ایالات متحده coronavirus داده است و در حال حاضر ناپدید شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معطوف کنترل از CDC به HHS

قبلا اطلاعات عمومی در حال حاضر ناپدید شده از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بی سر و صدا منتقل کنترل اطلاعات به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

پس از همه گیر آغاز شد CDC به طور منظم داده های منتشر شده در دسترس از تخت بیمارستان و در بخش مراقبت های ويژه در سراسر کشور است. اما رایان Panchadsaram که کمک می کند تا اجرای یک اطلاعات-ردیابی سایت به نام Covid استراتژی خروج گفت که زمانی که او سعی در جمع آوری داده ها از CDC در روز سه شنبه از آن ناپدید شده بود.

“ما شگفت زده شدند چرا که ماژول های که ما به طور معمول رفتن به خالی شد. داده ها در دسترس نیست و نمی وجود دارد,” او گفت:. “وجود دارد هیچ هشدار است.”

CDC مدیر دکتر رابرت Redfield به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه متحده که گفته شد برای جلوگیری از ارسال اطلاعات بيمارستانی به ملی بهداشت و ایمنی شبکه, سایت CDC سیستم برای جمع آوری داده ها از آغاز روز شنبه. به جای همه داده خواهد شد در حال حاضر گزارش از طریق HHS’ گزارش پورتال مقامات گفت که این تصمیم برای ساده کردن گزارش داده و به ارائه HHS مقامات با داده های زمان واقعی.

متخصصان بهداشت عمومی و بهداشت سابق مقامات اذعان کرد که CDC گزارش داده زیرساخت های محدود شد و گفت: در آن نیاز به بازرسی و نگهداری به دیدار با خواسته های Covid-19 بیماری همه گیر. آنها ابراز نگرانی در مصاحبه با CNBC که این تغییر می تواند منجر به کمتر شفاف داده است.

زمانی که نظر پنج شنبه توسط CNBC HHS سخنگوی مایکل Caputo در بیانیه ای گفت که CDC کارگردانی شد به داده ها دوباره در دسترس است. در آینده او گفت: “قوی تر بینش” ارائه خواهد شد توسط HHS.

“بله HHS متعهد به شفاف بودن با مردم آمریکا در مورد اطلاعات آن در حال جمع آوری در coronavirus,” او گفت:. “بنابراین HHS کارگردانی کرده است CDC برای برقراری مجدد coronavirus داشبورد آن انصراف از روز چهارشنبه.”

نمایندگان CDC بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

CDC صفحه وب برای داده های موجود در بیمارستان و ICU تخت جایگزین شده است با توجه داشته باشید که می خواند: “داده ها نمایش داده شده در این صفحه را مشاهده کنید به طور مستقیم به CDC ملی بهداشت و ایمنی شبکه (NHSN) می کند و شامل اطلاعات فرستاده شده به اشخاص دیگر قرارداد یا در درون دولت فدرال است.”

“ما اصلا این شاخص مهم دیگر” Panchadsaram گفت. “قصد فقط تعویض جریان داده را نسبت به HHS است ، اما شما رو به نگه داشتن داده هایی را که شما به اشتراک گذاری عمومی هنوز هم در دسترس و به روز است.”

Panchadsaram گفت که او و تیم خود را که شامل محققان از دوک-Margolis مرکز بهداشت سیاست و از حل و فصل به صرفه جویی در زندگی بهداشت عمومی ابتکار رهبری سابق CDC مدیر دکتر تام فریدن شده اند ردیابی داده ها پس از ماه آوریل است.

Panchadsaram فکر می کند از این پروژه به عنوان چیزی از یک “پیشرفت تزار” را به عنوان آنها درجه کشورهای مختلف در پیشرفت کلی آنها ساخته شده در جنگ Covid-19. موجود در تخت بیمارستان و ICU با ظرفیت یک شاخص کلیدی استفاده از آنها برای ارزیابی عملکرد دولت او اضافه شده است.

“این ناامید کننده است. این اتفاق افتاد خیلی سریعتر از انتظار می رود,” او گفت:. “تصویری که ما در حال ارائه به جهان ناقص است.”

دیگر coronavirus محققان و متخصصان سلامت ابراز نگرانی کرد چرا که این سیاست تغییر اعلام شد تا ناگهان در میان یک بحران بهداشت عمومی است که به نظر می رسد بدتر شدن.

دکتر جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه اجرا می شود که یکی از محبوب ترین شخص ثالث coronavirus داده داشبورد گفت: این سیاست تغییر نخواهد کرد تاثیر هاپکینز سایت چرا که آنها موفق به منبع اطلاعات خود را به طور مستقیم از ایالات متحده.

“نگرانی من این است که ما به نظر می رسد به هل دادن و نه به طور ناگهانی در میان آنچه احساس می کند مانند خیلی فوری در شرایط صعودی موارد است که ما شاهد در سراسر کشور گفت:” CNBC. “سوال این است که چه ما می رویم به از دست دادن در این انتقال و به ویژه در یک لحظه که در آن ما واقعا نمی خواهید به از دست دادن هر گونه توانایی برای درک آنچه اتفاق می افتد در بیمارستان است.”

Nuzzo ابراز نگرانی کرد که دولت به نظر نمی رسد به طور کامل برنامه را چگونه انتقال داده ها و گزارش کار می کنند و نمی به بیمارستان و یا محققان هشدار در مورد تغییر و یا چگونه آن را ممکن است آنها را تحت تاثیر قرار.

“من فکر می کنم آن را معقول و منطقی به نگرانی که می تواند منجر به فرسایش ظرفیت ها در لحظه ای جایی که ما خیلی نمی توانیم به از دست دادن توانایی های خود در این نقطه,” او اضافه شده است. “من کاملا نمی دانند که چگونه آن را به کار. که به خودی خود مشکل ساز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>