تایسون خشم ضربان دئوتای وایلدر در سنگین وزن مسابقه برگشت

انگلیسی بوکسور تایسون خشم است مورد ضرب و شتم جنگنده آمریکایی دئوتای وایلدر در خود WBC سنگین وزن مسابقات در لاس وگاس.

خشم تحت سلطه در طول مسابقه برگشت در MGM بزرگ عرصه قبل از وایلدر گوشه ای پرتاب در حوله در دور هفتم.

“دئوتای وایلدر به اینجا آمد امشب واقعا نشان داد که قلب یک قهرمان من ضربه او را با دست راست و به او پشت کردم و مبارزه به دور هفت با او یک جنگجو او خواهد بود و او را یک قهرمان دوباره, اما من می گویم پادشاه بازگشت به بالای تاج و تخت” گفت: خشم پس از کشمکش است.

Tyson Fury - the new WBC king
تصویر: جدید WBC پادشاه

پیروزی می آید 14 ماه پس از Mancunian بحث برانگیز قرعه کشی با وایلدر – زمانی که او outboxed WBC قهرمان تنها برای دو knockdowns به انکار او معروف به کمربند سبز.

خشم قول داد برای مبارزه با وایلدر – و او بود که فقط کف قهرمان دو بار و به طور کامل مسلط عمل است.

Boxing - Deontay Wilder v Tyson Fury - WBC Heavyweight Title - The Grand Garden Arena at MGM Grand, Las Vegas, United States - February 22, 2020 Tyson Fury in action against Deontay Wilder
تصویر: خشم تحت سلطه وایلدر در طول مسابقه برگشت

دست راست که فرود در نزدیکی وایلدر گوش چپ دیدم قهرمان به پایین به شدت در سوم و پنجم و یک راست به سر و سمت چپ قلاب به بدن تا به حال یک خسته وایلدر پایین دوباره.

او به سرعت اما خسته به خشم نگاه را در مورد قطعی به پایان برسد. وایلدر در دولت متاسفم با شروع از هفتم.

یکی دیگر از قلاب به سمت چپ او صدمه دیده است و همه به او پیشنهاد می شد و علامت تجاری خود را تنبل حلقه دست راست. خشم دوخته او را در گوشه و حوله در آمد به روغن مالی جدید سنگین وزن جهان قهرمان.

Tyson Fury enters the ring in the Grand Garden Arena in Las Vegas
تصویر: خشم وارد حلقه به دنبال مانند یک پادشاه بزرگ باغ آرنا در لاس وگاس

خشم لقب “Gypsy King” وارد عرصه برگزار هوا بر تاج و تخت توسط گرداننده های سلطنتی لباس بلند و گشاد در اطراف شانه های او و یک تاج بر روی سر خود را به عنوان آهنگ دیوانه Patsy Cline ایفا کرده است.

Deontay Wilder enters the ring prior to the Heavyweight bout for Wilder's WBC and Fury's lineal heavyweight title against Tyson Fury on February 22, 2020 at MGM Grand Garden Arena in Las Vegas, Nevada. (Photo by Al Bello/Getty Images)
تصویر: وایلدر عینک پر تلالو ماسک هنگامی که او رفت و به حلقه

وایلدر به دنبال چند دقیقه بعد صورت خود را پنهان در پشت یک پر تلالو ماسک و یک رپر در مقابل او.

هر دو جنگنده را تضمین شد $5 متر (£3.85 m) برای تقلا اما می تواند $40m (£30m) و یا اگر مبارزه به خوبی انجام در pay-per-view.

بیشتر به دنبال…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>