دوازده نفر پس از مهمانی فارغ التحصیلی در یک میخانه برای کروناویروس آزمایش مثبت کردند

دوازده نفر پس از یک مهمانی فارغ التحصیلی در میخانه ای در ناتینگهامشایر آزمایش مثبتی برای کروناویروس انجام داده اند.

رویال اوک در واتنال گفت مشتریان در پی حزبی که روز شنبه ۲۹ اوت در ضمیمه میخانه صورت گرفت، آزمایش مثبتی برای COVID-19 انجام داده اند.

این میخانه در بیانیه ای که در فیس بوک منتشر کرد، گفت: «همانطور که آگاه هستید، ما تصمیم داوطلبانه بستن درهایمان را به دلیل شیوع محلی گرفتیم.

Social gatherings of more than six people in homes, parks, pubs and restaurants are to be banned in England from Monday

تصویر: قراراست گردهمایی های اجتماعی بیش از شش نفر در خانه ها، پارک ها، میخانه ها و رستوران ها از روز دوشنبه در انگلستان ممنوع شود

“ما در حال حاضر انجام دو پاک عمیق از میخانه در 48 ساعت گذشته در بالای تمیز کردن معمول روزانه ما و بهداشت.

“تمام صندلی ها، درها، دسته ها، توالت ها، ماشین ها و سطوح با بهداشتی کننده تمیز شده اند که به طور خاص بیان می کند که کروناویروس را می کشد.”

میخانه از آن زمان بازگشایی شده است.

در پی شیوع بیماری، جان گریبین، مدیر بهداشت عمومی ناتینگهامشایر، به مردم در مورد خطرات اختلاط با بیش از یک خانوار و اینکه ویروس با دور نشدن اجتماعی به چه راحتی می تواند گسترش یابد، هشدار داده است.

بیشتر از Covid-19

او می گوید: «چیزی که ما روزانه می بینیم شیوع در اندازه های مختلف است و یکی در رابطه با یک مهمانی در یک میخانه است.»

وی تصریح کرد: ما نگران هر گونه تنظیمی هستیم که در آن چند خانوار گرد هم می آیند و اهمیت چسبیدن به تمام راهنمایی ها را تضعیف می کنند.

“من می خواهم به جوانان یادآوری کنم که افرادی که ممکن است در نهایت در معرض ویروس قرار گیرند دوستان و خانواده هستند و عواقب آن ممکن است برای جامعه ای که در آن زندگی می کنند و مشاغلی که مردم به آن وابسته هستند جدی تر باشد.”

این هشدار در حالی صورت می گیرد که ممنوعیت تجمع گروه های بیش از شش نفر Boris Johnson در خانه ها، پارک ها، میخانه ها و رستوران ها در انگلستان توسط بوریس جانسون در بزرگترین سرکوب کروناویروس از زمان کاهش قوانین قفل شدن اعمال می شود.

از دوشنبه آينده gatherings هرگونه گردهمائی بيش از شش نفر در انگلستان غير قانونی خواهد بود، مگر اينکه با يکی از فهرست محدود معافيت ها ملاقات کند.

:: گوش دادن به پادکد روزانه در پادکتس اپل، پادکتس گوگل، Spotify، Spreaker

در جای دیگر، Matt Hancock مت هنکاک، وزیر بهداشت، اوایل امروز تأیید کرد که گرفتن جزئیات مشتریان برای برنامه تست و ردیابی برای میخانه ها و رستوران ها اجباری خواهد بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر