رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ سوال روزانه coronavirus نیروی کار جلسه flanked توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس در کاخ سفید در واشنگتن, مارس 17 سال 2020 است.

لی میلیس | ایسنا

این مستند حرکت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک چیز را میگوید و سپس بعد از آن — گاهی اوقات بعد از چند ساعت و گاهی پس از سال ها — او را انکار می کند او تا کنون گفت: آن و یا نشان می دهد که او قول اصلی است نه آنچه به نظر می رسد.

اما او به عنوان کشف و ضبط شده است بیشتر و بیشتر از نور افکن در پاسخ به coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن را نرم و قابل انعطاف رویکرد به رکورد خود را می تواند عواقب جدی تر.

دو نمونه اخیر آمد در هفته گذشته.

در کاخ سفید نشست خبری در ویروس, مارس 23 مغلوب ساختن پیشی جستن گمانه زنی در مورد این که آیا خوردن مواد ضد عفونی کننده می تواند کار به عنوان یک درمان برای Covid-19.

“من ضد عفونی کننده است که می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “وجود دارد یک راه که ما می توانید انجام دهید چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در داخل ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

رئیس جمهور نظرات موجب مقاومت مواجه شدید از کارشناسان بهداشت و وادار ساز خانگی, تمیز کننده, Lysol به صدور بیانیه ای هشدار مردم به مصرف یا تزریق مواد ضد عفونی کننده.

روز بعد تهمت سعی کردم به راه رفتن در اظهارات خود گفت او فقط در حال تبادل نظر.

“من پرسیدن یک سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت. او اضافه کرد که آن را “بسیار طعنه آمیز به سوال خبرنگاران در اتاق مورد مواد ضد عفونی کننده در داخل است.” زمانی که او ساخته شده است, اصلی, اظهارات, اما وجود دارد هیچ نشانه ای او بود که به طعنه آمیز.

کاخ سفید در بیانیه ای گفت: پیش از آن روز که او تا به حال بارها و بارها گفت:” آمریکایی ها باید با مشورت پزشک خود در مورد کوروناویروس درمان است. بیانیه ای که متهم روزنامه نگاران از رئيس جمهور نظرات خارج از چهار چوب.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن یک, جسورانه, ادعای جدید در مورد دولت تلاش های مداوم به سطح شیب دار بالا coronavirus تست — یک جزء کلیدی از کاخ سفید اقتصادی بازگشایی دستورالعمل.

پرسیده شده توسط یک خبرنگار که آیا ایالات متحده می تواند رسیدن به یک معیار از 5 میلیون نفر آزمون در روز, به عنوان برخی از کارشناسان بهداشت توصیه — فراز و نشیب بالاتر از زمان تست رای — مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “ما می خواهیم آن را افزایش دهد و آن را افزايش آن بسیار بیشتر از آن است که در آینده بسیار نزدیک.”

“زمانی که ده ها میلیون نفر از خانواده ها دچار مشکل هستند و تجربه شخصی درد شما نمی توانید به آنها بگویید که آسمان آبی است هنگامی که آن را سبز است.”

ویلیام Galston

عضو ارشد در حکومت در موسسه بروکینگز

زمانی که خبرنگار به دنبال روشن است که تهمت بود با اعتماد به نفس ایالات متحده می تواند به زودی به پیش افتادن از 5 میلیون نفر آزمون های روزانه, مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره گفت که او این بود: “ما در حال رفتن به آنجا بسیار به زودی. اگر شما نگاهی به این اعداد می تواند باشد که ما در حال گرفتن بسیار نزدیک است.”

ایالات متحده به هیچ وجه نزدیک به تست که بسیاری از مردم هر روز. Adm. برت Giroir, معاون وزیر بهداشت که مسئول دولت تست پاسخ گفت: به عنوان های زیادی را در یک زمان مصاحبه منتشر شده سه شنبه شب.

