مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه ها در چین می تواند هزینه آمریکا در مبارزه با کروناویروس

یک بخش مراقبت های پرستار ایستاده است توسط یک تخت با یک دستگاه تهویه در اتاق بیمار در واحد مراقبت های ویژه بیمارستان دانشگاه. بیمارستان دانشگاه در مانهایم ایجاد کرده است coronavirus تشخیص مرکز.

اووه Elly Tams | عکس داد | گتی ایماژ

ایالات متحده تعرفه های وارداتی و تجهیزات پزشکی به خصوص از چین اضافه شده اند به مبارزه در امریکا در مبارزه با شیوع کروناویروس.

آمریکا و چین شده اند درگیر در افزایش تعرفه جنگ پس از سال 2018 است. در سراسر چندین دور, تعرفه بودند در وضع ضروری تجهیزات پزشکی از چین از جمله پزشکی و محافظ پوشاک و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) CT و سیستم های یکبار مصرف پزشکی و کلاه.

در ضمن سرعت گسترش coronavirus بیماری منجر به موارد رشد در یک سرعت سریع در سراسر جهان از جمله ایالات متحده است که در حال حاضر کشور با بیشترین تعداد موارد گزارش شده و مرگ و میر. در حال حاضر وجود دارد بیش از 555,000 موارد گزارش شده و بیش از 22,000 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به آخرین داده ها توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در مقایسه با کشورهای دیگر با “انعطاف پذیر” رویکرد نسبت به واردات PPEs تحمیل تعرفه است “بیشتر تضعیف آمریکا آمادگی و واکنش به شیوع” Yanzhong هوانگ, عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی گفت: CNBC در ایمیل.

بدون تعرفه ایالات متحده خواهد بود در “موقعیت بهتری در این مناقصه بازی” با بسیاری از کشورهای تقلا برای واردات انتقادی محصولات پزشکی از چین ،

هر گونه مانع در راه سریع واردات این تجهیزات می تواند باعث بیشتر مردم به مرگ از بیماری است.

سوزان شرک

معاون سابق دستیار وزیر امور خارجه

متحده در سراسر ایالات متحده گزارش داده اند که تعدادی از واحد مراقبت های ویژه تخت در حال اجرا هستند در حالی که نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio هشدار داده است که ماسک می تواند اجرا به زودی به عنوان شهر بیمارستان منابع کشیده می شوند.

با شیوع تشدید در شهرهای بزرگ و کشورهای مراقبت های بهداشتی کارگران نیز تقلا برای دنده محافظ و مبارزه با کمبود تجهیزات پزشکی به تعدادی از موارد افزایش است.

تهدید به جنگ علیه همه گیر

چین شروع به سطح شیب دار بالا تولید انتقادی تجهیزات پزشکی به عنوان بیماری در ماه ژانویه است. در این گزارش جمع زیادی مازاد از تجهیزات حفاظت شخصی که آمریکایی مراقبت های بهداشتی و امکانات در حال حاضر یک “نیاز مبرم” برای سوزان به واسطه یک معاون سابق دستیار وزیر امور خارجه که دولت کلینتون گفت: در یک ایمیل به CNBC.

“هر گونه مانع در راه سریع واردات این تجهیزات می تواند باعث بیشتر مردم به مرگ از بیماری” اضافه شده است امری که در حال حاضر تحقیقات استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو و همچنین صندلی های دانشگاه را 21st Century چین مرکز.

دولت تعرفه های پزشکی چینی محصولات ممکن است منجر به کمبود و افزایش هزینه های حیاتی تجهیزات در یک زمان در سراسر کشور بحران بهداشتی.

چاد Bown

پترسون موسسه بین المللی اقتصاد

در اوایل گزارش پترسون موسسه بین المللی اقتصاد (PIIE) هشدار داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین می تواند تهدید به “فلج” ایالات متحده در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

از مارس 13, زمانی که این گزارش منتشر شد که فکر می کنم تانک در بر داشت که $3.3 میلیارد دلار در سال واردات از مهم مراقبت های بهداشتی محصولات هنوز هم چهره 7.5% تعرفه در حالی که 1.1 میلیارد دلار واردات که به طور بالقوه می تواند درمان Covid-19 باقی ماند و مشمول 25% تعرفه ها — حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قطع و به حالت تعلیق برخی از تعرفه ها به طور موقت.

“دولت تعرفه های پزشکی چینی محصولات ممکن است منجر به کمبود و افزایش هزینه های حیاتی تجهیزات در یک زمان در سراسر کشور بحران بهداشتی” را نوشت و نویسنده این گزارش چاد Bown.

