امارات متحده عربی, عربستان بانک مرکزی رول 40 میلیارد دلار محرک برای ویروس-آمار اقتصاد

این نمای کلی از شهر ابوظبی در غروب آفتاب در تاریخ 26 آوریل سال 2018 در ابوظبی, امارات متحده عربی.

رستم Azmi | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

بانک مرکزی امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) و عربستان سعودی دو تا از بزرگترین عرب, اقتصاد روز شنبه اعلام کرد برنامه های محرک ارزش یک ترکیب $40 میلیارد دلار به سهولت تاثیر شیوع کروناویروس در کشورهای خود هستند.

امارات متحده عربی تنظیم برنامه ای برای حمایت از بانک ها و کسب و کار در کشور که در آن شیوع مؤثر است و بخشهای عمده اقتصادی از جمله گردشگری و حمل و نقل با 100 میلیارد امارات (27 میلیارد دلار) طرح اقتصادی آن در روز شنبه است.

در بیانیه ای جداگانه به عربستان سعودی قدرت پولی گفت: آن را به حال آماده 50 میلیارد riyal ($13.32 میلیارد دلار) بسته برای کمک به کوچک و متوسط (SMEs) در مقابله با اثرات اقتصادی از coronavirus.

این بیماری تا کنون آلوده 85 نفر در امارات متحده عربی و 105 در عربستان سعودی است.

عربستان بودجه را با هدف کمک مالی بنگاههای کوچک و متوسط شش ماه deferrals در بانک پرداخت های حمایتی به تامین مالی و معافیت از هزینه های وام تضمین برنامه سما گفت.

کنسرت, رویدادهای ورزشی و صنعت کنفرانس لغو شده یا به تعویق افتاده در چند هفته گذشته در امارات متحده عربی برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

در دبی و خاورمیانه تجارت, سرمایه گذاری, گردشگری و حمل و نقل hub برخی از کسب و کار شروع به احساس درد از سفر جهانی رکود ناشی از وقوع.

عربستان سعودی است که در حال حاضر به حالت تعلیق عمره مفرده و قفل کردن آن شرقی قطیف منطقه که در آن بسیاری از عفونت قرار دارد, برنامه ای برای توقف تمام پروازهای بین المللی به مدت دو هفته از یکشنبه.

امارات متحده عربی بانک مرکزی گفت: آن را فراهم خواهد کرد 50 میلیارد درهم از طریق وثیقه وام در صفر هزینه به تمام بانک های عامل در امارات متحده عربی در حالی که اضافی 50 میلیارد درهم خواهد آزاد شود تا از وام دهندگان سرمایه بافر.

“این CBUAE است که اجازه می دهد بانک ها برای خود سرمایه نظارتی بافر برای افزایش ظرفیت وام دهی و حمایت امارات متحده عربی اقتصاد” آن را در بیانیه ای گفت.

آن گفت: این طرح ارائه می دهد بانک ها برای کمک به تا شش ماه از پرداخت اصل و بهره وام های برجسته برای تحت تاثیر شرکت های بخش خصوصی و مشتریان خرده فروشی.

متعهد به میخ

اضافه کردن به احتمال زیاد رشد اقتصادی ناشی از این ویروس در عربستان سعودی و امارات متحده عربی نیز انتظار می رود به صورت گسترده تر مالی کسری بودجه در این سال به دلیل کاهش قیمت نفت با توجه به کاهش قیمت نفت در میان ریاض و مسکو است.

کشورهای خلیج فارس از ارزهای که ثابت هستند به دلار آمریکا تضعیف شد و در جلو بازار در هفته گذشته.

امارات متحده عربی تنظیم کننده گفت: در روز شنبه آن را حفظ تعهد خود را به میخ برای امارات و گفت: ذخایر ارز خارجی بالغ بر 405 میلیارد درهم از مارس 10 شد “کافی” برای حفاظت از ثبات نرخ ارز.

دیگر اقدامات معرفی شده توسط امارات متحده عربی بانک مرکزی در روز شنبه شامل کاهش توسط 15-25 ٪ میزان سرمایه بانک ها را به نگه داشتن برای وام به بنگاههای کوچک و متوسط و شرایط بهتر برای اولین بار خریداران خانه.

از همه مهمتر برای بازار محلی املاک و مستغلات بخش است که تلاش در دبی در دهه گذشته – بانک ها اجازه خواهد داشت برای افزایش قرار گرفتن در معرض خود را به وام های املاک و مستغلات.

“هنگامی که قرار گرفتن در معرض می رسد 20 ٪ از نمونه کارها وام بانک ها (اندازه گیری شده توسط خطر وزن, دارایی های بانک ها را مجاز به افزایش آن به 30 درصد اما مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن سرمایه بیشتر ،

بانک مرکزی نیز معرفی شده که مقررات بانکی کاهش هزینه ها برای شرکت های کوچک است.

دبی و ابوظبی شاخصهاي بورس کاهش یافته و هفته گذشته در میان coronavirus نگرانی و به دلیل سقوط قیمت نفت است.

شامل نوسانات در بازار, بانک مرکزی گفت: این طرح به صدور دستورالعمل در حاشیه, تماس, درخواست بانک ها به درخواست وثیقه اضافی قبل از مصادره سهام در صورت سقوط بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>