ایالات متحده گزارش رکورد تک-بعد سنبله از 63,200 جدید کروناویروس موارد

مردم در حال آزمایش برای COVID-19 در یک درایو از طریق تست سایت اسپانسر شده از طرف شهر در جهان کمپینگ ورزشگاه در روز 8 ژوئیه سال 2020 در اورلاندو ،

Paul Hennessy | NurPhoto | گتی ایماژ

ایالات متحده گزارش 63,247 جدید Covid-19 نفر در پنج شنبه, تنظیم یک رکورد تازه برای موارد جدید گزارش شده در یک روز با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این دومین بار در این هفته در ایالات متحده در صدر آن رکورد coronavirus موارد گزارش شده در یک دوره 24 ساعته به عنوان شیوع بیماری همچنان به گسترش در سراسر تعدادی از کشورهای عمدتا در سراسر جنوب آمریکا و غرب است. کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس گزارش شده بیش از 30,400 موارد جدید در مجموع در روز سه شنبه, با توجه به داده ها از هاپکینز حسابداری برای حدود نیمی از تمام موارد جدید در آمریکا

ایالات متحده گزارش کرده است در مورد 53,699 موارد جدید به طور متوسط بیش از هفت روز گذشته یک رکورد هفت روز به طور متوسط تا حدود 17.6 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا هفت روز به طور متوسط آمار یک رکورد جدید در هر روز برای بیش از دو هفته با توجه به CNBC را تجزیه و تحلیل.

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci هشدار داد که ایالات متحده “در مجموع کنترل” از coronavirus همه گیر و روزانه موارد جدید می تواند فراتر از 100,000 عفونت های جدید در هر روز اگر شیوع همچنان در آن زمان سرعت.

“آنچه ما شاهد رشد نمایی. آن را از به طور متوسط حدود 20000 تا 40000 و 50000 تا. که دو برابر. اگر شما همچنان دو برابر, دو برابر 50 100” Fauci گفت: در وال استریت ژورنال پادکست. “هر کشوری است که با داشتن یک مشکل جدی است که دولت باید به طور جدی نگاه بستن.”

Fauci است مقامات در کشورهای که در آن شیوع بیماری وخیم تر شده است به تجدید نظر در بازگشایی مجدد برنامه. به جای کاملا تعطیل یا کاملا بازگشایی مجدد Fauci هیل گفت: در روز پنج شنبه است که باید به طور مداوم به روز رسانی خود را با محدودیت های خیاطی آنها را به آنچه در حال حاضر شناخته شده در مورد ویروس.

بدون تهاجمی عمل Fauci قبلا گفته قانونگذاران وقوع است “رفتن به بسیار نگران کننده است.”

“ما در حال حاضر با داشتن 40-plus-هزار مورد جدید در روز. من تعجب نمی کنم اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف و بنابراین من بسیار نگران” Fauci گفته سناتور در ژوئن 30 جلسه برگزار شده توسط سنا, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

موارد در حال رشد به طور متوسط حداقل 5 درصد در 36 ایالت و ناحیه کلمبیا از روز شنبه با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. CNBC با استفاده از هفت روز انتهایی متوسط برای صاف کردن خوشه در اطلاعات گزارش به شناسایی که در آن موارد در حال افزایش است و در حال سقوط است.

Coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان نیز به طور متوسط حداقل 5% در 25 متحده با توجه به CNBC را تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه مستقل سازمان داوطلبانه راه اندازی شده توسط روزنامه نگاران در اقیانوس اطلس.

برخی از افزایش در تعداد موارد است که به احتمال زیاد به دلیل افزایش تست. در سراسر کشور ایالات متحده ramped تا تست از یک متوسط بیش از 174,000 تست های تشخیصی در هر روز از طریق آوریل به طور متوسط بیش از 650,000 آزمون در هر روز تا کنون در ماه جولای با توجه به تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه. اما درصد آزمون آینده را مثبت نیز افزایش یافته است که اپیدیولوژی می گویند نشانه ای از یک ویروس است که در حال گسترش است به سرعت بیشتر.

در حالی که جدید کروناویروس موارد باید ادامه داد تا به اوج مرگ و میر ناشی از Covid-19 باقی مانده است نسبتا با ثبات و نسبتا کم است. Fauci و دیگر مقامات بهداشت باید نسبت به این بهتر استراتژی های درمان و مراقبت های بالینی برای Covid-19 بیماران و همچنین به مقایسه متوسط سن کم از افراد آلوده به این ویروس در حال حاضر. متوسط سن از یک Covid-19 بیمار کاهش حدود 15 سال در مقایسه با ابتدای شیوع و افراد جوان کاهش نرخ مرگ و میر.

اما coronavirus-مرگ و میر ناشی از شروع به تیک تیک در چندین اصطلاح نقاط داغ. هفت روز به طور متوسط به تازگی گزارش شده مرگ و میر ناشی از Covid-19 آمار بالاترین رکورد در روز پنج شنبه در شش ایالت: کالیفرنیا فلوریدا, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس و یوتا.

اما Fauci هشدار داده است که Covid-19 مرگ و میر تاخیر چند هفته پشت تشخيص موارد جدید. در آن طول می کشد چند هفته پس از کسی به توسعه علائم بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود و می میرند. همانطور که بیشتر افراد جوان آلوده خطر بیشتر آنها خواهد شد این ویروس در معرض خطر بیشتر افرادی که شانس بیشتری برای مرگ. که شامل افراد مسن و هر کسی بدون در نظر گرفتن سن با بیماری های زمینه ای مانند دیابت است.

“وجود دارد بیشتر موارد. وجود دارد بیشتر بستری شدن در بیمارستان در برخی از این اماکن و به زودی شما شاهد خواهید بود بیشتر مرگ و میر” Fauci در مصاحبه ای گفت: در ماه گذشته با CNBC مگ erp pmi که پخش شد توسط hariri. “حتی اگر مرگ و میر در حال پایین آمدن به عنوان یک کشور به این معنی نیست که شما در حال رفتن به شروع به دیدن آنها را در آینده در حال حاضر.”

فراتر از تعداد مرگ و میر دانشمندان هنوز در حال تحقیق در مورد سلامت طولانی مدت عواقب ناشی از ابتلا به ویروس. برخی تحقیقات نشان داده است بالقوه به علت طولانی مدت تنفسی آسیب و آسیب به ارگان های دیگر.

“این یک روایت نادرست را به راحتی در یک نرخ پایین تر از مرگ” Fauci گفت: در طول یک livestream مصاحبه با دموکرات ایالت Doug Jones, D-Ala. “وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که بسیار خطرناک و بد در مورد این ویروس. نمی توانید خودتان را به غلط خوشنودی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>