شرکت های ایالات متحده را دیدم چشم انداز مثبت در فعالیت اما چشم انداز وزن, تغذیه, بررسی نشان می دهد

مشتریان ناهار خوردن در خارج از طریق Carota رستوران در غرب ایجاد کرد New York City, ژوئن 26 سال 2020 است.

Noam Galai | گتی ایماژ

ایالات متحده کسب و کار شاهد یک چشم انداز مثبت در فعالیت به آغاز ماه ژوئیه به عنوان متحده کاسته محدودیت شامل رمان coronavirus همه گیر فدرال رزرو نیز گزارش داد که روز چهارشنبه اما بسیاری از آنها نامشخص در مورد چشم انداز اقتصادی.

تصویر مخلوط نشان داده شده در ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی آخرین لحظهای از شرکت views آینه های گسترده تر اقتصادی از نرخ بیکاری به کارخانه فعالیت های آن بهبود یافته است و پس از اقامت در خانه سفارشات کاسته شد در بسیاری از نقاط کشور تا پایان ممکن است اما به زودی می تواند به نشان دادن نشانه هایی از متزلزل به عنوان ویروس موارد افزایش دوباره.

“فعالیت های اقتصادی افزایش یافته و تقریبا در تمام مناطق, اما باقی مانده و زیر آن قبل از COVID-19 همه گیر” فدرال رزرو گفت: در آن گزارش. “چشم انداز باقی مانده بسیار نامشخص به عنوان تماس با دست و پنجه نرم چه مدت COVID-19 pandemic ادامه خواهد داد و این قدر از پیامدهای اقتصادی آن.”

بانک فدرال بررسی, شناخته شده به عنوان “بژ کتاب” انجام شد در سراسر آن 12 ولسوالی از پایان ماه مه تا ژوئیه 6.

یک کارگر با پوشیدن ماسک محافظ و دستکش مونتاژ چهره سپر در Cartamundi متعلق به Hasbro تسهیلات ساخت در لانگمیدو شرقی, ماساچوست, ایالات متحده, روز چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است.

آدم Glanzman | بلومبرگ | گتی ایماژ

اقتصاددانان انتظار دارند که رشد اقتصادی ایالات متحده قرارداد در آن شدیدترین سرعت در سه ماهه دوم پس از رکود بزرگ و اصلی امید سریع اقتصادی گزاف گویی را نقش برآب شده است که ایالات متحده همچنان به مبارزه برای مهار این ویروس تقریبا پنج ماه پس از اولین مورد گزارش شده در خاک ایالات متحده آمریکا.

تغذیه مقامات روز سه شنبه هشدار داد از “مه غلیظ” پیش برای اقتصاد به عنوان آنها همچنان به تنظیم مجدد انتظارات در سرعت بازیابی که نگرانی گسترده موج دوم از موارد می تواند باعث بیکاری به افزایش است.

یک تجدید حیات در عفونت های جدید به خصوص در منطقه بسیار پرجمعیت جنوب و غرب باعث شده است تا برخی از مقامات در این مناطق به هم تعطیل کسب و کار دوباره و یا مکث reopenings.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر