سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman, (C) مدیر امور اروپا در شورای عالی امنیت ملی می رسد در ایالات متحده در کاپیتول در 29 اکتبر 2019 در واشنگتن, DC.

Mark Wilson | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

ارتش ستوان سرهنگ الکساندر Vindman یک شورای امنیت ملی کارمند که در مورد شهادت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خانه استیضاح جلسات خشم رئیس جمهور بود و همراهی در خارج از کاخ سفید در روز جمعه بعد از ظهر وکیل او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن “مرد قدرتمند ترین در جهان رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدست — تصمیم به انتقام دقیق” گفت: Vindman وکیل David ماشین کار.

ساعت زودتر تهمت بود گفت: Purple Heart گیرنده Vindman “من خوشحال هستم با او.”

“آیا شما فکر می کنم من قرار بود با او؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته خبرنگاران. “من هستم.”

ان بی سی نیوز به نقل از یک منبع آشنا با این وضعیت گزارش بعد از آن جمعه که یوگنی Vindman الکساندر را برادر دوقلو که مانند او مشغول به کار در شورای امنیت ملی به عنوان یک وکیل بود و همچنین همراهی در خارج از کاخ سفید است. یوگنی نبود شاهد در مجلس استیضاح جلسات.

پس Vindman را خروج از کاخ سفید Pressman گفت: “هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید است.”

“Vindman خواسته شد تا برای ترک گفتن حقیقت” وکیل گفت. “افتخار او تعهد خود را به حق وحشت زده قدرتمند است.”

“حقیقت این است هزینه LTC الکساندر Vindman کار خود را حرفه ای و حفظ حریم خصوصی خود” Pressman گفت.

“او آنچه هر عضو ما نظامی است که متهم به انجام هر روز: او به پیروی از دستورات او اطاعت سوگند خود را و او در خدمت کشور خود حتی در هنگام انجام این کار بود مملو از خطر و شخصی در خطر است.”

در مورد خواسته Vindman امنیت ملی سخنگوی شورای جان Ullyot گفت CNBC در یک ایمیل “ما نمی دیدگاهها برای پرسنل مهم است.”

Vindman خروج آمد و دو روز پس از سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از دو استیضاح مقالات و گزارش های که حذف Vindman شورای امنیت ملی را بالا اوکراین متخصص بود و در دست بررسی است.

تهمت بود استیضاح توسط مجلس در پاییز گذشته در ارتباط با درخواست او برای رئيس جمهور جدید اوکراین Volodomyr Zelenskiy به اعلام تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که یک دموکرات ریاست جمهوری مدعی و پسرش هانتر بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست ساخته شده در جولای 25 تلفن تماس آمد و به او خودداری از کمک نظامی به اوکراین است که تا به حال اختصاص داده شده است توسط کنگره است.

Vindman به عنوان بخشی از کار خود را گوش در این تماس تلفنی بین دو رئیس جمهور.

در شهادت او در طول استیضاح جلسات Vindman گفت که او “نگران” در مورد ماهیت تماس بگیرید.

Vindman همچنین گفت که او احساس آن را “نامناسب برای رئیس جمهور ایالات متحده به تقاضای یک دولت خارجی یک دولت خارجی بررسی یک شهروند ایالات متحده و سیاسی حریف است.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت: در بیانیه ای اعلام کرد: “به طور معمول کاخ سفید اجرا می شود به دور از حقیقت است. سرهنگ سرهنگ Vindman زندگی می کردند تا به سوگند خود را به محافظت و دفاع از قانون اساسی ما است. این اقدام نشانه ای از قدرت است. این فقط نشان می دهد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ضعف است.”

Vindman مهاجرت کرده بودند و به عنوان یک کودک از اوکراین بود که آن را بخشی از اتحاد جماهیر شوروی.

اوایل روز جمعه وزارت دفاع وزیر علامت Esper خواسته شده بود توسط یک خبرنگار در مورد Vindman وضعیت که آیا او خواهد بود استقبال برگشت به بخش اگر او سمت چپ امنیت ملی و پنتاگون را به اطمینان حاصل شود که او “نه retributed در برابر رئیس جمهور و یا دیگران؟”

Esper گفت: “ما خوش آمدید همه از خدمات ما اعضای هر کجا که خدمت به انتساب آنها داده می شود.”

“من به شما مراجعه به ارتش برای هر جزئیات بیشتر بر روی آن است. و به من گفت: ما محافظت همه ما افراد خدمات اعضا از قصاص و یا هر چیزی شبیه به آن پس” Esper گفت. “ما در حال حاضر خطاب که در سیاست و وسایل دیگر.

بیانیه پر از الکساندر Vindman وکیل David ماشین کار:

امروز سرهنگ الکساندر Vindman بود همراهی می کردند و از خانه که در آن او وحی در خدمت کشور و رئیس جمهور. او پس از صحبت علنی در یک بار و فقط به موجب یک حکم از کنگره ایالات متحده.

هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید است. LTC Vindman خواسته شده بود به ترک برای گفتن حقیقت. افتخار او تعهد خود را به حق وحشت زده قدرتمند است.

در طول چند دهه خود را از خدمات به این کشور LTC الکساندر Vindman خدمت بی سر و صدا اما وحی و او با افتخار. او آمد به چشم های عمومی تنها زمانی که subpoenaed به شهادت قبل از کنگره و او آنچه قانون خواستار شدند.

در ماه های اخیر بسیاری از سپرده با قدرت در سیستم سیاسی ما باید cowered از ترس. و در عین حال تعداد انگشت شماری از مردان و زنان نه وقف با پرستیژ و یا قدرت اما مجهز تنها با یک حس حق منتقله از سال آرام و خدمات به کشور خود را ساخته شده است گزینه های مختلف. آنها شجاعانه تصمیم به افتخار وظیفه خود را با صداقت و اعتماد به حق و برای قرار دادن ایمان خود را در کشور جلوتر از ترس. و آنها را به پرداخت قیمت.

در حقیقت هزینه LTC الکساندر Vindman کار خود را حرفه ای و حریم خصوصی خود را. او آنچه هر عضو ما نظامی است که متهم به انجام هر روز: او به پیروی از دستورات او اطاعت سوگند خود را و او در خدمت کشور خود حتی در هنگام انجام این کار بود مملو از خطر و شخصی در خطر است. و برای آن که مرد قدرتمند ترین در جهان رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدست – تصمیم به انتقام دقیق.

LTC الکساندر Vindman برگ کاخ سفید امروز. اما ما نباید قبول خروج از حقیقت وظیفه و وفاداری است که او نشان دهنده.

در این کشور درست مسائل و به همین حقیقت است. حقیقت این است که نه حزبی. اگر ما اجازه می دهد راستگو صدای به سکوت می شود اگر ما چشم پوشی از هشدارهای خود را در نهایت وجود خواهد داشت هیچ کس از چپ به ما هشدار می دهند.

– گزارش های اضافی توسط Amanda Macias

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de