“کاملا وجود دارد هیچ وجه بر روی زمین در این سیاره و یا هر سیاره دیگری که ما می توانیم 20 میلیون آزمون در یک روز و یا حتی 5 میلیون نفر آزمون در روز,” Giroir گفت: در این مصاحبه که در واقع انجام شده قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان آن روز.

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد و گفت وجود خواهد داشت 5 میلیون نفر آزمون در روز — اما پس از آن اضافه شده است که او معتقد است که ایالات متحده را در رسیدن به این رقم است.

“کسی بیرون آمد با یک مطالعه از 5 میلیون نفر است. من فکر می کنم ما خواهد شد ؟ من فکر می کنم ما خواهد شد اما من هرگز در آن گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد در طول یک رویداد در کاخ سفید در روز چهارشنبه. “کسی شروع به پرتاب در حدود 5 میلیون نفر است. من نمی گویند 5 میلیون” رئیس جمهور افزود: “ما خواهد بود وجود دارد. اما من آن را می گویند. من آن را می گویند.”

در حالی که برگ برنده خود را استفاده از کلمات “5 میلیون” در روز سه شنبه او در واقع می گویند که ایران می خواهد پیش افتادن که تعداد آزمون “در آینده بسیار نزدیک.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany نظر نیست در آن زمان بر این که آیا ایران می خواهد به زودی قادر به اجرای 5 میلیون نفر آزمون در روز, اما اشاره کرد در بیانیه ای که “ایالات متحده انجام داده است دو برابر تعداد تست های هر کشور در جهان است.”

کاخ سفید بلافاصله پاسخ هنگامی که CNBC رسیده برای اظهار نظر در مورد رئیس جمهور اظهارات.

اینها تنها نمونه هایی از رئیس جمهور انکار خود سخنان در طول coronavirus بحران به دیگر رسانه ها گزارش داده اند:

قبل از ترک کاخ سفید برای کمپ دیوید در روز جمعه بعد از ظهر مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده و در عین حال یکی دیگر از انکار – این بار در مورد گذشته خود سخنان در مورد کالیفرنیا ، برایان کمپ گرجستان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حداقل سه بار در یک coronavirus جلسه پنج شنبه گذشته که “من با” کمپ پس از فرماندار اعلام کرد او خواهد بازگشایی برخی از کسب و کار سریع تر از کاخ سفید دستورالعمل توصیه می کنند.

اما وقتی پرسیده شد که در مورد این سخنان جمعه تهمت گفت: “من نگفتم که.”

رئیس جمهور به جای ادعا کرد که او “نمی مانند مکان های خاص – آبگرم اطاق نشیمن خال کوبی,” اما گفته متحده باز است “فوق العاده” است و او می خواهد متحده برای باز کردن “با خیال راحت.” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او “هیجان زده” در مورد چشمه های معدنی و تو سرو بازگشایی اما تا به حال گفت: “هیچ چیز در مورد کشور گرجستان دیگر از آن.”

با تعداد Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا با شکوه 63,000, تظاهرات, علیه, اجتماعی, فاصله, قوانین, به دست آوردن بخار و سرمایه گذاران در جستجوی مشتاقانه برای نور در انتهای تونل تهمت کلمات ممکن است نگه داشتن وزن بیشتر در حال حاضر بیش از هر زمان دیگر در انتخابات ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود دارای موقعیت خود را به عنوان رهبر در پاسخ به بحران است. در حالی که او کاهش یافته است به موضوع هر سراسر کشور مستند اقدامات او اصرار داشت که کشورهای خود را دنبال اجرایی دستورالعمل برای برخورد با شیوع.

اما نقش خود را به عنوان رهبری مسنجر در coronavirus سلامت به روز رسانی ثابت کرده است که دشوار است برای آشتی با نگرانی های سیاسی که در حال افزایش 2020 انتخابات نزدیک.

مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای همیشه ایستاده بود جدا از معاصران خود و همچنان به انجام این کار در میان همه گیر. اما در لحظات بحران آن را “فوق العاده غیر معمول به هر رئیس جمهور در ادامه به منظور جلب این توجه زیادی به خود گفت:” ونسا Beasley ریاست جمهوری شعارهای متخصص و دانشیار مطالعات ارتباطات در دانشگاه واندربیلت است.

“من فکر می کنم ریسک بالاتر چون هر دو اقتصاد و سلامت مردم هستند ترین شرایط مادی شما می توانید تجربه خود را در زندگی خود” Beasley گفت. “وجود دارد یک جزء عاطفی به راه اقتصاد کار می کند و ما در حال شنیدن یک پیام است که ما همیشه شنیده ام در گذشته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم برای حصول پیشرفت خود دولت است که ساخت آن را به عنوان مبارزه با بحران و به عنوان برخی از کشور Covid-19 نقاط داغ شروع به دیدن اقدامات بحران در کاهش این بازار به دست آورد که برخی از قدرت خود را.

بیشتر کشورهای در حال شروع به “بازگشایی” صنایع که تعطیل شد, به عنوان بخشی از سخت اجتماعی فاصله تلاش های سوخت رسانی مغلوب ساختن پیشی جستن به تاکید است که یک reinvigorated اقتصاد و بازگشت به حالت عادی در افق هستند. اما لفظی تناقضات ممکن است undercutting پیام خود را.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به مراقب باشید در حال حاضر نمی گویند چیزهایی که در تضاد با شواهد از مردم عادی را تجربه آنچه را درست در مقابل آنها هر روز” گفت: ویلیام Galston یک عضو ارشد در حکومت در موسسه بروکینگز در مارس مصاحبه با CNBC.

“زمانی که ده ها میلیون نفر از خانواده ها دچار مشکل هستند و تجربه شخصی درد شما نمی توانید به آنها بگویید که آسمان آبی است هنگامی که آن را سبز,” او گفت:.

در اواخر ماه مارس برای مثال مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام این خبر گفت: همیشه شناخته شده” است که Covid-19 “یک بیماری همه گیر” ادعا او احساس کردند که راه “مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر” توسط دیگران است. “من همیشه آن را به عنوان بسیار جدی” نسبت ناروا گفت.

اما تهمت هرگز توصیف شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر قبل سازمان بهداشت جهانی اعلام آن را به عنوان چنین در مارس 11, با توجه به یک واقعیت بررسی توسط آسوشیتد پرس. و هنگامی که CNBC جو Kernen خواسته او را در ژانویه. 22 اگر نگران بود در مورد یک بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “نه. نه در همه. و — ما — ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد کلمات خود را در گذشته هر گونه عواقب او دچار عمدتا در زمان شکل بحرانی عناوین و condemnations از مخالفان خود را.

برخی از نمونه ها عبارتند از:

