آمریکا عملیات خود را در جنوب دریای چین نشان می دهد که واشنگتن است ‘نه پشتوانه را کارشناس می گوید

نیروی دریایی ایالات متحده multirole fighter فرود بر روی عرشه پرواز از ناو یو اس اس رونالد ریگان (CVN-76) هواپیما حامل آن را به عنوان بادبان در دریای چین جنوبی Oct. 16, 2019.

کاترین لای | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

نیروی دریایی ایالات متحده ورزش در مورد مناقشه دریای چین جنوبی بیش از آخر هفته بود که در مورد “نمایش پرچم” و با ارسال یک پیام به منطقه یک متخصص گفت: CNBC این هفته است.

آمریکا دو هواپیمای حامل انجام عملیات و تمرینات در بحث آب در چهارم جولای “در حمایت از یک باز و رایگان هند و اقیانوس آرام” نیروی دریایی در بیانیه ای گفت.

پکن همچنین انجام آموزش نظامی در دریای چین جنوبی از ژوئیه 1 به 5 جولای.

“ایالات متحده می خواهد به ارسال یک پیام که از آن حمایت و آن را هنوز هم قادر به انجام این کار گفت:” گرگوری Poling از مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

Poling که مدیر آسیا دریایی ابتکار شفافیت در CSIS گفت: وجود داشته است بسیاری از “مطبوعات بد” در چین در مورد ایالات متحده که قادر به نگه دارید تا حامل عملیات به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر.

“این است که در مورد آمریکا گفت که ما هنوز در این منطقه گفت:” CNBC “Squawk Box آسیا” در روز دوشنبه.

دریای چین جنوبی شده است یک نقطه اختلاف پکن و واشنگتن به دلیل چین تهاجمی در ادعا مقدار از این منطقه به عنوان قلمرو خود در حالی که آمریکا به ترویج آزادی ناوبری در طول مسیر دریا. کشورها از جمله فیلیپین و تایوان و ویتنام نیز گذاشته و ادعا می کنند به نقاط آبراه.

ایالات متحده’ آخرین حرکت “قطعا” یک پیام به این منطقه ، Poling اشاره کرد که بسیاری از متحدان “بسیار عصبی” از آنجا که چین بوده است “هل دادن در تمام جبهه ها” در طول چند ماه گذشته. که شامل در امتداد مرز خود را با هند در سراسر تنگه تایوان با در دریای چین شرقی و دریای چین جنوبی است.

“(آنها) می خواهید بدانید که آیا یا نه امریکا هنوز هم ستون فقرات برای این,” او اضافه شده است.

در حالی که هواپیمای حامل احتمالا “بسیار کمی برای انجام با مدرن مبارزه” در این منطقه این است که در مورد نشان دادن پرچم” Poling گفت.

خواسته در مورد امکان یک پیش بینی غلط او گفت: شانس کم هستند چرا که نه ایالات متحده و نه چین می خواهند مبارزه, اما آن را نمی توان به طور کامل با تخفیف.

پکن تلاش برای جلوگیری از آمریکا آزادی ناوبری عملیات تبدیل شده اند “بیشتر و بیشتر تهاجمی” و در چین “بسیار حساس” برای درک ضعف به دلیل coronavirus, او گفت:.

از سوی دیگر ایالات متحده است “متعهد به حال نه دیده می شود به عنوان یک ببر کاغذی” او اضافه شده است. “وجود دارد یک کوچک اما غیر صفر شانس تصادفی اند.

— CNBC ین ن لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>