دو بیمه خدمات درمانی پزشکان در هواکش پس از عقد قرارداد coronavirus

دو بیمه خدمات درمانی گوش و حلق و بینی مشاوران در حال دریافت مراقبتهای پس از عقد قرارداد coronavirus از آلوده انگلستان بیماران.

گوش و حلق و پزشکان در هواکش و “به احتمال زیاد” به دست آورد بسیار مسری تنفسی عفونت از مردم که نشان می دهد هر گونه علائم در دوره روزانه خود را به کار بالينی.

استاد Nirmal کومار, مشاور گوش و سر و گردن جراح گفت: بینی اصلی نقطه ورود برای این ویروس زمانی که ما تنفس قطرات آلوده با کوروناویروس.

او گفت: آسمان, اخبار: “ما متاسفانه دو مشاوران (ENT) که در هواکش در این کشور و به احتمال زیاد به دست آورد عفونت از passive (بدون علامت) حامل در دوره روزانه خود را به کار بالينی.

“ما در حمایت از نخست وزیر درخواست برای اجتماعی فاصله و همچنین توصیه می کنیم که کامل PPE (تجهیزات حفاظت شخصی) در دسترس ساخته شده است برای آن دسته از پزشکان در برخورد با چنین کار می کنند و در تماس نزدیک با بیماران است.”

British Association of Otorhinolaryngology (گوش و حلق و انگلستان) گفت که بدون علامت بیماران – آنهایی که یک تب یا سرفه می تواند نشان می دهد از دست دادن بو و یا طعم و مزه به عنوان علائم پس از عقد قرارداد coronavirus.

آن را در بیانیه ای گفت: “مدارک و شواهد از کشورهای دیگر است که نقطه ورود برای coronavirus است که اغلب در چشم و حلق و بینی از مناطق.

بیشتر از Covid-19

“ما همچنین شناسایی یک نشانه جدید (از دست دادن حس بویایی و چشایی) که ممکن است به این معنی که افراد بدون علائم دیگر اما فقط با از دست دادن این حس ممکن است به خود منزوی – دوباره به کاهش گسترش ویروس.”

در پی جدید علائم گوش و حلق و انگلستان نیز درخواست شده به صورت کامل تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) توزیع می شود به کارکنان خط مقدم که بررسی بیماران مبتلا به نزدیک.

preview image
ویژه: ویروس همه گیر – چگونگی گسترش آن

پروفسور کومار افزود: “در زمان حاضر PPE در دسترس است تنها در مقادیر محدود و خواهد بود محفوظ است برای استفاده از تنها زمانی که بيماران مراجعهکننده به اورژانس نشان می دهد.”

این سازمان توصیه می کند که روال کار بالينی در گوش و حلق و اجتناب شود تا این بیماری همه گیر کوروناویروس را تصویب کرده است و یا تا زمانی که آن را به اندازه کافی PPE به منظور کاهش گسترش ویروس در جامعه است.

Professor Nirmal Kumar, Consultant Otolaryngologist-Head & Neck Surgeon and Director of Medical Education
COVID-19 بيمار می تواند نشان می دهد ‘از دست دادن بویایی’

“ما نیاز به پهن کردن منحنی” پروفسور کومار گفت.

وی افزود: “در بیماران جوان آنها نیست هر گونه علائم قابل توجهی مانند سرفه و تب, اما آنها ممکن است فقط از دست دادن حس بویایی و چشایی که نشان می دهد که این ویروس در حال خوابیدن در بینی.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker.

فعلی بهداشت عمومی انگلستان دستورالعمل می گوید که درجه حرارت بالا و یا مداوم سرفه تنها علائم را به دنبال خود انزوا و جلوگیری از گسترش COVID-19.

دکتر ناتالی MacDermott بالینی و مدرس دانشگاه در کالج کینگ لندن گفت: عفونت که به طور معمول رخ می دهد از طریق “بینی و یا پشت گلو” اغلب منجر به از دست دادن حس بویایی و چشایی اما هشدار داد که تحقیقات در اطراف نشانه های جدید برای COVID-19 نیست و در عین حال گسترده در جامعه پزشکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>