دو گربه حیوان خانگی در نیویورک تست مثبت برای coronavirus CDC می گوید

گربه نشسته در حالی که هنوز یک دامپزشک اداره خود واکسن.

aabejon | iStock | گتی ایماژ

Coronavirus آلوده دو گربه در ایالت نیویورک ساخت آنها اولین حیوانات خانگی به تست مثبت برای این ویروس در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در روز چهارشنبه.

یکی از گربه ها مورد آزمایش قرار گرفت و پس از آن نشان داد خفیف تنفسی علائم اگر چه صاحبان آن را تایید نمی شد به Covid-19. این ویروس ممکن است منتقل شده است به این گربه توسط خفیف بیمار یا همراه اعضای خانواده و یا از طریق تماس با فرد آلوده خارج از خانه خود را CDC گفت.

صاحب دومین گربه تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و حیوانات نیز تست شده و پس از نشان دادن علائم بیماری تنفسی.

دو گربه ها زندگی می کنند در مناطق جداگانه از دولت و انتظار می رود که بهبودی کامل را به CDC گفت. گروه گفت: تست های معمول از حیوانات توصیه نمی شود در این زمان و وضعیت سلامت حیوانات و مقامات بهداشت عمومی را به سرب در ساخت تعیین در مورد اینکه آیا حیوانات باید آزمایش می شود.

وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی نقش مهمی در گسترش این ویروس. مطالعات بیشتر مورد نیاز به درک اگر و چگونه حیوانات مختلف از جمله حیوانات خانگی می تواند تحت تاثیر قرار CDC گفت.

روز شنبه, باغ وحش برانکس اعلام کرد در بیانیه ای که بیشتر از سه ببر و سه شیرها را آزمایش مثبت است. این باغ وحش قبلا اعلام شده در آوریل 5 که 4 سال ببر در باغ وحش به نام نادیا آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از در حال توسعه یک سرفه های خشک.

سازمان بهداشت جهانی گفته آنها در حال بررسی چند مورد که در آن حیوانات خانگی به نظر می رسد آلوده شده اند coronavirus توسط خود انسان مراقبان.

یک مطالعه انجام شده بر روی گربه ها در ووهان یافت که حیوانات خانگی می تواند با آلوده coronavirus دکتر ماریا ون Kerkhove این که ویژگی های رهبری در شیوع گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر. او افزود که جهانی بهداشت مقامات باور نمی حیوانات در حال بازی نقش مهمی در انتقال به انسان, اگر چه انسان می تواند آلوده حیوانات.

آن را “واقعا مهم ما باقی می ماند محترمانه و مهربان” به حیوانات است که به احتمال زیاد به شرکت شما با انسان های دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

“آنها به انسان در حق خود و سزاوار آنها به درمان با مهربانی و احترام” رایان گفت. “آنها قربانیان مانند بقیه از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>