نگاه بازدید کنندگان در امارات, شرکت هواپیمایی ایرباس A380 dislayed در نمایشگاه هوایی دبی در نوامبر 9, 2015.

مروان Naamani | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

DUBAI, United Arab Emirates — امارات متحده عربی است که آخرین کشور به اعلام تعلیق پروازها به مقصد و از چین — به غیر از پایتخت پکن در تلاش برای جدید حاوی coronavirus آن دولت اجرا WAM آژانس خبری روز دوشنبه اعلام کرد.

تعلیق را به اثر در فوریه. 5 امارات متحده عربی عمومی سازمان هواپیمایی کشوری (GCAA) در بیانیه ای گفت.

“ما همچنان برای قرار دادن اعتماد به نفس ما در دولت چین را به تلاش برای کنترل و مهار این وضعیت” به GCAA گفت که تمام مسافران از فرودگاه بین المللی پکن را تحت شش تا هشت ساعته جامع پزشکی غربالگری در فرودگاه قبل از سوار شدن.

اعلام می افتد در خط با تعداد فزاینده ای از دولت ها در سراسر جهان برش تجاری مسیرهای حمل و نقل به چین به عنوان مرگ و عفونت تعداد از کشنده جدید کروناویروس مانت. این بیماری به کشته شدن بیش از 360 و بیمار بیش از 17,000 اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

بیش از آخر هفته, عمان, عربستان سعودی, عراق, مصر, استرالیا, ایتالیا, فنلاند و اندونزی شمارش در میان چندین کشور به طور موقت متوقف کردن پروازها به این بیماری همه گیر زده کشور با برخی از محرومیت ورود به چینی شهروندان یا اتباع خارجی که به چین سفر در هفته های اخیر.

امارات متحده عربی اعلام کرده است پنج تایید موارد عفونت تنفسی در هفته گذشته که همه بازگشت به ووهان, چین, شهر 11 میلیون که این ویروس برای اولین بار ظاهر شد. امارات متحده عربی به حامل های ملی شرکت هواپیمایی امارات و اتحاد.

این GCAA بیانیه اشاره کرد که تمام پروازها به مقصد و از ووهان از کشور امارات لغو شده است پس Jan. 23.

شرکت هواپیمایی امارات مستقر در دبی, بزرگترین A380 اپراتور و بالا-پنج تا از بزرگترین شرکت هواپیمایی در نظر مسافر و حمل و نقل تن کیلومتر پرواز. پایه آن فرودگاه بین المللی دبی قرار گرفت فرودگاه شلوغ دنیا از لحاظ ترافیک مسافری در سال گذشته است.

عمده شرکت های هواپیمایی به طور موقت تعلیق چین شامل مسیرهای خطوط هوایی آمریکا, دلتا, United Airlines, Air Canada, British Airways, KLM, قطر ایرویز و مصر هوایی.

مقامات بهداشت عمومی سازمان بهداشت جهانی هشدار داده اند در برابر ممنوعیت سفر گفت: آنها می تواند باعث بیش از آسیب خوب.

“اگر چه محدودیت های مسافرتی ممکن است به طور مستقیم به نظر می رسد مانند چیزی که حق انجام این چیزی است که معمولا توصیه” Tarik Jasarevic که سخنگو گفت: مطبوعات در اواخر ماه ژانویه است. “این است که به دلیل اجتماعی اختلال در آنها باعث و استفاده شدید از منابع مورد نیاز است.” مقامات همچنین گفت که این ممنوعیت می تواند انتقام تلفات مالی در این کشور در برخورد با بحران و تضعیف شفافیت.

ملی چین کمیسیون بهداشت زودتر تایید 17,205 موارد coronavirus در کشور و 361 مرگ و میر.

چینی بازارهای باز کردن 9 درصد در صبح روز دوشنبه به عنوان کسب و کارهای محلی حلقه از بسته شدن در سراسر کشور است.

کسب و کار شده است تعطیل در بیش از نیمی از چین — 21 استان که حساب برای بیش از 80 درصد از تولید ناخالص ملی در سال گذشته در تلاش برای مهار این ویروس. بیش از 50 میلیون نفر در چین به طور موثر در سفر مستند در حالی که این کشور در تلاش برای پاسخ به افزایش حجم موارد است.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im