ایالات متحده سرمایه گذاری در یک تست نشده شرکت برای ارائه coronavirus واکسن

هنگامی که ارزش نقل از Covid-19 واکسن در نهایت آماده jabbing نجات بخش راه حل به سلاح های آمریکایی نیاز به صدها میلیون نفر از تزریق.

به عنوان بخشی از استراتژی خود را به اداره واکسن به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موافقت کرده است به سرمایه گذاری بیش از یک و نیم میلیارد دلار مالیات در ApiJect سیستم های امریکا یک شرکت جوان که انژکتور است و نه تایید شده توسط مقامات بهداشتی فدرال که هنوز راه اندازی یک کارخانه برای تولید دستگاه های.

تعهد به ApiJect کوتوله دیگر سوزن دستور دولت قرار داده شده با یک تولید کننده عمده و دو نفر دیگر از شرکت های کوچک است.

“واقعیت این است که این امر می تواند دیوانه برای مردم فقط بر ما تکیه می کنند. من خواهد بود که برای اولین بار به آن می گویند” گفت: ApiJect مدیر عامل شرکت جی واکر. “ما باید آمریکا را پشتیبان در این نقطه, اما احتمالا اصلی آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت می گویند چرا آنها در حال سرمایه گذاری به شدت در ApiJect فناوری. این شرکت ساخته شده است که تنها حدود 1000 نمونه به تاریخ و روشن نیست که آیا این دستگاه می تواند در ارائه این واکسن که در حال حاضر در توسعه است. تا کنون منجر داوطلبان با استفاده از سنتی ویال برای نگهداری واکسن و سوزن و سرنگ در آزمایش های بالینی.

تمایلی تامین کننده

ApiJect موسس مارک Koska در نظر گرفته شده هرگز به واکسیناسیون ایالات متحده است. برای پنج سال گذشته او مشغول به کار در طول عمر خود ماموریت ایجاد یک فوق العاده کم هزینه prefilled syringe که کاهش نیاز به استفاده مجدد از سوزن در جهان در حال توسعه.

این شرکت به بزرگترین مشتری تبدیل شده است و دولت ایالات متحده.

ApiJect دریافت هیچ پیشنهاد قرارداد در اوایل سال جاری از وزارت دفاع تحت یک استثنا برای “غیر معمول و قانع کننده ضرورت است.” مقامات گفت: وزارت بهداشت و خدمات انسانی وظیفه با خرید تجهیزات لازم, “نیست و باید منابع و یا ظرفیت برای انجام تدارکات لازم برای پاسخ به COVID-19 همه گیر” با توجه به تاریخ 5 ژوئن نظامی سند است.

دولت وعده داده شده ApiJect $138 میلیون به تولید 100 میلیون از دستگاه های خود را تا پایان سال خواهد شد که نیاز شرکت به مقاوم سازی جدید خطوط تولید در کارخانه موجود است. و آن را ارائه یکی دیگر از 456 میلیون دلار به عنوان بخشی از یک مشارکت عمومی-خصوصی قرارداد را حاضر چندین کارخانه های جدید را یکی دیگر از 500 میلیون دستگاه “شامل همه گیر به حداقل رساندن از دست دادن زندگی و تاثیر به ایالات متحده اقتصاد” گفت: این سند است.

این مقدار بیش از دو برابر هر سرنگ هزینه دولت در پرداخت به شرکت های دیگر برای کار.

ApiJect اول به نظر می رسد در دولت ایالات متحده رادار تقریبا دو سال پیش زمانی که شرکت piqued است منافع دریاسالار برت P. Giroir HHS است معاون وزیر بهداشت و درمان در جهان سازمان بهداشت جهانی در کنفرانس مراقبت های بهداشتی اولیه در, آستانه, قزاقستان.

Koska گفت Giroir بود “دور باد” توسط فن آوری خود را و به آنها گفت که اگر یک بیماری همه گیر ضربه استراتژیک ملی ذخایر رفتن به نیاز به یک راه بسیار سریع برای دریافت تزریق پر شده با واکسن و یا درمان و آماده تحویل.