  • در نوامبر. 20 در خانه استیضاح پرس و جو تهمت ایستاده بود قبل از خبرنگاران خارج از کاخ سفید و به عنوان خوانده شده بعد-سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland را شهادت در مورد یک تماس که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت: “بگویید [رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر] Zelenskiy به انجام کار درست است.” مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Sondland را شرح مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات در تماس تلفنی “آخر کلمه از رئیس جمهور ایالات متحده است.” بعد از آن روز گفت: “من نمی گویم که” وقتی پرسیده شد که بعد از آن چه او به معنای “انجام کار درست است.”
  • در روزهای پایان سال 2016 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی تهمت اذعان و عذرخواهی برای ساخت هرزه جنسی نظرات در مورد زنان در حال حاضر بدنام “Access Hollywood” نوار. اما در اواخر سال 2017 تهمت گزارش شروع مصاحبه شک در مکالمات است که از آن صدای خود را روی نوار.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: واشنگتن پست در ماه مارس 2016 که آن را تا به حال راه های متعدد به “وادار مکزیک” به پرداخت هزینه برای یک پیشنهاد دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک از جمله داشتن کشور “را یک بار پرداخت از $5 تا 10 میلیارد دلار” برای نگه داشتن آمریکا از قطع جریان پول آن را می فرستد به مکزیک سالانه است. اما در ماه ژانویه این سال تهمت و گفت که او هرگز به معنای مکزیک خواهد پرداخت دیوار به طور مستقیم: “من نیست” لطفا به من ارسال یک بررسی.’ منظورم این است که بسیار به سادگی آنها برای آن پرداخت در تجارت جهانی است.”
  • در اوایل سال 2016 و سپس نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی گفت: تجمع که او را به پرداخت هزینه های قانونی از هواداران خود را که در حمله خاص ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان: “اگر می بینید کسی در حال آماده شدن برای پرتاب گوجه فرنگی, دست کشیدن تلخه از آنها شما می شود ؟ به طور جدی. فقط کشیدن جهنم — من به شما قول می دهم من برای پرداخت هزینه های قانونی. من قول می دهم. من قول می دهم.” ماه آینده تهمت را رد کرده است که او تا به حال ساخته شده پیشنهاد: “من نمی پوشی خشونت … من هرگز گفت: من که قرار بود برای پرداخت هزینه ها.”
  • در یک کمپین تجمع در پاییز 2015 تهمت به نظر می رسد به لحاظ جسمی تقلید معلول نیویورک تایمز خبرنگار سرژ Kovaleski, آور, سلاح های خود را در هوا به عنوان او گفت: “شما باید ببینید این پسر” به جمعیت. او بعد از رد مسخره خبرنگار پس از یک حرفه ای-هیلاری کلینتون فوق العاده PAC پخش یک آگهی کوبیدن او را برای آن. “من هرگز مسخره غیر فعال است. شرم!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پس از آگهی منتشر شد.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ان بی سی نیوز’ Lester هولت در مارس 2017 که او تصمیم به آتش سابق FBI مدیر James Comey به دلیل روسیه: “زمانی که من تصمیم به انجام آن به خودم گفتم به من گفت: شما می دانید این روسیه چیزی که با تهمت و روسیه است که ساخته شده تا داستان.” یک سال بعد تهمت پرسیدم که این مسائل اما من هرگز اخراج James Comey به دلیل روسیه!”

در مقایسه با کسانی که از مدرن دیگر رئیس جمهور تهمت را تصویب اعتبار باقی مانده است نسبتا ثابت در طول دوره اول خود را در دفتر.

اما با انتخابات علیه ظاهری دموکراتیک نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن حدود شش ماه دور حمایت خود را در میان کلید جمعیت شروع به ساییده شدن با توجه به وال استریت ژورنال. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی داخلی نظرسنجی نشان می دهد که رئیس جمهور رد شده است مربوط به عملکرد خود در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات مجله گزارش به نقل از یک فرد آشنا با این نتایج.

آن جلسات است که می تواند اجرای بیش از دو ساعت و اغلب برجسته طولانی مبارز مبادلات بین تهمت و خبرنگاران ظاهر شده اوراق در هفته گذشته است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و هنوز هم برگزار شد و مطبوعات حوادث تقریبا هر روز از سال.

“این یک نوع متفاوت از بحران سیاسی نه فقط در خود طبیعت بی سابقه ای بلکه از نظر کاربرد گسترده برای اقتصاد برای مردم, خانواده,” Vanderbilt را Beasley گفت. “این قطعا بازدید مردم که در آن زندگی می کنند.”

در این محیط جدید مغلوب ساختن پیشی جستن, پیر, استراتژی دفاع از او به تنهایی می تواند در رفع مشکلات کشور نیستند ممکن است بیشتر تضعیف او.

“بیشتر به او می کند که بیشتر این تناقض … بین افرادی که قبل گفت: ‘من او را می خواستم به یکی به رفع آن’ و پس از آن ما به نظر نمی رسد شاهد رفع ما فقط دیدن او” Beasley گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de