U-نوبه خود در انگلستان ادعا می کنند ‘انتخاب’ به پیوستن به اتحادیه اروپا کیت پزشکی طرح

یک کارمند دولت اتحاد U-تبدیل پس از این ادعا وزیران تصمیم به پیوستن به اتحادیه اروپا طرح به صورت فله خرید تجهیزات پزشکی در شروع coronavirus بحران است.

آقا سیمون مک دونالد خارجی دفتر دائمی وزیر گفت که او ساخته شده این ادعا که “سهوا و به اشتباه”.

خود نسخه اصلی رویدادها قرار داده بود عمده فشار در خیابان داونینگ که متهم شده است از عدم به “سطح شیب دار تا” سهام هواکش و بیمه خدمات درمانی کارکنان به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

Sir Simon McDonald, Permanent Under Secretary and Head of the Diplomatic Service, Foreign and Commonwealth Office, giving evidence by videolink to the House of Commons Foreign Affairs Committee.
تصویر: آقا سیمون مک دونالد گفت: اصلی خود ادعا شد ‘نادرست’

شماره 10 گفت: در ماه گذشته به عنوان همه گیر گشوده انگلستان نبود در نظر گرفتن بخشی در این طرح هماهنگ با بروکسل به دلیل آن است که “دیگر عضو اتحادیه اروپا”.

نخست وزیر بوریس جانسون سخنگوی خواسته شده بود در 26 مارس اگر این کشور خواست برای پیوستن به این طرح آن است که هنوز هم حق با وجود Brexit.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

او گفت: کلمبوس است که “انجام کار خود ما” به تهیه هواکش – کلید ماشین برای درمان کسانی که مبتلا به بیماری های تنفسی ایجاد می شود در موارد شدید COVID-19.

بیشتر از Covid-19

دولت پس از آن سرزنش یک ایمیل به مخلوط کردن یک سخنگو گفت که “با توجه به اولیه مشکل ارتباطی انگلستان دریافت نمی کنند دعوت به پیوستن در چهار مشترک تدارکات در پاسخ به کروناویروس همه گیر”.

The government's early response to the coronavirus has been criticised by a Sunday newspaper
تصویر: آقای جانسون گفت: انگلستان نبود پیوستن به خاطر مبارزه با تروریسم در اروپا

اما Sir Simon به نظر می رسید به فاش کردن نسخه های مختلف از وقایع زمانی که او گفت: مجلس در امور خارجه انتخاب کمیته روز سه شنبه: “این یک تصمیم سیاسی.”

صحبت کردن از طریق videolink او گفت ارشد نمایندگان مجلس: “ماموریت… در بروکسل با همتایان وزیران در مورد آنچه در دسترس بود چه در ارائه و تصمیم گیری شناخته شده است.”

فقط بیش از یک ساعت بعد وزیر بهداشت مت هنکاک به طور مستقیم این ادعا را تکذیب کرد و گفت که روزانه در خیابان داونینگ جلسه: “تا آنجا که من اطلاع دارم هیچ تصمیم سیاسی و نه به شرکت در این طرح است.”

او سپس گفت که بریتانیا در حال حاضر اتحادیه اروپا را تهیه طرح – چیزی نیست که قبلا اعلام شده توسط دولت – و که هیچ PPE تحویل داده شده است از طریق آن نشده است.

Sir Simon شد و سپس مجبور به صدور climbdown روشن است که او ساخته شده نظرات “سهوا و اشتباه” و “به خاطر یک سوء تفاهم” اضافه کردن خود نسخه اصلی رویدادها بود “نادرست”.

کریس برایانت از حزب کارگر backbencher که استخراج Sir Simon اصلی نمایش گفت: “اسکای نیوز “این همه مزخرف – او شده است خم شدن در”.

“همه چیز بدبو از مردم در تلاش برای پوشش دادن آهنگ خود را.”

Paramedics and staff at the Royal Liverpool University Hospital wearing various items of PPE as the UK continues in lockdown to help curb the spread of the coronavirus. PA Photo. Picture date: Saturday April 18, 2020. See PA story HEALTH Coronavirus. Photo credit should read: Peter Byrne/PA Wire
تصویر: آقای Hancock گفت: هیچ PPE تحویل داده شده است از طریق این طرح هنوز

سایه وزیر بهداشت Jon Ashworth در توئیتر خود نوشت: “برای اولین بار به ما گفته شد یک ایمیل از دست رفته بود و سپس به ما گفته شد این تصمیم را به نه قسمت یک تصمیم سیاسی. در حال حاضر ما در حال گفت که دولت انجام ثبت نام در این طرح است.

“این یک موضوع بی اهمیت. وزرای نیاز به توضیح آنچه اتفاق افتاده است.”

MP استوارت مک دونالد SNP دفاع سخنگو گفت: “روشن است که نه تنها معتبر” و “پرسش از آن پاسخ”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>