با توجه به واکر مدیر عامل شرکت ApiJect علاقه مند نبود در فدرال قرارداد آنها با هدف تغییر جهان در حال توسعه با سریع و ارزان تزریق دستگاه های است که می تواند به نجات جان میلیون ها نفر.

اما در کنفرانس واکر در بر داشت خود را در یک جدول با Giroir در یک ناهار فقط دو کرسی از هم جدا. دریاسالار شیفته کم هزینه تزریق تکنولوژی واکر گفت و زمانی که واکر به او نشان داد نمونه که او همیشه حمل در جیب خود Giroir پرسید که چگونه آنها برنامه ریزی برای انجام این کار در ایالات متحده

واکر گفت: او گفت: admiral که این شرکت نبود برنامه ریزی برای کار در ایالات متحده اما زده بود Giroir شور و شوق.

“او اولین کسی بود که اگر نه تنها فرد در این مراسم که درک انقلابی طبیعت از این پلت فرم” واکر به یاد می آورد در مصاحبه با AP. “و او گفت:” وای این شگفت انگیز است. شما نیاز به انجام این کار در آمریکا”

واکر در ادامه به مقاومت در برابر او گفت: اما Giroir — که او نیز یک پزشک متخصص اطفال مراقبت ويژه — “نبود در نظر گرفتن هیچ یک پاسخ” واکر گفت.

در Giroir را ترغیب آنها ارائه نمونه اولیه انژکتور به مقامات ایالات متحده. HHS کاهش یافته و به مقامات آژانس در دسترس برای مصاحبه.

این بود تا زمانی که واکر معرفی شد توسط یکی از دوستان به سرهنگ متی هپبورن در Defense Advanced Research Projects Agency, که یک برنامه برای ApiJect به کار در ایالات متحده شروع به شکل گرفتن کرد.

HHS دستیار وزیر برای آمادگی و واکنش رابرت Kadlec تصویب 10 میلیون دلار قرارداد برای ApiJect برای تحقیق و توسعه در ژانویه سال 2020 با توجه به سند فدرال تهیه اطلاعات سیستم. این شرکت مسئول تامین امنیت سرمایه گذاری خصوصی برای ایجاد خطوط تولید جدید که در آن دستگاه خواهد بود ساخته شده بیش از سه تا پنج سال.

زمانی که این بیماری همه گیر ظهور هفته بعد مقامات صدا زنگ در مورد پتانسیل کمبود سوزن و سرنگ برای ارائه یک واکسن اگر و وقتی که یکی از در دسترس قرار گرفت.

فدرال استراتژیک ملی ذخایر لوازم پزشکی تا به حال تنها 15 میلیون سرنگ به گفته دکتر ریک روشن که بعد سمت چپ و موقعیت خود را در بهداشت و خدمات انسانی و ثبت whistleblower شکایت.

روشن هشدار داد کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو و HHS همکاران از یک بلندی سوزن کمبود با توجه به یک سری از ایمیل های فاش شده در شکایت خود.

“ما در حال شنیدن rumblings در مورد ما موجودی از سوزن و سرنگ … رفتن به کشورهای دیگر” نوشت: روشن است. “محدود وجود دارد و موجودی در زنجیره تامین آن می تواند 2+ سال را به اندازه کافی برای برآوردن آمریکا واکسن نیاز دارد.”

ناوارو گفت: آمریکا نیاز 850 میلیون سوزن.

“ممکن است ما خودمان را پیدا کنید در یک وضعیت که در آن ما به اندازه کافی واکسن اما به هیچ وجه برای تحویل همه از آن او گفت:” در ماه فوریه یادداشتی به کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

او توصیه می شود وظیفه نیروی “مستقیم HHS بردا برای شروع یک برنامه برای شناسایی تمام جایگزین واکسن روش تحویل و تا سطح شیب دار تولید.” بردا است پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار در HHS.

