دو کارکنان بهداشتی درمانی تشخیص داده شده اند با coronavirus بهداشت عمومی انگلیس گفت: به عنوان یک پزشک عمل جراحی در برایتون بسته شد پس از آن که مربوط به یکی از چهار مورد امروز تایید کرد.

برککلی مرکز پزشکی در Northamptonshire می گوید آن نیز بسته به عنوان یک اقدام احتیاطی “با توجه به پتانسیل coronavirus حادثه”.

آن را تایید کرد روز دوشنبه که چهار نفر بیشتر بیماران در انگلیس آزمایش مثبت برای ویروس, آوردن تعداد کل موارد در انگلستان به هشت.

چهار نفر آلوده هستند همه درک می شود تماس از یک تاجر است که قرارداد این ویروس در یک کنفرانس در سنگاپور و تشخیص داده شد در برایتون هفته گذشته است. یازده انگلیسی coronavirus موارد در مجموع تصور می شود مربوط به مرد است.

Medical staff at the resort. Pic: BFMTV
تصویر: آمبولانس در Les Contamines-Montjoie در فرانسه که در آن حداقل 11 نفر آلوده شدند. عکس: BFMTV

بهداشت عمومی انگلستان, مدیر پزشکی ایوان دویل گفت: “به عنوان یک نتیجه از تماس با ما ردیابی ما در حال حاضر می دانیم که موارد جدید اعلام کرد امروز همه از نزدیک به یک دیگر مرتبط.

“اولویت ما بوده است به صحبت می کنند به کسانی که نزدیک و پایدار در تماس با موارد تایید شده بنابراین ما می توانیم توصیه آنها در مورد آنچه آنها می توانند برای محدود کردن گسترش ویروس.

“دو تا از این موارد جدید بهداشت و درمان کارگران و به عنوان به زودی به عنوان آنها مشخص شد ما توصیه آنها را به خود منزوی به منظور حفظ تماس با بیمار به حداقل برساند.

بیشتر از Coronavirus

“ما در حال حاضر به فوریت به شناسایی تمام بیماران و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی که ممکن است به تماس نزدیک و در این مرحله ما اعتقاد داریم که این به تعداد نسبتا کمی.

“ما می خواهم با تشکر از همه کسانی که به دنبال بهداشت عمومی مشاوره گرفته اند و گام های لازم برای کاهش خطر ابتلا به عموم مردم است.”

شهرستان اوک مرکز پزشکی در Carden تپه برایتون بسته شده است پس از آن که مربوط به یکی از چهار coronavirus موارد تایید شده در دوشنبه, اخبار آسمان می داند.

در ضمن سنت مری مدرسه مستقل در ساوتهمپتون نیز بسته شده است برای سه روز پس از دانش آموزان تا به حال نشان داده شده است علائم شبیه به کوروناویروس.

Headteacher کلر شارلمانی ارسال پیام به پدر و مادر گفت: این مدرسه خواهد بود بازگشایی در روز پنج شنبه پس از تمیز کردن عمیق “اجازه می دهد تا هر گونه بالقوه اثری از ویروس برداشته شود” با توجه به جنوبی اکو روزانه.

او گفت: یک خانواده با کودکان در مدرسه به تازگی در سفر به “منطقه متاثر از coronavirus” و “توسعه علائم شبیه به کسانی که ارائه با کروناویروس” روزنامه گزارش شده است.

Ms شارلمانی اضافه شده است که خانواده مورد بررسی قرار گرفت توسط متخصصان پزشکی در ساوتهمپتون بیمارستان عمومی و قرار داده شده اند و در انزوا جنوبی روزانه اکو گفت.

خبر می آید با عنوان:

  • جهانی تعداد مرگ و میر است و 910 با 908 در چین از جمله یک آمریکایی و یک فرد ژاپنی
  • در سراسر انگلستان 1,114 تست های انجام شده با هشت مثبت
  • در مجموع 97 نفر از coronavirus در چین روز یکشنبه – بزرگترین در یک روز پس از وقوع تشخیص داده شد در اواسط ماه دسامبر denting خوشبینی مرگ و کنترل اقدامات در حال مبارزه با شیوع
  • روز یکشنبه 3,062 جدید ویروس موارد گزارش شده در چین – 15 درصد افزایش از روز قبل از آوردن مجموع به 40,171 از جمله 27 خارجی
  • بیش از 440 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین با مرگ دو نفر در هنگ کنگ و فیلیپین
  • تعداد کل مرگ و میر بیش از 774 کشته 2002/3 شیوع سارس
  • در ژاپن 65 بیشتر موارد از coronavirus تایید شد در یک کشتی کروز قرنطینه در یوکوهاما بالا بردن مجموع به 135

دولت بریتانیا اعلام کرده است کروناویروس “جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اعلام جدید اختیارات قانونی در دوشنبه وزارت بهداشت گفت: افراد مبتلا به کروناویروس در حال حاضر می تواند به زور قرنطینه و نخواهد بود به ترک و می تواند به زور فرستاده به انزوا اگر آنها یک تهدید.

این قابل درک است که این تصمیم در پاسخ به یکی از انگلیسی ها که در بازگشت از ووهان در چین – منبع از شیوع کروناویروس – تلاش برای ترک انزوا در Arrowe پارک بیمارستان در Merseyside.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de