رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برادر کوچکتر رابرت کرده و کاخ سفید اعلام کرد

جمهوری خواه رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (R) آغوش برادرش رابرت تهمت و پس از ارائه سخنرانی پذیرش خود را در نیویورک هیلتون Midtown در ساعات اولیه صبح از نوامبر 9, 2016 در شهر نیویورک است.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن برادر کوچکتر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشت کاخ سفید در بیانیه ای گفت: اواخر روز شنبه.

“این است که با قلب سنگین سهم من که فوق العاده من برادر رابرت مسالمت آمیز در گذشت امشب” رئیس جمهور در بیانیه ای گفت:. “او نه فقط برادر من او بهترین دوست من بود. او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته اما ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

رئیس جمهور در سفر به نیویورک در روز جمعه به دیدار خود بیمار برادر کوچکتر که بود پشت در بیمارستان کاخ سفید گفت: پیش از آن.

رابرت تهمت وضعیت و تاریخ اخیر خود بستری شد اعلام نشده توسط کاخ سفید است.

در اینجا کامل بیانیه ای از کاخ سفید است.

آن است که با قلب سنگین سهم من که فوق العاده من برادر رابرت مسالمت آمیز در گذشت امشب. او نه فقط برادر من او بهترین دوست من بود. او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته اما ما دوباره دیدار خواهد کرد. حافظه خود را زندگی می کنند در قلب من برای همیشه لطفا برای. رابرت من شما را دوست دارم. استراحت در صلح و آرامش

— CNBC دن منگان کمک به این گزارش.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>