ناگهان ApiJect 5 سال برنامه ریزی برای تولید انبوه دستگاه های خود را تبدیل به یک اندازه گیری با حداکثر سرعت دویدن در ماه با یک دلار جدید 138 میلیون قرارداد اعلام کرد در ماه مه به تولید 100 میلیون دستگاه تا پایان سال.

Jefferies گروه مالی اقدام به عنوان رهبر از مشارکت عمومی-خصوصی با HHS و سرمایه گذاری 10 میلیون دلار برای کمک به ApiJect ساخت افزایش امکانات تولید در ماه مارس است. این شرکت گفت: این امر سعی کنید به جمع آوری تا 1 میلیارد دلار بیشتر است. شده اند وجود دارد هیچ اضافی اطلاعیه از بودجه.

واکر گفت: با توجه به عدم اطلاع توافق با دولت و سرمایه گذاران این شرکت است که قادر به گفتن آنچه که سرمایه گذاری خصوصی آنها امن است.

عملیات با سرعت پیچ و تاب

در یک گرم از اواسط ماه مه روز در کاخ سفید به باغ گل رز رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی “عظیم علمی و صنعتی و لجستیکی تلاش” لقب عملیات با سرعت پیچ و تاب.

ایده او گفته بود که آماده برای توزیع COVID-19 واکسن به عنوان به زودی به عنوان آن را توسعه داده شد.

“ما نباید گرفتار کوتاه بر ظرفیت و توانایی ما برای تحویل اورژانس مواد مخدر به آمریکایی ها نیاز” گفت: HHS وزیر الکس آذر.

برآورد 700 میلیون تزریق ممکن است نیاز به تلقیح ملت-حداقل دو عکس برای هر فرد با توجه به نظامی سند است.

در اوایل ماه مه دولت قرار داده و در دو دستور به جمع فن آوری در لیتل الم تگزاس و ماراتن پزشکی در آرورا کلرادو در مجموع 320 میلیون سوزن و سرنگ.

بعد در مه, دولت اعلام کرد قصد دارد برای ApiJect به تولید بیش از 500 میلیون همه در یک دستگاه است که خواهد آمد از قبل لود شده با واکسن.

روز چهارشنبه بزرگترین تولید کننده های داخلی از سوزن و سرنگ Becton دیکنسون اعلام کرد که ایالات متحده برای اولین بار منظور از $11.7 میلیون به 50 میلیون سوزن و سرنگ در پایان این سال است. این برنامه به سطح شیب دار تا تولید در سال آینده.

و در اوایل این ماه جمع شدن وارد یک دوم قرارداد با دولت این یکی برای 53 میلیون دلار به معنای افزایش تولید داخلی.

هم که برای تلفن های موبایل به اندازه کافی تزریق دستگاه های.

اما جمع شدن که نگران بود به اندازه کافی در مورد آن آینده مالی که در اوایل این ماه آن را دریافت $1.36 میلیون وام از چک حفاظت از برنامه انجام شده است حدود 80 درصد از تولید خود را در چین. و ماراتن پزشکی عرضه و توزیع کننده و وجود دارد هیچ نشانه ای در وب سایت خود را که در آن تولید سوزن و سرنگ در همه. این شرکت نه پاسخ به درخواست های مکرر برای نظر.

با وجود این مسابقه برای دوباره پر کردن داخلی سوزن و سرنگ عرضه حدود 400 ظروف حمل و نقل از سرنگ را ترک کرده اند آمریکا برای کشورهایی از جمله آلمان کلمبیا و استرالیا و برزیل و ایتالیا در این سال با توجه به Panjiva Inc., یک سرویس است که به طور مستقل آهنگ های تجارت جهانی. که همان طور میانگین به عنوان سرنگ صادرات بیش از پنج سال گذشته.

کارشناسان اذعان دارند که واکسيناسيون کمپین در حال رفتن به پیچیده است.

