توییتر A. I. گورو که کار را برای تسویه حساب سحر و جادو مجموعه ای است برای پیوستن به دانشگاه کمبریج

رسانه های اجتماعی و برنامه های نمایش داده شده در گوشی های هوشمند است.

Fabian Sommer | عکس داد | گتی ایماژ

هوش مصنوعی کارشناس Ferenc Huszár تنظیم شده است به ترک تمام وقت خود را در نقش توییتر و پیوستن به دانشگاه کمبریج است.

خروج خود را می آید چهار سال پس از میکرو پلت فرم وبلاگ نویسی به دست آورد لندن شروع به کار کرده در سحر و جادو اسب برای گزارش 150 میلیون دلار است.

Huszár که ارشد یادگیری ماشین مهندس در توییتر دفتر لندن است پیوستن به کمبریج دپارتمان علوم کامپیوتر و فن آوری که در آن او به اتمام دکترا در سال 2012.

“من می توانم تایید می کنند که من در نظر گرفتن یک نقش در کمبریج” Huszár گفت CNBC از طریق ایمیل. “این همچنین بدان معنی است که من نمی خواهد در واقع بود و تمام وقت شاغل در توییتر,” او اضافه شده است. “من را از دست این شرکت و تیم بسیار زیاد است.”

Huszár بود که یکی از اولین کارکنان در سحر و جادو اسب انتظار می رود برای شروع در کمبریج در جولای 7.

دانشگاه گفت Huszár است “برجسته سابقه تحصیلی و بسیار خلاق و پژوهشگر با منافع گسترده ای در بسیاری از مناطق از یادگیری ماشین.”

حرکت نسبتا نادر مثال از یک هوش مصنوعی متخصص در حال حرکت از یک شرکت با تکنولوژی به کار گرفته شد. در واقع آن را به طور معمول اتفاق می افتد راه دور دیگر.

در سال های اخیر ایالات متحده غول تکنولوژی استفاده کرده اند بزرگ حقوق به فریب اساتید برتر دور از دانشگاه ها در سراسر جهان منجر به نگرانی های علمی مغز تخلیه.

برخی از محققان هوش مصنوعی در ایلان OpenAI در حقوق بیش از 1 میلیون دلار به گفته نیویورک تایمز.

فشرده سازی ویدئو

سحر و جادو اسب توسعه فناوری برای بهبود کیفیت فشرده سازی ویدئوها به طوری که آنها ممکن است لذت می برد در کیفیت بالاتر هنگامی که پهنای باند محدود در دسترس است. نرم افزار تکمیل شده موجود فن آوری فشرده سازی اما آن را نمی آن را جایگزین.

در زمان کسب, توییتر, را, مدیر اجرایی, جک دورسی گفت: سحر و جادو اسب را تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تقویت زنده و تصویری ارائه شده است و شرکت فن آوری “باز می شود تا یک کل بسیاری از هیجان انگیز امکانات خلاقانه برای توییتر.”

در کمبریج Huszár کار خواهد کرد در کنار پروفسور نیل لارنس که در سمت چپ کار خود را در مدیر یادگیری ماشین نقش در آمازون در سال گذشته را به یک نقش در صد ساله دانشگاه که بودجه بر اساس حروف الفبا متعلق به آزمایشگاه هوش مصنوعی DeepMind.

“ما بسیار هیجان زده به استقبال Ferenc به کمبریج” لارنس گفت CNBC. “او یک نمونه نادر از فردی که دارای بینش عمیق تئوری الگوریتم های یادگیری ماشین به عنوان تجربه عملی از استقرار این الگوریتم در مقیاس.”

“این ترکیب از درک بسیار حیاتی است تا اطمینان حاصل شود تحصیلی یادگیری ماشین همچنان رانده واقعی چالش های صنعت در استقرار امن و قابل اعتماد عادلانه و تفسیری یادگیری ماشین.”

دیگر دستگاه جدید آموزش استخدام در کمبریج شامل کارل هنریک Ek است که از پیوستن به دانشگاه بریستول و نیکلاس لین است که از پیوستن به دانشگاه آکسفورد.

توییتر کاهش یافته است به نظر در هنگام تماس توسط CNBC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>