا دریافت یک وعده غذایی از طریق بارگذاری حداقل یک بار در ماه به طور متوسط در سراسر چهارم. که رقم تا از 103 میلیون دلار در سه ماهه قبلی و در راستای FactSet اجماع برآورد.

این شرکت وارد 1.9 میلیون سفر از جمله سواری می خورد و تحویل غذا در سه ماهه چهارم تا از 1.8 میلیون نفر در سه ماهه قبلی, در خط با FactSet اجماع.

با توجه به راهنمایی تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet منتظر هستند تا سال 2020 درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک (EBITDA) از $2.84 میلیارد دلار است. راهنمایی است که انتظار می رود در آمد درآمد این شرکت تماس بگیرید.

در طول سه ماهه چهارم Uber رو تنگ تر قوانین و مقررات تأثیر کسب و کار خود را در لندن و کالیفرنیا و در ادامه به هزینه های بریده بریده.

آن را گذاشته شدن صدها نفر از کارکنان در آن بازاریابی, استخدام بارگذاری می خورد و فن آوری های پیشرفته گروه در میان دیگران در ماه اکتبر.

و در ماه نوامبر سال گذشته بارگذاری خود را از دست داده مجوز به کار در لندن است. این شرکت همچنان به کار در لندن در حالی که جذاب به مجوز مجدد بارگذاری اشاره کرد در آن Q4 به روز رسانی.

آن نیز ساخته شده است برنامه ای برای مقابله با یک فرفره جدید-کارگر لایحه AB5 که تبدیل شدن به قانون در کالیفرنیا در ماه سپتامبر. این قانون باعث می شود آن را سخت تر برای این شرکت ادعا می کنند که آن رانندگان و پیمانکاران مستقل به جای بارگذاری کارکنان. حال بارگذاری است تحت پیگرد ایالت کالیفرنیا در دادگاه فدرال گفت که AB5 خلاف قانون اساسی است.

هنوز بارگذاری سهام آنها تا 24 درصد از آغاز سال 2020 است.

مدیران خواهد شد بحث در مورد نتایج و موضوع راهنمایی در یک کنفرانس تلفنی در 4:30 p. m. ET.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تماشا کنید: بارگذاری در حال رانندگی به سمت سود: JPMorgan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de