دانشجویان آمریکایی در “بالاتر از خطر” از coronavirus از کودکان و نوجوانان در کشورهای دیگر دکتر اسکات Gottlieb می گوید

کودکان در ایالات متحده بیشتر از کودکان و نوجوانان در کشورهای دیگر به شرایط اساسی است که محل آنها در افزایش خطر ابتلا به شدت بیمار با Covid-19 های پیچیده آمریکا بحث بر سر چگونگی و اینکه آیا برای بازگشایی مدارس این سقوط سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb روز دوشنبه گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است فشار ایالات متحده مدارس برای بازگشایی این سقوط به tweeting در هفته گذشته که مدارس در “آلمان و دانمارک و نروژ و سوئد همراه با بسیاری از کشورهای دیگر” شد “باز کردن با مشکلات است.” اما Gottlieb روز دوشنبه گفت دشوار است به مقایسه ایالات متحده به بسیاری از این کشورها به این دلیل که آنها قادر به آوردن سطح روزانه عفونت را به یک کنترل درجه قبل از بازگشایی مدارس.

شیوع این بیماری در ایالات متحده در مقابل همچنان به روزانه تنظیم پرونده های جدید به عنوان برگ برنده دولت رمپ تا فشار بر مقامات محلی برای ارتکاب به بازگشایی مدارس. ایالات متحده آمریکا رنج می برد از بدترین Covid-19 شیوع در جهان با بیش از 3.3 میلیون موارد تایید شده تا کنون و حداقل 135,200 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“تنها کشوری بود که مدارس باز شده در برابر یک پس زمینه از یک درجه عادلانه بود, سوئد, و این چیزی است که هر کس extrapolates از” او گفت: “Squawk Box.” “ما را مطالعه نکرده اند که به طور سیستماتیک. ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از بچه ها واقعا آلوده است.”

افراد جوان بسیار کمتر از افراد مسن برای تبدیل شدن به شدت بیمار و مرگ از Covid-19 هر چند برخی از کودکان فوت کرده اند این بیماری است. مقامات بهداشت نیز هشدار داده اند از عوارض شديد در کودکان است که به نظر می رسد در ارتباط با ویروس به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است در دراز مدت اثرات بهداشتی.

هنوز معلوم نیست که دقیقا چگونه این ویروس در کودکان تاثیر می گذارد و اینکه آیا افراد جوان بسیاری از آنها هرگز نشانه توسعه و یا توسعه فقط علائم خفیف نقش اصلی را در گسترش این ویروس. به دلیل محدود تست در میان جوانان و دانشمندان تلاش کرده اند به منظور جلب نتیجه گیری قطعی در مورد چگونه به راحتی افراد جوان ممکن است ویروس تصویب به یک دیگر و تر و بیشتر مردم آسیب پذیر است.

اصلی Pam راسموسن (L) طول می کشد متوسط از ورود دانش آموزان به عنوان در هر coronavirus دستورالعمل در طول تابستان در جلسات مدرسه در روز مبارک مدرسه در شهرستان مونتری پارک کالیفرنیا در 9 ژوئیه سال 2020 است.

فردریک J. Brown | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

نگرانی دیگری که باید در نظر گرفته شود در هنگام تصمیم گیری و نحوه بازگشایی ایالات متحده مدارس Gottlieb گفته است که افراد جوان در ایالات متحده به طور کلی مریض تر از افراد جوان در سوئد ، بدون در نظر گرفتن سن و دیگر شرایط اساسی بیشتر شایع در کودکان و نوجوانان قرار می دهد و آنها را بیشتر در معرض خطر شدید Covid-19 عفونت است.

“ما باید بیشتر شرکت مرضی بیماری در میان افراد جوان در این کشور بیشتر به آسم بیشتر چاقی بیشتر دیابت — بنابراین در حال رفتن به در معرض خطر بیشتر با ما مدرسه-سن جمعیت” گوتلیب گفت. کسانی که به اصطلاح co-morbidities منجر به بیشتر بیماری شدید و حتی مرگ در Covid-19 بیماران در تمام گروه های سنی دانشمندان دریافته اند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: 18.5% آمریکا از کودکان بین سنین 2 تا 19 از چاقی رنج می برند و یا در مورد 13.7 میلیون کودک. حدود 6 میلیون کودک زیر سن 18 سالگی مبتلا به آسم, به گزارش CDC و آژانس اشاره می کند که سیاه و سفید کودکان از آسم رنج می برند در بیش از دو برابر نرخ سفید کودکان است. و CDC می گوید در مورد 193,000 افراد زیر سن 20 در ایالات متحده مبتلا به دیابت است.

کسانی که عوامل خطر همراه با به طور فزاینده ای فراگیر در سطح سراسر کشور و به خصوص در سطوح بالای عفونت در تعداد انگشت شماری از به اصطلاح hot-spot متحده را پیچیده تر بازگشایی مدارس در پاییز Gottlieb گفت.

“من فکر می کنم آن را می شود بسیار سخت برای کشورهای خاص و یا برخی از شهرستانها در حال حاضر به بازگشایی در زمان و در واقع ما در حال حاضر دیده می شود آریزونا تاخیر بازگشایی مدرسه خود سیستم و آنها ممکن است مجبور به انجام دوباره آن را,” او گفت:. “آن را می شود بسیار ساده تر برای باز کردن مدارس این سقوط در ماساچوست یا مریلند یا میشیگان از در میامی یا هوستون در حال حاضر.”

اصلاح: Gottlieb گفت: ایالات متحده کودکان بیشتر “شرکت مرضی بیماری” از کودکان در کشورهای دیگر قرار دادن دانشجویان آمریکایی با کروناویروس در معرض خطر. زودتر تیتر اغراق آمیز نظرات خود را.

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش ژنتیک-تست شروع به کار Tempus و بیوتکنولوژی شرکت Illumina. او همچنین به عنوان روسای نروژی کروز خط منابع و رویال کارائیب “سالم بادبان پنل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>