ترکیه باز می شود مرزهای اروپا برای پناهندگان به سوریه-بین الملل

ترکیه باز کرده است مرزهای خود با اروپا و اجازه دادن به پناهندگان سوری و دیگر مهاجران به تصویب از طریق یک مقام رسمی گفته است.

آن را به پیروی از کشته شدن 33 سرباز ترک توسط روسیه حمایت دولت سوریه نیروهای نظامی است.

این مرگبارترین حمله رنج می برد توسط ارتش ترکیه در تقریبا 30 سال – حمله در ادلب مارک جدی تشدید جنگ است.

A group of migrants waiting on no man's land between Turkey and Greece
تصویر: یک گروه از مهاجران انتظار در زمین بدون انسان بین ترکیه و یونان

“ما تصمیم گرفته اند به طور موثر بلافاصله برای متوقف کردن پناهجویان برای رسیدن به اروپا از طریق زمین یا دریا” یک مقام ارشد ترک گفت: با توجه به آژانس خبری رویترز.

“همه پناهندگان از جمله سوریه در حال حاضر به انجمن خوش آمدید صلیب به اتحادیه اروپا است.”

به این معنی آنکارا به طور موثر متوقف مطیع یک معامله زده با اتحادیه اروپا در سال 2016 برای متوقف کردن پناهجویان برای رسیدن به اروپا است.

در عرض چند ساعت ده ها تن از مهاجران بودند دیده می شود و به سمت اروپا frontier.

بیشتر از مهاجر بحران

“ما شنیده در مورد آن در تلویزیون گفت:” افغان مهاجر Sahin Nebizade, 16 بود که در میان یک گروه بسته بندی شده به سه تاکسی.

آنها آمده بودند از استانبول و عنوان شد برای عبور از مرز به یونان.

یونان و بلغارستان گفت: آنها را تقویت مرزهای خود را بلافاصله. یونان فرستاده بیشتر پلیس به آن مرز شمالی و افزایش گشت دریایی در اطراف جزایر آن.

An Afghan refugee waves as he walks towards the Turkey-Greece border
تصویر: یک پناهجوی افغان امواج به عنوان او راه می رود به سمت ترکیه-یونان مرز

در یک زمین عبور بین Pazarkule در ترکیه و Kastanies در شمال شرقی یونان پلیس اتوبوس دیده می شد انکار دسترسی به صدها نفر از مردم است.

“آنها نمی خواهند این کشور را وارد کنید. آنها نامنظم مهاجران – ما نمی خواهد اجازه دهید آنها را وارد” یک دولت رسمی گفت.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis در توئیتر خود نوشت: “من می خواهم به روشن: هیچ نوشته های غیر قانونی به یونان تحمل خواهد شد. ما در حال افزایش ما مرز امنیت است.”

Demiroren آژانس خبری پخش فیلم هواپیماهای بدون سرنشین در روز جمعه نشان میدهد حدود 300 مهاجر از جمله زنان و کودکان راه رفتن را از طریق شمال غربی ترکیه است.

آن گفت: این گروه شامل سوریه, ایرانیان عراق, پاکستانی ها و مراکشی.

فیلم منتشر شده توسط ترکیه گفت: برای نشان دادن به حملات هواپیماهای بدون سرنشین در منطقه ادلب در سوریه به اهداف.

آسمان را علامت سنگ گفت: پنج شنبه شب حمله هوایی نشان می دهد “چگونه پیچیده و تضاد این مناقشه سوریه تبدیل شده است”.

به عنوان یک نتیجه آنکارا زده پشت تحریک پتانسیل بسیار بزرگتر درگیری بین سوریه و ترکیه است.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در حال حاضر صحبت با همتای روسی خود ولادیمیر پوتین – با هر دو موافقت خود را برای دیدار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

اعضای ناتو در حال عمیقا تقسیم شده بیش از ترکیه اقدامات در سوریه و متحدان اروپایی نگران هستند در مورد هر موج جدید ورود پناهندگان.

سنگ گفت: “ترک ها را می خواستم برای برخی از زمان برای ناتو به درگیر شدن. آنها می خواهم یک منطقه پرواز ممنوع قرار داده و در شمال غربی سوریه آنها می گویند برای حفاظت از غیرنظامیان است.”

نزدیک به یک میلیون از آنها را نقل مکان کرد تا به گوشه ای از شمال غربی سوریه را امتحان کنید و فرار از مبارزه در داخل و اطراف شهر ادلب.

اخبار آسمان به دست آورده نادر دسترسی به شمال غرب سوریه که در آن خبرنگار ویژه الکس کرافورد یافت بی رویه بمباران اهداف غیرنظامی را, هزاران نفر از مردم آواره فرار از خشونت و آنچه او به عنوان “بارز جنایات جنگی”.

گزارش ویژه در بحران سوریه

سنگ گفت: “ترکیه به وضوح انگیزه های نهان برای تمایل ناتو منطقه پرواز ممنوع – آنها می خواهند برای محافظت از کسانی که در شمال شرقی و شمال غربی بخش هایی از سوریه برای خود دلایل سیاسی.”

وجود 3.5 میلیون پناهنده سوری در ترکیه است.

پس از 2016 مقابله با اتحادیه اروپا و رئیس جمهور ترکیه بارها تهدید به “باز کردن دروازه” در چندین اختلافات با کشورهای اروپایی.

سنگ گفت: آقای اردوغان است که توانایی به “سوئیچ شیر و خاموش” از نظر اجازه می دهد پناهندگان به اروپا اضافه کردن “وجود دارد امروز صبح تصاویر شبیه به کسانی که دیدیم در سال 2015 از پناهندگان عبور از مرز”.

او گفت: “(وجود دارد) خیلی اعداد کوچکتر اما آنچه که من فکر می کنم ترکیه در تلاش است تا انجام دهید این است که فشار زیادی روی ناتو که در این جلسه صبح امروز در بروکسل به بحث در مورد آن.”

A young Syrian holds a caricature of Syrian President Bashar al Assad and Russian President Vladimir Putin at a protest in the city of Idlib
است رئیس جمهور اسد به جرم جنایات جنگی?

می آید یک روز پس از عمر چلیک سخنگوی رئیس جمهور اردوغان در حزب حاکم عدالت و توسعه گفت: ناتو باید ایستاده با ترکیه ،

در یک پیام به ظاهر با هدف اروپا افزود: “ما پناهندگان سیاست همان است اما وجود دارد یک وضعیت وجود دارد و ما دیگر قادر به نگهداری پناهندگان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>