او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت و سیاست را مجبور پکن به فروش بسیاری از محصولات پزشکی به کشورهای دیگر به جای به آمریکا برخی از این محصولات عبارتند از دنده محافظ برای پزشکان و پرستاران و تجهیزات با تکنولوژی بالا برای نظارت بر بیماران است.

با توجه به PIIE اطلاعات حدود 100 میلیارد دلار در متوسط ورودی از چین هنوز 25% تعرفه بالا بردن هزینه های قطعات و اجزای سازنده برای پزشکی ایالات متحده تولید محصول.

وال استریت ژورنال همچنین گزارش داد که جنرال موتورز به دنبال تعرفه امداد در برخی از گروهها از ونتيلاتور قطعات نشات گرفته از چین بودند که رو به 25 درصد تعرفه برای “کاهش بار” از ونتیلاتور تولید است که حمایت واشنگتن از واکنش در برابر Covid-19.

موانع تجاری

در اوایل 2018 و 2019 پزشکی ارائه دهندگان محصول در حال حاضر هشدار داد در برابر تعرفه های پزشکی به آنها هشدار داد که این امر منجر به هزینه های بالاتر و اخلال در زنجیره تامین.

به عنوان برگ برنده دونفره در موضع حمایت از تولیدات داخلی – و نه فقط در چین بلکه با اتحادیه اروپا و مکزیک – واشنگتن می تواند پیدا کردن خود را خارج از زمان و گزینه های آن را به عنوان نژاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس کارشناسان می گویند.

ایالات متحده تعرفه تهدید در برابر مکزیک – دومین منبع PPE و پزشکی لباس های حفاظتی برای ایالات متحده – کاهش درصد زنده بودن در این موارد که از تهیه به گفته رابرت زولیک رئیس بانک جهانی و سابق آمریکا معاون وزیر امور خارجه.

“آقای تهمت نامنظم تهدیدات کمک کرده اند تضعیف اعتماد به نفس در ساختمان است که صنايع کشور برای صادرات” زولیک نوشت: در وال استریت ژورنال op-ed.

واشنگتن همچنین می تواند به صورت مشکلات در به دست آوردن مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی از, اتحادیه اروپا, آمریکا منبع اصلی موارد از جمله X-ray و تجهیزات دست عفونی اگر چنین تضاد همچنان ادامه دارد.

تنها هفت کشور به حساب 70 درصد از صادرات تنفس مصنوعی حیاتی ابزار برای به طور جدی بیمار; اگر یکی از آنها را ممنوع صادرات قیمت می تواند افزایش تا 10%.

رابرت زولیک

رئیس جمهور سابق بانک جهانی

مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع تمامی مسافران از کشورهای اروپایی به آمریکا برای 30 روز در ماه مارس سرزنش اروپا برای گرفتن سفت اقدامات او گفت که ایالات متحده را به کنترل آنچه که او به نام یک “خارجی virus.” رئیس جمهور بعد از آن روشن است که این محدودیت را شامل نمی شود تجارت و حمل و نقل پس از ابتدا نشان می دهد که آنها می تواند تحت تاثیر این ممنوعیت است.

پس از آغاز سال بیش از 50 کشور از جمله فرانسه و کره جنوبی – سخت تر محدودیت در صادرات تجهیزات پزشکی, با توجه به مطالعه انجام شده توسط تجارت جهانی هشدار در همکاری با دانشگاه سنت Gallen در سوئیس. که حرکت بیشتر محدودیت منابع خارجی تامین تجهیزات پزشکی در ایالات متحده

“تنها هفت کشور به حساب 70 درصد از صادرات تنفس مصنوعی حیاتی ابزار برای به طور جدی بیمار; اگر یکی از آنها را ممنوع صادرات قیمت می تواند افزایش 10 درصد و” زولیک هشدار داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تصویب دفاع تولید عمل در مارس 3 به ممنوعیت صادرات N-95 ماسک ماسک و دیگر PPEs به بقیه جهان.

اما ممنوعیت PPE صادرات نه تنها “دعوت روابط” بلکه “تضعیف ظرفیت کشورهای دیگر در مبارزه با Covid-19” را به عنوان آنها را تکذیب کرد به شدت مورد نیاز PPEs گفت: هوانگ از شورای روابط خارجی.

“این جهانی است همه گیر. ما موفقیت نهایی آن گسترش Covid-19 است تا حد زیادی وابسته به نحوه موثر کشورهای دیگر در برخورد با شیوع. ما نمی تواند ادعای پیروزی مگر اینکه کشورهای دیگر ویروس رایگان,” هوانگ اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>