توییتر تعلیق 70 حساب ترویج ریاست جمهوری سرحال مایک بلومبرگ

توییتر به حالت تعلیق در حدود 70 حساب اقدام به دستکاری پلت فرم در حمایت از دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ.

مایک بلومبرگ جهان 12th, ثروتمندترین فرد و شهردار سابق نیویورک و آخرین ورود در مسابقه به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

او واجد شرایط به نظر می رسد در یک کمپین بحث در کنار رقبا از جمله برنی ساندرز و پیت Buttigieg پس از گذراندن بی نظیر مقدار از پول است که او قرار است خود را بدون انجام هر گونه جمع آوری کمک های مالی برای به دست آوردن توجه عمومی است.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

“ما در زمان اجرای عمل در حدود 70 حساب که شامل ترکیبی از تعلیق دائم و حساب به منظور بررسی چالش های مالکیت” توییتر سخنگوی در روز شنبه تایید کرد.

این تعلیق شد اولین گزارش لس آنجلس تایمز مربوط به حساب های که ارسال همان پیام به منظور بازی پلت فرم تجزیه و تحلیل از مکالمه عمومی.

این می آید به عنوان آقای بلومبرگ انتخاباتی گزارش شده است به صرف میلیون ها نفر برای جلب نفوذ در رسانه های اجتماعی با استفاده از تاثیرگذاران و محتوای پرداخت به گسترش آگاهی است.

SAN FRANCISCO, CA - JULY 26: A sign is posted on the exterior of Twitter headquarters on July 26, 2018 in San Francisco, California. Twitter is expected to announce strong second quarter earnings on Friday. (Photo by Justin Sullivan/Getty Images)
تصویر: توییتر گفت: حساب اقدام به دستکاری پلت فرم

سابرینا سینگ یکی از بلومبرگ سخنگویان کمپین گفت: “ما می خواهیم که همه ما معاون زمینه برگزارکنندگان شناسایی خود را به عنوان کار از طرف مایک بلومبرگ 2020 مبارزات انتخاباتی خود را در حساب های رسانه های اجتماعی.”

او افزود که محتوای آن این بود “به اشتراک گذاشته شده توسط کارکنان و داوطلبان به شبکه خود را از دوستان و خانواده” شد “در نظر گرفته شده برای هر کسی گمراه”.

به گزارش وال استریت ژورنال برخی از این دیجیتال برگزارکنندگان در کالیفرنیا شد دریافت 2500 دلار (£1,900) یک ماه برای ترویج بلومبرگ را در رسانه های اجتماعی خود را به دنبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>