مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو متوسل می بندد در اوج فصل به کروناویروس در آمریکا گزارش می گوید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو و مستغلات در ساحل نخل دیده می شود از غرب پالم بیچ فلوریدا, ایالات متحده آمریکا به عنوان برگ برنده آماده برای بازگشت به واشنگتن پس از یک آخر هفته در, املاک, 5 مارس 2017.

جو کاپیتان | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نخل ساحل گلف رفت و آمد مکرر Mar-a-لاگو است تعطیل در میان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید گزارش روز جمعه گفت.

نیویورک تایمز گزارش داد که جنوب فلوریدا که در آن تهمت صرف بیش از 100 روز به عنوان رئیس جمهور توقیف درهای خود را به عنوان برگ برنده سازمان کاهش کارکنان و توقف رزرو در سراسر نمونه کارها خود را در هتل ها و دوره های گلف و خواص دیگر.

Mar-a-لاگو به طور معمول خواهد بود در اوج سالانه خود را از کسب و کار در این زمان از سال با توجه به روزنامه.

یک سخنگوی این سازمان نسبت ناروا گفته CNBC در بیانیه ای اعلام کرد: “امکانات مختلف به طور موقت بسته داده های محلی و ایالتی و فدرال حکم. ما مشتاقانه در انتظار روزی که این بیماری همه گیر است و ما امکانات در سطح جهانی می تواند بازگشایی شده است.”

منشی که جواب داد: Mar-a-لاگو شماره تلفن کاهش یافته است به نظر این بار یک گزارش.

تهمت استفاده کرده لوکس beachside رفت و آمد مکرر به عنوان فرار از اغلب نیروهای متضاد در واشنگتن و همچنین برای انجام انتخابات ریاست جمهوری کسب و کار – حتی اشاره به این اموال به عنوان “زمستان کاخ سفید” در موارد متعدد.

در اوایل این ماه ناروا سفر به دریا یک لاگو به میزبان یک هیئت از مقامات کشور از جمله رئیس جمهور Jair Bolsonaro و ارتباطات رئیس فابیو Wajngarten.

Wajngarten بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus باعث مقامات ایالات متحده از جمله مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام به طور موقت خود را جدا از فراوانی از احتیاط. Bolsonaro و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو می گویند که آزمایش منفی برای coronavirus.

اریک مغلوب ساختن پیشی جستن پسر رئيس جمهور و مدیر کسب و کار خانواده گفت: این بار در مصاحبه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان در تلاش بود تا حد خاموش شدن ناگهانی.

“به عنوان یک سازمان ما زیر فدرال و ایالتی و محلی جهت و هدایت بسیار با دقت” اریک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بار.

این گزارش کاهش به رئیس جمهور امپراتوری کسب و کار در حال سمبل چگونه COVID-19 ویروس سریع در سراسر جهان گسترش یافته است طرح میتوانست به زندگی در هر سطح از جامعه است.

تلاش برای جلوگیری از انتقال این بیماری مجبور رهبران دولت به طور کامل تعطیل ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها و باشگاه ها به طور بالقوه باعث موج گسترده ای از بیکاری به عنوان کسب و کار اخراج کارکنان خود را.

مردم توصیه شده است به ماندن در خانه های خود و اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی صرف نظر از اینکه آیا آنها در این نمایشگاه علائم به عنوان بخشی از “اجتماعی فاصله” شیوه با هدف کند کردن روند گسترش ویروس. عمده صنایع در حال التماس برای کمک های فدرال و بازار همچنان به مخزن به عنوان سرمایه گذاران نگران هستند که برای درمان این بیماری ممکن است تقریبا به زودی به اندازه کافی.

Coronavirus اعتقاد به سرچشمه گرفته و در چین در شهر ووهان آلوده بیش از 245.000 مردم در سراسر جهان به قتل بیش از 10 ، 000 اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد. در ایالات متحده حداقل 14,250 مردم باید قرارداد این ویروس و بیش از 200 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

خواندن بار’ گزارش کامل در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان در واکنش به coronavirus بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>