“هستند بسیاری از قطعات در حال حرکت به این,” گفت: دکتر بروس Gellin این واکسن سابین موسسه جمهور جهانی ایمن سازی.

دارین Zehrung که مورد مطالعه دستگاه های پزشکی در مسیر غیر انتفاعی دفاع از عدالت در سلامت گفت: از آن عاقلانه به سرمایه گذاری در جدید تزریق فن آوری. اما این تنها کار می کند اگر وجود دارد مقدار زیادی از اساسی سرنگ و سوزن مواجه نگردند.

“مصون سازی شرط است بهترین رویکرد است اما برنامه ریزی برای بدترین سناریو و امید برای بهترین سناریو” گفت: Zehrung.

در انتظار تصویب

ApiJect را از دستگاه های خود شامل نرم پلاستیکی تاول است که در حال فشرده مانند یک اسپری بینی و یا چشم قطره به فشار واکسن از طریق یک سوزن متصل و به بیمار است.

این دستگاه شامل یک کمی تراشه کامپیوتری — مانند آنهایی که در کارت های اعتباری — است که می تواند اطلاعات در مورد مواد مخدر, دوز, محل و زمان از دولت.

دیگر تزریق دستگاه های Koska طراحی شده اند مورد استفاده در جهان در حال توسعه اما این ApiJect تکنولوژی نیست.

این شرکت گفت که آنها شروع به بحث با سازمان غذا و دارو به نقد و بررسی این دستگاه بر اساس اولویت در حالی که این شرکت حرکت جلوتر اتصالات کارخانه خود را انژکتور. آژانس انرا تایید این با استناد به سیاست خود در برابر بحث در مورد محصولات که در آزمایش های بالینی.

تست های مختلف واکسن نامزدها در ApiJect دستگاه های حیاتی خواهد بود قبل از تزریق ،

پلاستیک می تواند تعامل متفاوت با مایع را از شیشه ویال در حال حاضر مورد استفاده در مطالعات کارشناسان می گویند. و سخت وجود دارد دمای مورد نیاز است. ApiJect را در برنامه ریزی فرایند به پور دوز واکسن به گرم پلاستیک تاول به عنوان آنها می آیند کردن خط تولید این شرکت می گوید. ApiJect می گوید آنها می توانند فورا خنک کردن دستگاه ها به عنوان آنها ساخته شده است.

واکر این ApiJect مدیر عامل شرکت که تاسیس آژانس مسافرتی آنلاین Priceline, اذعان دارد که دولت تصمیم به تکیه بر “طرح اضطراری از refitting تاسیس دارویی و تجهیزات برای تولید خطرناک است. اما ما احساس خوبی در مورد آن.”

بدون نظر

آسوشیتد پرس خواسته Health and Human Services department بیش از چندین هفته برای توضیح دولت رویکرد است. این سازمان اجازه نمی دهد که یک مقام رسمی به صحبت در رکورد برای این داستان.

یک مقام ارشد دولت, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود چرا که این سازمان کاهش یافته و به او اجازه می دهد به شناسایی نام گفت: AP او آشنا نبود با ApiJect یا قرارداد. اما او گفت: دولت خرید طیف وسیعی از دستگاه ها برای ارائه واکسن چرا که آنها نمی دانند که آنچه آنها نیاز دارند. و او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال افزایش تولید داخلی.

زمانی که AP رسیده به طور مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن واکسن تزار Moncef Slaoui به بحث در مورد فناوری های جدید, یک سخنگو گفت: پرس و جو شد.

“اگر این همچنان ما را هیچ کس دیگری در دسترس یا” ناتالی Baldassarre ویژه دستیار در HHS نوشت: در یک ایمیل.

هفته گذشته HHS معاون وزیر امور عمومی مایکل Caputo نوشت که آژانس “از دست رفته علاقه در کمک به داستان خود را” ارائه شده و هیچ نظر بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>